kuz

1

@JohnA Nic nie wiadomo, są nawet szanse, że zostanie w klubie bo cisza kompletna jest. Jedynie Flick na konferencji powiedział, że nie wypowiada się o zawodnikach którzy nie są częścią klubu i tyle.

kuz

0

@joloskyy A ja nie lubię ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć tego co przeczytają. Nie napisałem nigdzie, że problemy Barcy były Jego winą. Przeczytaj jeszcze raz. On był beneficjentem problemów Barcy, bo nigdy nie ściągnęliśmy nikogo lepszego. Polityka transferowa i sportowa w tym klubie od lat pozwalała mu zostać.

kuz

3

@PatrychoO No właśnie dlatego, nie przedłużał na siłę umowy z tym plackiem, którego dawno powinno tu nie być. Legenda bo strzelił na 6-1 z PSG i zrobił rajd z Realem. Chłop jest chyba najbardziej rozpoznawalnym średniakiem na świecie i najdłużej utrzymującym się w topowym klubie. Trafił mu się taki biedny okres bo inaczej już dawno byłby pożegnany. Bez sentymentu do tego gościa.

kuz

2

@PatrychoO xDDDDDDD
Akurat pomiędzy wszystkimi sprawami ta z Roberto to jest majstersztyk Laporty.

kuz

2

@JohnA Skończył mu się kontrakt, dalej trenuje na klubowych obiektach, ale nie jest już zawodnikiem FC Barcelony i Flick też go nie chce.

kuz

2

@WiernyKatalonii Różnica jest taka, że Lewy jest profesjonalistą i nie wrzuca memów robionych przez Januszy i boomerów w internecie. Do tego trzeba mieć klasę.

kuz

2

@bari_94 A jak zagra dwa sezony topowe? Gdyby wtedy dali mu 3 lata to byś pisał, że trzeba jak najszybciej przedłużyć bo taki dobry grajek. Daj mu chociaż pół roku z oceną.

kuz

5

"Lub zacznie mocniej świecić - w Barcelonie nigdy nie wiadomo, co wydarzy się następnego dnia."
Cytat tygodnia

kuz

1

@FanBarcy22 W Stuttgarcie też będą trenować. Przecież sezon za pasem, nie musi grać w meczu ale zabrać go z drużyną w celu właśnie rytmu treningowego? Dziwne.

kuz

0

@Nazio_87 No właśnie dziwne, przecież poleciały do Niemiec i trenował z drużyną, nie musi grać w meczu. Coś jest na rzeczy.

kuz

0

Williams nie powołany na najbliższy mecz ze Stuttgartem, nie ma go na ławie nawet. Na pewno nie dlatego, że dopiero jeden czy dwa treningi odbył z drużyną :P

kuz

0

@FCB_dimiC Z klasą chociażby? Każdy wie jak jest a głupie memy w niczym nie pomogą.

kuz

1

@pt9 pewne wygrywanie ze słabszymi rywalami, rowna walka w playoff Ligi Mistrzów, brak zesrania się w gacie i kompromitacji w najważniejszych meczach sezonu czyli odbudowany mental. Tylko tyle i aż tyle, puchary swoją drogą. Z dobrym trenerem po czerwonej Araujo można było jeszcze to wygrać a tam zzesrało ssię wszystko od trenera po zawodników.

kuz

0

@Kgorecki2500 Nie ma co się dziwić, patrząc na jej wypowiedzi do najbardziej inteligentnych nie należy i widać, że boksuje i mózg już trochę przyjął.

kuz

0

@Nazio_87 Widzialem juz wczoraj, ale az taka klasyka to nie dla mnie do powrotu :D

kuz

0

@Nazio_87 Polecasz kampanię w tym nowym codzie? Szczerze mówiąc, jeszcze nie ruszałem.

kuz

0

@Nazio_87 Stalker to będzie must have, COD też pykam ciągle chociaż się irytuje co zrobili z tą grą. Moim zdaniem te 49 zł to jest nic za to co daje ten Gamepass.

kuz

0

Crash Bandicoot Trylogia dodany do Gamepassa :P Nie powiem, ja tam się cieszę i z chęcią ogram gierkę, w którą za dzieciaka się grało po nocach na szaraku.

kuz

0

@Cule1234 No i przede wszystkim: NIE MA OPIER**LANIA SJA!

kuz

3

@zodiak_10 On ich robił jak dzieci... Gdyby nie Messi to tamta Barca nie strzeliła by połowy goli.

kuz

0

@blakkudium Co oni tam ćpają? XD

kuz

0

@Faro W presezonie chłop się nie wyróżniał na tle młodzików, on cały sezon jest taki nijaki, ale dużo biega i walczy. Czy to wystarczające?

kuz

1

@macio_944 Dziwi fakt tak małej sprzedaży RDR2, tymbardziej, że RDR była tylko na PS3

kuz

0

@MesQueUnClub96 Nie ma przypadku są tylko znaki. @krol211 zepsułeś zabawę, zmyliła mnie ta autoryzacja :(

kuz

7

Ej ziomy a widzieliście co Nico dzisiaj dodał na Twittera? Przypadek? EDIT. to fejk profil niestety, nie powinni dawać znaczku autoryzacji takim ludziom bo tylko w błąd człowieka wprowadzają.
https://x.com/Nico_WilliamsJR/status/1821548344386240564

kuz

0

@Pnog37 Do ekstraklasy podchodzę tak, że cieszę się z sukcesów w Europie, ale po fakcie.

kuz

0

@Pnog37 No nasz zarząd. @Nazio_87 skąd info?

kuz

0

@Pnog37 W ogóle proponuje się nie zesrać bo w rewanżu Brondby wpakuje trójkę do jaja i będzie tyle z tego.

kuz

0

@Pnog37 Nie no, aż tak głupi to chyba nie są xD Na bank Athletic się zgodzi sprzedać go taniej.

kuz

1

@Nazio_87 Chyba dla Nico, bo za Nico to nic nie musimy wysyłać tylko wpłacamy klauzulę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?