kuz

0

Wniosek jest jeden po tej połowie, jeden. Lenglet jak najdalej od tej drużyny.

kuz

3

To był typowy Lewy Flicka, przyjęcie i luta bez kalkulowania

kuz

0

Mecz kontrolny, Flick właśnie się umacnia w przekonaniu, że Lenglet wylatuje a Raphinha to placek. No i że gra bez klasycznego dmf to nie gra.

kuz

2

No nie popisał się Mats teraz

kuz

1

W Charlotte też nieźle niebo czarne, czy tam kiedyś w ogóle nie ma burzy na tej Florydzie?

kuz

1

Dobra na wszelki wypadek pościelone w salonie na kanapie, jak przełożą to chociaż człowiek w nocy nie będzie musiał się transportować do łoża xD

kuz

2

@blakkudium No jak dziś Real nie wygra, to już na słaby skład nie zwalą :D

kuz

1

@nabial Tylko chyba dużym ryzykiem jest stawianie, że Balde kiedykolwiek wskoczy na poziom Daviesa z tamtego okresu?

kuz

1

@Sau_Ron Ta burza to plotka, 1,5h od rozpoczęcia ma coś tam błyskać. Ale wiadomo, jak to z pogodą.

kuz

1

@Sau_Ron Też się modlę, jak przełożą to na bank zasnę na kanapie znowu xD

kuz

1

Każdy tak mówi, że Olmo to jest piłkarz jednego turnieju, że słaby itp. ale jakby się tak zastanowić, to co takiego Williams pokazał w Athleticu czego Olmo nie zrobił w Lipsku? Jedynie fakt, że to typowy skrzydłowy przemawia na korzyść Nico, ale czy by odpalił? Skąd taka pewność względem Olmo?
Williams 5 goli i 14 asyst w La Liga
Olmo 4 gole i 5 asyst w Bundeslidze

kuz

1

@Nazio_87 No dla mnie wykapany Rob, identyczny jest gość, nawet zarost i usta mają takie same.
https://www.overkill.pl/includes/img_news/a004be81fbad9ea814ad.jpg

kuz

4


Rob Trujillo z Metallicy agentem Olmo, potwierdzone info.

kuz

1

@Rhaan Akurat o Bayernie mial zawsze dobre info, o Niemcu też może.

kuz

4


Można się rozejść. Jeżeli szefito chciał to trzeba zamknąć mordy i wierzyć w sukces.

kuz

1

@shinthps Internet explorer xD

kuz

1

@Arden Już nie chciałem się narażać z tym Ferranem na skrzydle, a zapomniałem jeszcze o grubasku naszym :P No to mamy 5.

kuz

3

@Rhaan Raphinha, Lamine Yamal, Pau Victor (też gra na skrzydle). Ja już trzech naliczyłem. No i Olmo to będzie na bank skrzydłowy blisko lewej strony.

kuz

4

Myślicie, że Messi tez kiedyś gdzieś wykąpał Olmo?

kuz

1

@Ryoumen Teraz im głupio, że nie można usuwać starych komentarzy xD

kuz

0

@Szklaner Obawiam się, że go się nie da wypchnąć.

kuz

1

Może oni serio planują sprzedać kogoś ważnego? Było info jakoś w czerwcu, że szykują duże nazwisko do sprzedaży. De Jong, Pedri, Gundogan? Ten Olmo będzie musiał kogoś posadzić przecież? Oby tylko Fermin nie cierpiał przez to, bo to perełka.

kuz

0

@Derean No właśnie, dlatego to mnie zastanawia skąd pomysł na tego akurat zawodnika.

kuz

0

Może po prostu Flick wie, że z Pedriego z Jego podatnością na kontuzję nic nie będzie i Olmo będzie grał w pierwszej 11? Chociaż sam Olmo do najzdrowszych nie należy z drugiej strony. Ciężko powiedzieć czyj to wymysł, ale pozostaje liczyć, że Flick tam maczał palce i to Jego pomysł.

kuz

0

@zygzakmaklini Dopóki nie wydamy na kogoś 140 milionów euro albo 100 milionów euro i nie wypali kompletnie to nie można tak mówić. Mamy czarniejsze historie.

kuz

3

W tym przypadku Romano powinien napisać "Ahh shit, here We go again..."

kuz

0

@PIWOSZ89 wszędzie mam ten sam avatar i nic, no chyba że był zajęty to inny podobny :D

kuz

1

@PIWOSZ89 Jo, kiedyś postowałem tu swoje wypociny ale redakcja zabroniła :D

kuz

1

@DamianBarcaCule Ale to akurat jest tak pozytywnie poyebana akcja. :D

kuz

0

Wystarczyło, żeby poprosili Xaviego, dali mu telefon a ten by przekonał Nico do projektu. Flick nawet nie mówi po Hiszpańsku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?