Każdy tak mówi, że Olmo to jest piłkarz jednego turnieju, że słaby itp. ale jakby się tak zastanowić, to co takiego Williams pokazał w Athleticu czego Olmo nie zrobił w Lipsku? Jedynie fakt, że to typowy skrzydłowy przemawia na korzyść Nico, ale czy by odpalił? Skąd taka pewność względem Olmo? Williams 5 goli i 14 asyst w La Liga Olmo 4 gole i 5 asyst w Bundeslidze
Może oni serio planują sprzedać kogoś ważnego? Było info jakoś w czerwcu, że szykują duże nazwisko do sprzedaży. De Jong, Pedri, Gundogan? Ten Olmo będzie musiał kogoś posadzić przecież? Oby tylko Fermin nie cierpiał przez to, bo to perełka.
Może po prostu Flick wie, że z Pedriego z Jego podatnością na kontuzję nic nie będzie i Olmo będzie grał w pierwszej 11? Chociaż sam Olmo do najzdrowszych nie należy z drugiej strony. Ciężko powiedzieć czyj to wymysł, ale pozostaje liczyć, że Flick tam maczał palce i to Jego pomysł.
@zygzakmaklini Dopóki nie wydamy na kogoś 140 milionów euro albo 100 milionów euro i nie wypali kompletnie to nie można tak mówić. Mamy czarniejsze historie.
0
Wniosek jest jeden po tej połowie, jeden. Lenglet jak najdalej od tej drużyny.
3
To był typowy Lewy Flicka, przyjęcie i luta bez kalkulowania
0
Mecz kontrolny, Flick właśnie się umacnia w przekonaniu, że Lenglet wylatuje a Raphinha to placek. No i że gra bez klasycznego dmf to nie gra.
2
No nie popisał się Mats teraz
1
W Charlotte też nieźle niebo czarne, czy tam kiedyś w ogóle nie ma burzy na tej Florydzie?
1
Dobra na wszelki wypadek pościelone w salonie na kanapie, jak przełożą to chociaż człowiek w nocy nie będzie musiał się transportować do łoża xD
2
@blakkudium No jak dziś Real nie wygra, to już na słaby skład nie zwalą :D
1
@nabial Tylko chyba dużym ryzykiem jest stawianie, że Balde kiedykolwiek wskoczy na poziom Daviesa z tamtego okresu?
1
@Sau_Ron Ta burza to plotka, 1,5h od rozpoczęcia ma coś tam błyskać. Ale wiadomo, jak to z pogodą.
1
@Sau_Ron Też się modlę, jak przełożą to na bank zasnę na kanapie znowu xD
1
Każdy tak mówi, że Olmo to jest piłkarz jednego turnieju, że słaby itp. ale jakby się tak zastanowić, to co takiego Williams pokazał w Athleticu czego Olmo nie zrobił w Lipsku? Jedynie fakt, że to typowy skrzydłowy przemawia na korzyść Nico, ale czy by odpalił? Skąd taka pewność względem Olmo?
Williams 5 goli i 14 asyst w La Liga
Olmo 4 gole i 5 asyst w Bundeslidze
1
@Nazio_87 No dla mnie wykapany Rob, identyczny jest gość, nawet zarost i usta mają takie same.
https://www.overkill.pl/includes/img_news/a004be81fbad9ea814ad.jpg
4
Rob Trujillo z Metallicy agentem Olmo, potwierdzone info.
1
@Rhaan Akurat o Bayernie mial zawsze dobre info, o Niemcu też może.
4
Można się rozejść. Jeżeli szefito chciał to trzeba zamknąć mordy i wierzyć w sukces.
1
@shinthps Internet explorer xD
1
@Arden Już nie chciałem się narażać z tym Ferranem na skrzydle, a zapomniałem jeszcze o grubasku naszym :P No to mamy 5.
3
@Rhaan Raphinha, Lamine Yamal, Pau Victor (też gra na skrzydle). Ja już trzech naliczyłem. No i Olmo to będzie na bank skrzydłowy blisko lewej strony.
4
Myślicie, że Messi tez kiedyś gdzieś wykąpał Olmo?
1
@Ryoumen Teraz im głupio, że nie można usuwać starych komentarzy xD
0
@Szklaner Obawiam się, że go się nie da wypchnąć.
1
Może oni serio planują sprzedać kogoś ważnego? Było info jakoś w czerwcu, że szykują duże nazwisko do sprzedaży. De Jong, Pedri, Gundogan? Ten Olmo będzie musiał kogoś posadzić przecież? Oby tylko Fermin nie cierpiał przez to, bo to perełka.
0
@Derean No właśnie, dlatego to mnie zastanawia skąd pomysł na tego akurat zawodnika.
0
Może po prostu Flick wie, że z Pedriego z Jego podatnością na kontuzję nic nie będzie i Olmo będzie grał w pierwszej 11? Chociaż sam Olmo do najzdrowszych nie należy z drugiej strony. Ciężko powiedzieć czyj to wymysł, ale pozostaje liczyć, że Flick tam maczał palce i to Jego pomysł.
0
@zygzakmaklini Dopóki nie wydamy na kogoś 140 milionów euro albo 100 milionów euro i nie wypali kompletnie to nie można tak mówić. Mamy czarniejsze historie.
3
W tym przypadku Romano powinien napisać "Ahh shit, here We go again..."
0
@PIWOSZ89 wszędzie mam ten sam avatar i nic, no chyba że był zajęty to inny podobny :D
1
@PIWOSZ89 Jo, kiedyś postowałem tu swoje wypociny ale redakcja zabroniła :D
1
@DamianBarcaCule Ale to akurat jest tak pozytywnie poyebana akcja. :D
0
Wystarczyło, żeby poprosili Xaviego, dali mu telefon a ten by przekonał Nico do projektu. Flick nawet nie mówi po Hiszpańsku...