@Stinger_ Właśnie dlatego takie gierki powinny być rozgrywane za zamkniętymi drzwiami dla mediów i bez podawania wyników. Trener sobie może cokolwiek próbować i sprawdzać, bez zwalniania go przez kibiców po meczach towarzyskich. :P
@BORO_12 Napisałem Ci to w poprzednim komentarzu. @RosjaninBut tego się obawiam bo od lat to stosują. Ale w tym roku chociaż biorą LS który jest LS a nie na siłę będą z Niego robić skrzydłowego.
@BORO_12 No nie jest bo to prawda :D Też nie jestem zwolennikiem Olmo i przed ME uważałem go za placka zbyt dużo wartego. Zamknął mi trochę mordę swoją formą bo w sumie bardzo się przyczynił do tego mistrzostwa dla Hiszpanów. Trzeba być kompletnie nieobiektywnym żeby mimo wszystko go nie doceniać.
Na początku gadka, że DMF i LS to priorytety. Williams nim jest, ale Olmo z czapy nagle to jest trochę śmieszne o ile media mówią prawdę. Opcja 1: Flick znalazł na tę pozycję kogoś z aktualnej listy i nie potrzebuje aż tak pilnie DMFa, Opcja 2: Znowu olewają ten temat bo chcą głośnych nazwisk na kontrę Realowi, a Laporta lubi gasić w ten sposób swoje pragnienia.
Nie powtarzajmy tylko błędu madryciaków jeśli Nico zdecyduje się zostać jeszcze sezon. Zaraz zacznie się wyzywanie a za rok przyjdzie i będzie super. Nie róbcie tak. :P
@Kwiatek67 Nie ma pewności, że się sprawdzi, ale chociaż to Jego nominalna pozycja w końcu, a nie spo albo środkowy obrońca na siłę ciskany tam od lat.
The Offspring, ale chłopaki mają moc i wrócili do korzeni. Normalnie jak w 94'. Co prawda grają już sporo tonacji niżej w innym stroju gitar, ale mimo wieku dają radę a Dex śpiewa super czysto. Polecam koncercik jak ktoś nie widział bo muzycznie i wizualnie jest super! @jacobFCB@arsenallondyn0@Colon
@maroon Ale te właśnie pojedyńcze odklejone jednostki dostają się powolutku do rad miast, powiatów, poczekaj parę lat, a będzie ich coraz więcej a za jakiś czas będą Ci narzucać swoje prawa. Kropla drąży skałę, i jeżeli od początku się takiego czegoś nie leczy i uważa za normalne, a wręcz dopuszcza do stanowisk (mniejszych bądź większych w kraju) to zaczyna się powolny upadek.
@KrychaFCB Optimus Prime? Jeszcze do tego tępa, bo bariera językowa jej przeszkadza więc pewnie nie zna nawet podstaw angielskiego. @against_modern_football so true. Spermiage pewnie jej płacili za zdjęcia stópek i inne, a teraz jej ego wyj**ało tak, że nie ma granic. Nie wspomnę, że to pewnie były obleśne i upośledzone dziady internetowe.
@Encore Gdyby Lewy zechciał odejść do MLS lub Arabii w tym okienku, to bez zastanowienia bym go wymienił na Alvareza. Niestety Flick + ambicje jeszcze w tym sezonie na to nie pozwolą, szkoda.
@KamQiX No i co z tego, że gadał to za każdym razem, jak za każdym razem poprawy nie było? Gadał też po najgorszych meczach, że byliśmy lepsi od rywala, gadał, że zagraliśmy dobre spotkanie gdy zagraliśmy totalną padakę. Daj mi przykład, gdzie powiedział, że zawodnikom brakuje jakości i muszą jeszcze się poprawić, poczekam.
Hansi Flick o piłkarzach z La Masii: "Niesprawiedliwe byłoby wymienianie niektórych nazwisk. Widziałem to, jak grają, jak pracują, mają świetną jakość. Oczywiście muszą wciąż się poprawić, ale jest kilku bardzo interesujących zawodników i zobaczymy, jak będą się wyglądać w…
"Oczywiście wciąż muszą się poprawić." Niebywałe jak dawno nie słyszałem takich słów z ust trenera w tym klubie... Ciągle było jacy to wszyscy są jakosciowi i ile dają klubowi, a tutaj króciutko, że dobrze ale bez fajerwerków. Bedzie dobrze z Niemcem.
@KrychaFCB Pewnie zatrudnili po taniości do obsługi "inżynierów z zachodu". Bo skoro sprawdzają wszędzie ID nawet znanych graczy i jest to aż uciążliwe, to na pewno ktoś wewnątrz.
@ranger3120 Uwazam, że każdy człowiek realnie wierzący w takie rzeczy nadaje się do poważnego leczenia psychiatrycznego, a niestety wśród nas chodzi ich duży odsetek. Nic więcej nie trzeba tutaj dodawać, nie tylko w tym przypadku.
Nico podjął decyzję, że przechodzi do nas. Kluby już to wiedzą, ale dały zawodnikowi czas na podzielenie się tym pierw z rodziną, przyjaciółmi. Tak bym stawiał. Gepard pewnie zadzwonił do Jego ziomka podając się za szczoteczkę do zębów.
@Zoker Tu nawet nie trzeba być mądrym po fakcie, każdy mądry prezes wie, że młodemu się od razu nie daje takiej kasy, nawet dlatego, żeby mu nie odwaliło. To też chyba zależało od tego, jaką umowę miał wcześniej od Bartomeu i ciężko było dać gorszą.
Może po prostu połapią tych kontuzji na początku, bo przejść ze siesty na zapie**ol to nie takie łatwe, i potem już nie będą ich łapać? Albo Flick sobie odsieje najsłabsze ziarno i tyle.
@bartas97 Nikt nie ogląda tej telewizji ale za ich rządów to było główne źródło ich wyborców i główna tuba trzymająca ich przy władzy. Hipokryci na kazdym kroku w tej polityce.
6
@Stinger_ Właśnie dlatego takie gierki powinny być rozgrywane za zamkniętymi drzwiami dla mediów i bez podawania wyników. Trener sobie może cokolwiek próbować i sprawdzać, bez zwalniania go przez kibiców po meczach towarzyskich. :P
0
@BORO_12 Napisałem Ci to w poprzednim komentarzu. @RosjaninBut tego się obawiam bo od lat to stosują. Ale w tym roku chociaż biorą LS który jest LS a nie na siłę będą z Niego robić skrzydłowego.
0
@BORO_12 No nie jest bo to prawda :D Też nie jestem zwolennikiem Olmo i przed ME uważałem go za placka zbyt dużo wartego. Zamknął mi trochę mordę swoją formą bo w sumie bardzo się przyczynił do tego mistrzostwa dla Hiszpanów. Trzeba być kompletnie nieobiektywnym żeby mimo wszystko go nie doceniać.
0
@BORO_12 No jedno z głośniejszych po ME, i tutaj nie ma co się kłócić. Na ten moment jeden z lepszych grajków do wyciągnięcia sportowo i marketingowo.
1
Na początku gadka, że DMF i LS to priorytety. Williams nim jest, ale Olmo z czapy nagle to jest trochę śmieszne o ile media mówią prawdę. Opcja 1: Flick znalazł na tę pozycję kogoś z aktualnej listy i nie potrzebuje aż tak pilnie DMFa, Opcja 2: Znowu olewają ten temat bo chcą głośnych nazwisk na kontrę Realowi, a Laporta lubi gasić w ten sposób swoje pragnienia.
0
Nie powtarzajmy tylko błędu madryciaków jeśli Nico zdecyduje się zostać jeszcze sezon. Zaraz zacznie się wyzywanie a za rok przyjdzie i będzie super. Nie róbcie tak. :P
4
@Kwiatek67 Nie ma pewności, że się sprawdzi, ale chociaż to Jego nominalna pozycja w końcu, a nie spo albo środkowy obrońca na siłę ciskany tam od lat.
1
@Kidd No właśnie, kto wkłada zegarek za pół bańki do walizy :D Przecież na takie coś to tylko złodzieje polują.
1
@tristan87 Chlopy wożą pół miliona euro w walizce... Niebywała głupota :D
1
@Sulimo No jak ktoś słuchał GD czy LP to Offspring musiał być też :P Ja się na nich między innymi wychowałem.
6
The Offspring, ale chłopaki mają moc i wrócili do korzeni. Normalnie jak w 94'. Co prawda grają już sporo tonacji niżej w innym stroju gitar, ale mimo wieku dają radę a Dex śpiewa super czysto. Polecam koncercik jak ktoś nie widział bo muzycznie i wizualnie jest super!
@jacobFCB @arsenallondyn0 @Colon
3
@maroon Ale te właśnie pojedyńcze odklejone jednostki dostają się powolutku do rad miast, powiatów, poczekaj parę lat, a będzie ich coraz więcej a za jakiś czas będą Ci narzucać swoje prawa. Kropla drąży skałę, i jeżeli od początku się takiego czegoś nie leczy i uważa za normalne, a wręcz dopuszcza do stanowisk (mniejszych bądź większych w kraju) to zaczyna się powolny upadek.
4
@KrychaFCB Optimus Prime? Jeszcze do tego tępa, bo bariera językowa jej przeszkadza więc pewnie nie zna nawet podstaw angielskiego. @against_modern_football so true. Spermiage pewnie jej płacili za zdjęcia stópek i inne, a teraz jej ego wyj**ało tak, że nie ma granic. Nie wspomnę, że to pewnie były obleśne i upośledzone dziady internetowe.
0
@Encore Gdyby Lewy zechciał odejść do MLS lub Arabii w tym okienku, to bez zastanowienia bym go wymienił na Alvareza. Niestety Flick + ambicje jeszcze w tym sezonie na to nie pozwolą, szkoda.
0
@MateuszDoniec To jeszcze dorzucę swoje 3 groszę, Bardocka, bo się odmienia :P
0
@Zoker Pewnie taka rola, nie oglądałem ale widząc ją wszędzie w mediach wygląda inaczej niż wszystkie aktorki.
3
@Uukasz_93 Sydney ma w sobie coś takiego... ahh piękna jest.
0
@KamQiX No i co z tego, że gadał to za każdym razem, jak za każdym razem poprawy nie było? Gadał też po najgorszych meczach, że byliśmy lepsi od rywala, gadał, że zagraliśmy dobre spotkanie gdy zagraliśmy totalną padakę. Daj mi przykład, gdzie powiedział, że zawodnikom brakuje jakości i muszą jeszcze się poprawić, poczekam.
1
"Oczywiście wciąż muszą się poprawić." Niebywałe jak dawno nie słyszałem takich słów z ust trenera w tym klubie... Ciągle było jacy to wszyscy są jakosciowi i ile dają klubowi, a tutaj króciutko, że dobrze ale bez fajerwerków. Bedzie dobrze z Niemcem.
0
@KrychaFCB Pewnie zatrudnili po taniości do obsługi "inżynierów z zachodu". Bo skoro sprawdzają wszędzie ID nawet znanych graczy i jest to aż uciążliwe, to na pewno ktoś wewnątrz.
5
@Culer9002 Probierz stara się prezentować nowoczesny futbol, ale większość zawodników nie dojeżdża na ten poziom. Tak bym to rozwinął.
12
@ranger3120 Uwazam, że każdy człowiek realnie wierzący w takie rzeczy nadaje się do poważnego leczenia psychiatrycznego, a niestety wśród nas chodzi ich duży odsetek. Nic więcej nie trzeba tutaj dodawać, nie tylko w tym przypadku.
0
Nico podjął decyzję, że przechodzi do nas. Kluby już to wiedzą, ale dały zawodnikowi czas na podzielenie się tym pierw z rodziną, przyjaciółmi. Tak bym stawiał.
Gepard pewnie zadzwonił do Jego ziomka podając się za szczoteczkę do zębów.
1
@DLFCB Lepiej jakby nakazali w każdym z Państw UE zbudować takie 3 spalarnie niz kazać nakrętki przykręcać do butelki.
0
@draxidox koles jest mistrzem mimiki
9
@Zoker Tu nawet nie trzeba być mądrym po fakcie, każdy mądry prezes wie, że młodemu się od razu nie daje takiej kasy, nawet dlatego, żeby mu nie odwaliło. To też chyba zależało od tego, jaką umowę miał wcześniej od Bartomeu i ciężko było dać gorszą.
2
Może po prostu połapią tych kontuzji na początku, bo przejść ze siesty na zapie**ol to nie takie łatwe, i potem już nie będą ich łapać? Albo Flick sobie odsieje najsłabsze ziarno i tyle.
2
Anus Fatty połamał stopę xDDD Co za przegryw to jest, szybko się go pozbyć.
1
@bartas97 Nikt nie ogląda tej telewizji ale za ich rządów to było główne źródło ich wyborców i główna tuba trzymająca ich przy władzy. Hipokryci na kazdym kroku w tej polityce.
0
Chyba nowa odmiana covida mnie dopadła... nie polecam koledzy, zaraz umrę...