kuz

4

@tristan87 Oby im położył ten finał na złość. Marciniak zrobił najlepszy mecz w historii na mundialu.

kuz

0

Wczoraj za dużo się tu działo to napiszę teraz. Byłem po południu w salonie Orange zapytać o te nowe kanały C+. Jeżeli mieliście pakiet Orange Love z Canal+ i mistrzowską piłką, to... dostaniecie za darmo te wszystkie kanały bez dodatkowych opłat jak tylko wystartują w ramach pakietu C+. Tak powiedział mi gość z obsługi, że na 99% tak będzie.

kuz

2

@tristan87 Raczej baitu :D

kuz

9

Flick łata wszystkie dziury w drużynie, nawet ubytki w zębach. Hahaha jeden z lepszych komentarzy na twitterze od dawna. :DDDD

kuz

0

Król strzelców 3 gole, own goal 11 goli. Ale to jest wstydliwa statystyka dla tego turnieju, nikt się praktycznie nie wyróżnia na tyle, żeby mówić o nim jak o MVP, przynajmniej jeżeli chodzi o bramki.

kuz

0

W sumie to narobili żółtozębym jeszcze większe nadzieje i jeszcze bardziej upadną jak przegrają finał. :P

kuz

0

@El Plutoninho Umowa z Realem ma stempel od diabła. Przynajmniej Jego miała.

kuz

2

Znowu w 90... nie wyczymie Halina trzymaj mnie..

kuz

1

Ale piękna burza nad Olsztynem :P

kuz

0

@DonCarletto bez względu na to, która awansuje

kuz

2

Anglia chyba zrozumiała, że na finał trzeba zagrać a nie przepchnąć mecz kolanem. Bardzo dobrze dla widowiska, a Hiszpania i tak zniszczy obie repki.

kuz

0

@TankerHunter Potrzymaj piwo Douglasowi.

kuz

8

@JarekS Lewaki standardowo, zabrać komuś najwięcej ile się da samemu nic nie robiąc. Zawistne chu*ki.

kuz

1

@szkutnik91 Bellingham na tej liście to jest nieporozumienie jakieś. Tak samo Saka wyżej od Williamsa xD

kuz

0

@Arden W sumie wystarczy zobaczyć jak grała Hiszpania z Niemcami po zejściu Yamala i Williamsa. Większość ataków idzie prawą stroną, Lamine dogrywa w pole karne, ma tylko jednego gola ale za to kilka asyst i kluczowych piłek. Ciężko wyłonić najlepszego ale na pewno Jego forma wpisuje się w to, co napisał OP. Daje nadzieje na lepsze jutro nam tutaj wszystkim zebranym.

kuz

0

21:37 do meczu Holandia Anglia w studiu TVP. No to ładnie. :D

kuz

0

@clyde presja z Madrytu

kuz

3

Jakby Real teraz dopiero podpisywał Mapeta to by zapłacili o połowę mniej (chodzi o bonusy itp) :D

kuz

0

Oyarzabal zmiana widmo :P

kuz

2

Pamiętajcie, że Francja gra na biało :P dalej chyba nie muszę mówić?

kuz

26

Borek już drugi raz mowi Yamin Lamal

kuz

0

Znowu stracą w doliczonym :D siedli coś

kuz

1

Fabian znowu sabotuje.

kuz

0

Ten sie kiwa w polu karnym...

kuz

1

@andrzejek_yamal nigdy w życiu tego głupka tutaj :D coś piłeś?

kuz

0

Dobra dobić ich bo zaraz zejdą skrzydła i znowu gra siądzie.

kuz

0

Madryciok sie opluł

kuz

1

Tylko niech nie ściąga Williamsa i Yamala przy 2-1. Niech strzelą na 3-1.

kuz

11

Człowiek nie wie kiedy zleciała ta połowa, a wcześniej 15 min trwało godzinę.

kuz

0

Mbappe wystarczy żeby przytył po Euro i wejdzie w buty Hazarda. Forma już zjechała. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?