@Kgorecki2500 Niektórzy chyba dopiero odkryli po co jest armia i wojsko. Idziesz tam, żeby uczyć się jak zabijać i bronić kraju. Przysięgasz, że będziesz to robił pomimo wszystko. To nie jest łatwe 6 tysięcy na rękę tylko moralna decyzja każdego z osobna.
Ferran Torres: "Muszę czuć się dobrze, aby móc grać w Barcelonie przez wiele lat. W piłce nożnej ważna jest część psychologiczna. Nauczyłem się odróżniać opinie, które są ważne od tych, które nie są. Pracowałem nad tym, jak sobie radzić z moim psychologiem, jak radzić sobie,…
21
Do Twych rękawic wznosimy błaganie, obroń wszystkie karne Oblaku Janie!
1
Jakby teraz załadował to przecież media jutro robią z Niego piłkarskiego Boga xD
0
Barcelona zainteresowana sprowadzeniem Sesko [Mundo Siemaelo]
0
Teraz sie spieszą, nie chcą karnych, bo wiedzą, że piękny nie strzeli xd
1
@partymaker Ambicja to jest zakasanie rękawów i gra do końca, przecież nie przegrywają.
1
POOR RONALDO :(((((
2
Całą drugą połowę ma a płacze, to jest ten mental?
1
Hahahahahahhaahhahahahahaha
0
SEEEEWIIIIIIIIII
5
No i piękny bohaterem, znowu to zrobił, poprowadził Portugalię do awansu!! !
0
Emil Sesko, to nawet nie jest on
0
Znowu będzie w doliczonym i znowu będziemy smutni :DD
1
Czeladnik pozbywając się na siłę tkanki tłuszczowej, pozbywa się też sukcesywnie tej mózgowej.
3
@jacobFCB Herbu nie dam bo to nic dobrego, nienawidzę szpitali. Szybkiego powrotu do domu cokolwiek to nie jest. :P
0
@TR3YWAY Amarena z jakimś śmiesznym podpisem/zawieszką. Na stół nie postawią, a zapamiętają na pewno pośród tych wszystkich prezentów. :)
2
@Kgorecki2500 Niektórzy chyba dopiero odkryli po co jest armia i wojsko. Idziesz tam, żeby uczyć się jak zabijać i bronić kraju. Przysięgasz, że będziesz to robił pomimo wszystko. To nie jest łatwe 6 tysięcy na rękę tylko moralna decyzja każdego z osobna.
0
Takie ekipy a tempo jak na orliku o 12 w gierce oldboyów.
0
Griezmann przepiękną ma trwałą na głowie.
0
To dzisiaj jaki mecz, tacy komentatorzy :P
0
Żeby grać w Barcelonie przez wiele lat, to trzeba potrafić coś więcej i prezentować jakiś poziom. A nie, sory, to już dawno nie obowiązuje. :P
3
Lamine sie na Niemcach odblokuje
10
Hahaha Olmo pasuje do Barcy, ale tej Koemana z Minguezą na obronie
1
Chłop robi większe wrażenienniż Mbappe, marketingowo nie dojeżdża ale sportowo to must have. Laporta rozbijaj świnie.
1
Morata na spalonym
1
Boże jaka sklejka Nico, przecież Raphinha sie zabija 3 razy o taką piłkę xD
0
@kaamil1910 Nie miał takiego dryblingu nigdy jak Yamal. Bez podjazdu.
1
Yamal jaki ma luz, Fati nigdy tak nie grał
7
Rafał Wolski, Mati Święcicki. TOP
7
Hymny dopiero a Pedri już zmęczony
5
Teraz czas na piękna dla oka grę a nie tam jacyś żółtozębi.