Mbappe jest memem na tym turnieju, młokosy go nakrywają czapką a chłop jedyne co zrobił to strzelił karnego z Polską. Nie ma co się oszukiwać, nie ma formy, sam nic nie potrafi wyczarować a drużyna w tym nie pomaga. To nigdy nie był i nie będzie poziom Messiego Cristiano, a nawet zzaryzykuję, że Neymara, Suareza czy Lewego w prime. Chyba, że w Realu nagle eksploduje z formą.
Wiadomo dlaczego Barca Guardioli każdego goliła. Tam piłka szła szybciej niż zawodnik zdążył pomyśleć, automatycznie. Tutaj Muani wystarczyło żeby odegrał do wbiegającego zawodnika. Ale oni muszą dwie sekundy pomyśleć a to już za dużo.
1
Mbappe jest memem na tym turnieju, młokosy go nakrywają czapką a chłop jedyne co zrobił to strzelił karnego z Polską. Nie ma co się oszukiwać, nie ma formy, sam nic nie potrafi wyczarować a drużyna w tym nie pomaga. To nigdy nie był i nie będzie poziom Messiego Cristiano, a nawet zzaryzykuję, że Neymara, Suareza czy Lewego w prime. Chyba, że w Realu nagle eksploduje z formą.
1
Upa-me-kano
Czemu ten Borek zawsze musi się wyróżniać w taki głupi sposób? Nikt tak nie akcentuje.
6
Wiadomo dlaczego Barca Guardioli każdego goliła. Tam piłka szła szybciej niż zawodnik zdążył pomyśleć, automatycznie. Tutaj Muani wystarczyło żeby odegrał do wbiegającego zawodnika. Ale oni muszą dwie sekundy pomyśleć a to już za dużo.
3
@don'T.R.I.P.e Kazdy inny zawodnik prawdopodobnie nawet by nie został powołany w Jego formie. Ale to Ronaldo, on jest większy od całej reprezentacji.
8
Dobra teraz pożegnać płaczącego czeladnika i gitara
0
@icmmiiPoza Insagramem on nigdy nim nie był.
0
Starał się jak mógł Taylor przepchnąć, ale Niemcy nawet z pomocą sędziego za słabe. Hiszpania bierze te ME.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Teraz wrzuta i gol :D Bez Carvajala na Francję?
1
Hahahaha Ferran to jest taki placek ze oooojaaaa
3
W Olmo nadzieja, jedyny chyba umi coś zrobić
13
Carvajala można nie lubić ale dziś jest szefem
0
I kartka dla Kimmicha już powinna być, sędzia to dziś błądzi gdzieś
0
Taka sama ręka jak w meczu z Austrią u nas
0
Cantona mówił o mediach społecznościowych? Ciekawe :D
0
Kupą pachnie aż w Polsce jeżeli chodzi o Hiszpanów. Zesrani na maksa są.
0
Nawet nie chce sie juz oglądać bo wiadono kto awansuje
5
Diabeł lubi białe stroje ewidentnie :P
2
Dobra Hiszpania do domu, wszyscy to wiedzieli a teraz Łysy nie ma kim atakować
6
Faul wczesniej a ten się podnieca UNAI SIMOOOON. Komentarz to dno absolutne.
1
Pooooodaj do lewej kurrrrrrnaa
2
Też macie wrażenie że Niemcy nabrali pewności już i wiadomo jak to się skończy? :D
0
Dzięki bogu to Havertz
0
Nie no ten już się broni, Merino za Williamsa i Oyarzabal. Błąd popełniasz łysy i to duży.
0
Już zaczyna wylewać w polu karnym Hiszpanów
1
@Arden Dwoch nie możemy mieć a bardziej potrzebny jest Williams.
3
Tu trzeba drugą wsadzić bo Niemcy nie odpuszczą.
3
Hahaha Lamine ściąga? No to gwóźdź do trumny. Morata dalej biega.
1
Ale Niemiaszki dziurawe :D ale grają na biało więc zaraz gol z dupy
0
Fullkrug wchodzi, gość zawsze strzela. Trzeba Joselu wprowadzić bo na Morate nie ma co liczyć.