@Emhyr Stary, nie porównuj Łaszczyka do Diablo... Tamten to młody pretendent do bycia dobrym, a Włodarczyk to jest jedna z legend polskiego boksu, chłop zarobił swoje a teraz na rozpoznawalności pewnie zarabia drugie tyle.
@Emhyr Nie, nie zrobiłbym. Możesz mi nie wierzyć ale robienie z Siebie pośmiewiska na całą Polskę pod publiczkę za pieniądze to nie moja bajka. Całą Polskę mam gdzieś, ale mam znajomych, rodzinę, którzy mnie szanują bo mam jakieś zasady godność itp. Nie będę dalej brnął w dyskusję bo to bez sensu, każdy ma swoje zdanie. Dla mnie wciąganie kryminalistów, wyzywanie rodziców, rodziny, samobójstwa a potem wycieranie sobie nimi mordy na konferencjach to już jest ogromna patologia nie mająca nic wspólnego ze sportem. Mało widocznie oglądasz np. UFC, bo tam takich rzeczy nie ma, wszystko ma swoje granice. Nie wiem ile masz lat, ja mam 30. Dla mnie taka "rozrywka" nie zrobi krzywdy bo rozgraniczam, kto tam jest idiotą, kto ma jakieś wartości albo w ogóle oglądam to bez emocji czysto dla samej walki. Ale niestety nie 12-13 latkowie. Oni biorą ich za wzór, no bo w końcu w "telewizji" ktoś tak mówi, to musi mieć rację no nie? On mu wyjechał z partyzanta? No to czemu ja nie mogę koledze, ojcu, bratu? Nie porównuj swojego mózgu do mózgu nastolatka który chłonie wszystko jak gąbka i nie rozgranicza gdzie jest coś nie tak, a gdzie jest ok.
@NeroTFP1@Bykunn mimo tego, że nie jestem bogaczem, nie mam milionów na koncie, to nie poszedł bym do tej patologii za żadne pieniądze. Rodzina, znajomi i ich opinia są dla mnie ważniejsze niż siano, każde siano. Ale to chyba po prostu trzeba mieć cokolwiek w głowie, albo iść tam i nie robić żadnej patologii tylko zawalczyć i zniknąć, jak np. Pasha. @Emhyr jest to biznes na tworzeniu i szerzeniu patologii i się nie kłóć bo oboje macie rację. Coś co jest nietypowe, wychodzące poza granice absurdu, poza granice dobrego smaku - sprzedaje się aktualnie mega dobrze. Trzeba tylko czasami zauważyć, kiedy to wychodzi zbyt daleko, bo biznes to jedno, ale degeneracja młodzieży i uczenie ich takich wartości może potem być bardzo złe w skutkach. Nie chcę się rozwodzić na ten temat, polecam kanał "nie wiem, ale się dowiem" bo bardzo trafnie to podsumował.
@sk13 I jedna asysta z dużo słabszym rywalem to zmienia? :D Olmo nie jest średniakiem, ale nie potrzebujemy takiego zawodnika o takim profilu na ten moment. Nico Williams to gość którego trzeba od odejścia Neymara.
0
@Emhyr Stary, nie porównuj Łaszczyka do Diablo... Tamten to młody pretendent do bycia dobrym, a Włodarczyk to jest jedna z legend polskiego boksu, chłop zarobił swoje a teraz na rozpoznawalności pewnie zarabia drugie tyle.
5
@Emhyr Nie, nie zrobiłbym. Możesz mi nie wierzyć ale robienie z Siebie pośmiewiska na całą Polskę pod publiczkę za pieniądze to nie moja bajka. Całą Polskę mam gdzieś, ale mam znajomych, rodzinę, którzy mnie szanują bo mam jakieś zasady godność itp. Nie będę dalej brnął w dyskusję bo to bez sensu, każdy ma swoje zdanie. Dla mnie wciąganie kryminalistów, wyzywanie rodziców, rodziny, samobójstwa a potem wycieranie sobie nimi mordy na konferencjach to już jest ogromna patologia nie mająca nic wspólnego ze sportem. Mało widocznie oglądasz np. UFC, bo tam takich rzeczy nie ma, wszystko ma swoje granice. Nie wiem ile masz lat, ja mam 30. Dla mnie taka "rozrywka" nie zrobi krzywdy bo rozgraniczam, kto tam jest idiotą, kto ma jakieś wartości albo w ogóle oglądam to bez emocji czysto dla samej walki. Ale niestety nie 12-13 latkowie. Oni biorą ich za wzór, no bo w końcu w "telewizji" ktoś tak mówi, to musi mieć rację no nie? On mu wyjechał z partyzanta? No to czemu ja nie mogę koledze, ojcu, bratu? Nie porównuj swojego mózgu do mózgu nastolatka który chłonie wszystko jak gąbka i nie rozgranicza gdzie jest coś nie tak, a gdzie jest ok.
2
@NeroTFP1 @Bykunn mimo tego, że nie jestem bogaczem, nie mam milionów na koncie, to nie poszedł bym do tej patologii za żadne pieniądze. Rodzina, znajomi i ich opinia są dla mnie ważniejsze niż siano, każde siano. Ale to chyba po prostu trzeba mieć cokolwiek w głowie, albo iść tam i nie robić żadnej patologii tylko zawalczyć i zniknąć, jak np. Pasha.
@Emhyr jest to biznes na tworzeniu i szerzeniu patologii i się nie kłóć bo oboje macie rację. Coś co jest nietypowe, wychodzące poza granice absurdu, poza granice dobrego smaku - sprzedaje się aktualnie mega dobrze. Trzeba tylko czasami zauważyć, kiedy to wychodzi zbyt daleko, bo biznes to jedno, ale degeneracja młodzieży i uczenie ich takich wartości może potem być bardzo złe w skutkach. Nie chcę się rozwodzić na ten temat, polecam kanał "nie wiem, ale się dowiem" bo bardzo trafnie to podsumował.
1
@Emhyr Może i tak, ale chociaż nie są hipokrytami. Diablo to według Ciebie biedak? :P Mnie się wydaje, że nie.
5
@NeroTFP1 Pieniążki pokazują prawdziwy charakter człowieka, dlatego szanuję Książula jeszcze bardziej.
0
@clyde Zeby jeden :)
1
@Popitek12 Powiedz to komentatorom TVP, bo ja to wiem.
1
Kyle Walker gracz Arsenalu
0
Znowu zasnę w 20 minucie z grą tego dreamteamu...
0
@Borry cieszyc sie mogą, ale to nie oni zrobili z Niego takiego grajka tylko Bolonia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Matheu12 Czy ja wiem? Austria grała bardziej twardo i intensywnie.
2
Szkoda meczu z Holandią, bo Austria poza naszym zasięgiem była.
0
@clyde https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14509459#comment-14509470
Od początku stawiałem ze wygrają tę grupę :P wśród znajomych nawet jakieś piwko wygram jak tak zostanie :P
1
@Firestone No xD
0
Barcolla już ich miażdży
8
@Adran360 W najlepszym momencie urwane :D
1
@ACMaldini3 Buduje się będąc na turnieju i trenując. Ma czas, co by mu sodówka nie uderzyła do głowy. Skorupski zasłużył na taką szansę.
0
Dawidowicz zaczyna... Powodzenia xD Energylandia Zator lecimyyyyyy. Ciekawe jak zagra Urbański z Lewym w napadzie.
0
@heniusss Jak na moje to powinien być karny 100%. Zero zainteresowania piłką.
0
Chiesa świetna zmiana
3
"Ależ broni to Modrić!" Szpaku mistrz.
0
Podobna była u Austriaka i nawet nie oglądał, beka :P
3
@sk13 I jedna asysta z dużo słabszym rywalem to zmienia? :D Olmo nie jest średniakiem, ale nie potrzebujemy takiego zawodnika o takim profilu na ten moment. Nico Williams to gość którego trzeba od odejścia Neymara.
0
Włączcie Włochy - Chorwacja, zapowiada się, że będą grzmoty.
0
Laporta czeka z nike i innymi inwestorami do samego końca, a obudzi się z ręką w nocniku jak Nico, Merino i inni będą już w nowych klubach...
1
Nie wiem co większe, cycki Sydney Sweeney czy intensywność w tym meczu?
4
Dembele to najgłupszy zawodnik jakiego widziałem od lat
1
Ale chłop ma gaz :O
0
Robcio wejdzie jak już nie będzie o co walczyć, wsadzi jakaś honorową bramęww końcówce i wszyscy będą gadać "oooo gdyby nie kontuzja." Tak będzie.