Hahah, żyje ostatnio pod kamieniem i dopiero zobaczyłem jak się Czesiu spiął w kanale zero :D Dystans to on ma jak dobry chłopak z Dębicy, a Stanowskiemu było tak głupio, bo chciał go bronić ale nie miał żadnych argumentów - po prostu wiedział, że Paczul ma rację. xD Teraz wiemy dlaczego tak pięknie graliśmy za Cześka. Późniejsza kontra od Mietczyńskiego to mistrzostwo świata haha.
Zaczyna się powoli grillowanie Flicka, z tym, że tylko nieliczni biorą pod uwagę fakt bardzo mocnej kadry w peaku formy. Wirtz po świetnym sezonie, Musiala tak samo - świetny grajek. Rudiger mistrz Hiszpanii i LM, szef obrony. Flick nie miał takiego składu.
@J4no Odpal sobie złoty napój z pianą na dwa palce, chipsy na stół, włącz studio na TVP. Po jednym już się klimat udziela. A najlepiej będzie w niedziele o 15 na strefach kibica, jeden z plusów awansu naszej repki na duży turniej - kibice!
Polska to stan umysłu, w tle tak wielkich problemów jak uchodźcy na granicy, wysokie ceny mieszkań i tak dalej i tak dalej, oni robią aferę z gościa co sobie na dachu zrobił fotkę... Przecież to jest gorsze od cyrku.
@AlphaNumeric Koles czepiasz się, że nieźle pojechał z Lamine na MVP a nie zastanawia Cię Polska na drugim miejscu? xD Yamal i mvp jest 100x bardziej prawdopodobne.
7
Co oni wszyscy widzą w tym Ferranie xD koleś jest mierny
2
Own goal złota piłka
0
Ten koleś co prowadzi studio teraz to co za jeden? Jaki pajac to szok.
36
Pytanie, czy @Redakcja kiedykolwiek grała w piłkę żeby prowadzić największy serwis o Barcelonie w Polsce?
1
Hahah, żyje ostatnio pod kamieniem i dopiero zobaczyłem jak się Czesiu spiął w kanale zero :D Dystans to on ma jak dobry chłopak z Dębicy, a Stanowskiemu było tak głupio, bo chciał go bronić ale nie miał żadnych argumentów - po prostu wiedział, że Paczul ma rację. xD Teraz wiemy dlaczego tak pięknie graliśmy za Cześka.
Późniejsza kontra od Mietczyńskiego to mistrzostwo świata haha.
7
Jak ktoś od poczatku liczył, że my mamy jakieś szanse z Austrią to ja nie wiem od kiedy piłkę ogląda. To będzie trudniejszy mecz niż z Holandią.
1
@Culer9002 No właśnie pytanie brzmi dlaczego? To bezsensowny przepis. Wszystko powinno być sprawdzane.
2
Sprawdzenie na var rożnego to kilka sekund, mogłaby być dobra sytuacja. Czemu oni tego nie używają to ja nie wiem.
0
Pires w studiu TVP, mają rozmach..
1
@Pawel13sz Gdzie błąd? Zmiana trenera po każdym nieudanym turnieju. Probierz robi robotę, i za rok możemy serio grać bardzo dobrze.
1
@agaFCB Żeby zamiast głowy Viniciousa czajnik się zagotował przy linii :D
1
@KamQiX O tym nie pomyślałem, ale dźwięk kopnięcia faktycznie jest tym momentem. Fajny pomysł.
1
Lukaku to jeden z najbardziej przereklamowanych zawodników ostatnich lat xD wielki kloc bez grama techniki.
3
Dobry myk z tym czujnikiem wibracji/dźwięku w piłce. Jest pewność, że ktoś zagrał ręką czy dotknął piłkę.
0
@sevs Ma rację w tym co mówi, tylko blednie mówi o sobie xD
1
@jacobFCB Ja 28go maja, już mnie wszystko zdążyło zaboleć...
1
@Jakchcesz Dokladnie, do tego mecz ze Szkocją bez formy :)
1
Zaczyna się powoli grillowanie Flicka, z tym, że tylko nieliczni biorą pod uwagę fakt bardzo mocnej kadry w peaku formy. Wirtz po świetnym sezonie, Musiala tak samo - świetny grajek. Rudiger mistrz Hiszpanii i LM, szef obrony. Flick nie miał takiego składu.
1
To jest karny + czerwo :)
0
Ale brzydka ta grafika z wynikiem... Jakaś taka, nie wiem.
1
@sen Piwo i czipsy
2
@regatta52 Największe szkodniki tego świata - hatfuuu influencerzy
1
@J4no Odpal sobie złoty napój z pianą na dwa palce, chipsy na stół, włącz studio na TVP. Po jednym już się klimat udziela. A najlepiej będzie w niedziele o 15 na strefach kibica, jeden z plusów awansu naszej repki na duży turniej - kibice!
1
Polska to stan umysłu, w tle tak wielkich problemów jak uchodźcy na granicy, wysokie ceny mieszkań i tak dalej i tak dalej, oni robią aferę z gościa co sobie na dachu zrobił fotkę... Przecież to jest gorsze od cyrku.
2
@Ojciec5tkidzieci Kto to jest? Jakiś atencjusz akurat przed meczem z takim czymś?
3
@TheNekro94 Każdy z osobna to był WIELKI piłkarz :P Teraz to takich 3-4 na dwa składy znajdziesz.
0
@tbas Niech oni podpiszą Nike, zamkną sprawę z Barca vision, i jeszcze z jakimś Lidlem podpisza dodatkowo na wszelki wypadek/ xD
0
@AlphaNumeric Drugie miejsce w tej tabeli chodziło :P
1
@AlphaNumeric Koles czepiasz się, że nieźle pojechał z Lamine na MVP a nie zastanawia Cię Polska na drugim miejscu? xD Yamal i mvp jest 100x bardziej prawdopodobne.
3
@Encore Obie Siebie warte, ale ta cała żugaj chcoiaz nie uczy dziewczynek jak być qrfą w internecie.