kuz

4

Na 5 minut dobra gra a potem znowu antyfutbol. Nie da się ich oglądać.

kuz

0

Ktoś tam sprowokował go na rambli i macie

kuz

0

To nie Real, tu sędziowie nie dają nic za darmo

kuz

6

@Arden O matko boska, nawet gdyby mi dopłacali to bym tego nie założył, chyba że w pole na wykopki.

kuz

10

@mkord Wystarczy być po podstawówce, żeby zrozumieć, że chodzi tutaj o siłę i znaczenie państwa na arenie międzynarodowej a nie o jego powierzchnię. Tak tylko mówię.

kuz

2

@tristan87 Wina nieodpowiedniego przygotowania podłoża pod inwestycję :) Niestety ciężko takie rzeczy skontrolować przy odbiorze.

kuz

1

@Rust_Cohle Busquetsa widzę już w aktualnym jednak. Był dużo inteligentniejszym zawodnikiem niż Rodri i Pep by się pociął żeby mieć go w prime w City.

kuz

0

@Rust_Cohle Vieira sell - aktualny futbol raczej by go rozgniótł, Rodri na ławie a Busi w składzie. Oczywiście mówimy o Prime.

kuz

3

@zodiak_10 Tam Neymar powinien być :p Albo Rivaldo, a nie ten pajacyk

kuz

3

@tomek8756 To nie notatnik xD Tutaj to niewykonalne

kuz

2

@PatrychoO Koszulki takie jak gra

kuz

0

@jacobFCB Racja, to też dużo zmienia.

kuz

0

@jacobFCB Jeżeli robią to ze smakiem tak jak np. ten Shrek, to spoko, ale wiele fajnych żartów z angielskiego jest po prostu tragicznie przeniesiona na cringowy dubbing, dlatego nie oglądam.

kuz

2

@4drian0 Czy któryś z dubbingów w filmach o superbohaterach był dobry? Ja sobie nie przypominam, szanuje w sumie tylko Shreka.

kuz

0

@Popitek12 Jeżeli mówimy o Prime, to by trzeba było usiąść na spokojnie do ciężkiej debaty. Roo był kocurem.

kuz

0

@Kazragore Nastepni zobaczą co to lodówka, pralka i toaleta

kuz

0

Jakieś małe to boisko się wydaje przez te malowanie :P

kuz

0

@zadafcb 1:08, dość dziwna godzina xD

kuz

5

@Comentateiro Motoryki, szybkości itp. może brakować, ale celności i umiejętności podań to chyba nigdy. :P

kuz

2

@Arden https://streamable.com/nnaigv lepsza jakość nagrania. Co za czub, daje gazem, potem atakuje z partyzanta gościa po gazie, a jak dostaje wpier**l to wyciąga kose. ŚCIEK

kuz

3

@JoeBlack Chłopie, wyjdź na dwór, zrób sobie spacer, bo prowokujesz ciągle tu tą śmieszną polityką...

kuz

4

@Bykunn Ich elektorat nie ma nawet jednej. @JoeBlack Nawet nie trzeba tu bronić aktualnego rządu, bo to co wypisujesz to są takie głupoty, że ciężko się to czyta. Jak niby w pół roku mają Ci zatrzymać podwyżki, gdy w poprzednich latach ceny były mrożone do granic możliwości, a przed wyborami to już pojechali po bandzie? Żadne państwo tego nie wytrzyma i podwyżki muszą być, nawet gdyby Twój kochany pis wygrał, wtedy byś zobaczył co by się działo, jakby mieli pewnie 4 lata rządzenia, całkiem mieliby na Ciebie wywalone i dalej okradali.

kuz

1

@MichuZ44 Barcelona Koemana z grudnia vibes xD

kuz

0

Austria - Holandia już w ćwierćfinale się powtórzy prawdopodobnie. Bez sensu jest wyjście z trzeciego miejsca, zupełnie niepotrzebne.

kuz

0

@arda Wejdz na fanboy.pl, wybierz zestaw za kwotę jaka Cię interesuje, będziesz miał składaka z moreli z najlepszymi komponentami do ceny. Nie będziesz żałował.

kuz

0

Mam wrażenie, że WSZYSCY na tym turnieju są lepsi technicznie od Polaków.

kuz

0

@Czerwo64 Co? xD Chłopie, czy ja coś napisałem tutaj o muzyce? Przecież ten stream nawet nie o tym a jakies pseudorapy to jest odległa planeta jeżeli o mnie chodzi.

kuz

9

@blakkudium No i pięknie, lepiej tak niż jak Nike, losowanie strojów dla wszystkich klubów mieszając je z treningówkami.

kuz

0

https://www.twitch.tv/banduracartel

Polecam wejść na stream. Kizo ma urodziny, Bandura do Niego przyjechał, latali se helikopterami nad Wisłą, a teraz Kizo ich zostawił na jakiejś wyspie i rzucił kiełbasę. :D TOP kontent.

kuz

1

@Rust_Cohle Hahah ale go oszczał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?