@okiemtypera_lucaxx95 Nie bronię nikogo, mało się tym interesuje, ale podobno matka Ferrariego ma nawrót raka i wczoraj dostała wynik. Zupełnie go rozumiem w takim wypadku.
@Rewolucja123 Nie robię z Niego leszcza, ale pierwszy sezon to masa farta, wyników 1-0 i mega forma Ter Stegena + naszej obrony. Gra nie zachwycała i brakło pomysłu często. Warto dodać Lewego w mega formie po Bayernie. Dużo czynników ratowało Xaviego, w drugim sezonie zostało to obnażone.
San Antonio (SPORT): "They asked Tebas about Mbappe's registration and he replied: "I'm not aware of economic oversight."
"When he talks about Barça, he tells you the size of Lewandowski's underwear."
Ile w tym prawdy. Wiadomo, naszą sytuację zawdzięczamy zarządzaniu Bartomeu itp, ale Tebas jest na nas zawzięty jak na nikogo innego. Madrycki pies pozostanie madryckim psem.
@blakkudium Nie ma co zwracać uwagi na Bayern. Przegrali wszystko to szukają winnych wszędzie tylko nie w zarządzie. :) Typowi Niemcy, reorganizacja wszystkiego teraz będzie, głowy polecą.
@adi7adi8 Hiszpanie strzelają po kilku ostrzeżeniach do pontonów z uchodźcami, Ci którzy wypełzają są wyłapywani i wysyłani z powrotem. Czy to takie złe bronić swoich granic przed NIELEGALNYM PRZEKROCZENIEM Z UŻYCIEM SIŁY?
@adi7adi8 To wtedy będzie wina ruskich. Czemu musimy w tych czasach robić z każdego debila? Czemu nie wrzucają ich do morza w Kaliningradzie? Jakby utonęli to też wina Polski? Nikt nie wyciąga konsekwencji od ruskich i bialorusinow ze posyłają sobie ludzi jak zabawki na rzeź...
@adi7adi8 Nie, ale Niemcy, Anglia czy USA nie graniczą z Rosją która toczy wojnę z Zachodem. @Jonyx znowu się splakales? Zgłosiłeś już? To daj bloka i mnie nie ma.
Teraz cyk - Janusz z Grażyna wstawiają znicz czy inny żałobny obrazek na fejsa, a potem dalej przechodzą do wzajemnego obrzucania się gównem pomiędzy pisem, peo a innymi. Taki obraz Polski. A ruskie zacierają rączki, bo o to im chodziło. :) Btw. widzę teraz pasek republiki: "Bodnarowcy Tuska odpowiedzialni za śmierć żołnierza..." Czy to nie powinno być karalne?
@FabianekMrozek Zgadzam się. Trwa wojna, Rosja prowadzi ją hybrydowo przeciwko całej Europie, a u nas wszyscy się kłócą kto lepszy - pis czy peło... Żenada.
@FCB_dimiC Odswiez stronę bo dodałem specjalnie drugi artykuł, wiedziałem ze bedziesz sie czepiał. Ludzie z niskim iq rzadko mają wysokie wykształcenie kolego.
@Kgorecki2500 Rada Bezpieczeństwa po 3 miesiącach od incydentu bo ktoś się wygadał? To ile takich incydentów zostało zamiecione pod dywan? :D Nasza armia to parodia armii.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie bronię nikogo, mało się tym interesuje, ale podobno matka Ferrariego ma nawrót raka i wczoraj dostała wynik. Zupełnie go rozumiem w takim wypadku.
10
@Rastafarnianin Pytanie o zugajke to luz? Raczej spier**lenie umysłowe naszych mediów. Tutaj trzymam stronę Robcia.
0
@tristan87 akurat na całe euro, ale presezon jeszcze zaliczy. Nie ma tragedii, szkoda turnieju tylko.
2
@tomek8756 Wiecej ćpania i igieł to na pewno będzie normalniejsza... Gdzie są rodzice i czemu nie zależy im, żeby temu dziecku pomóc?
3
@Rewolucja123 Nie robię z Niego leszcza, ale pierwszy sezon to masa farta, wyników 1-0 i mega forma Ter Stegena + naszej obrony. Gra nie zachwycała i brakło pomysłu często. Warto dodać Lewego w mega formie po Bayernie. Dużo czynników ratowało Xaviego, w drugim sezonie zostało to obnażone.
4
Southgate to idealny przykład, że możesz mieć najlepszą ekipę na świecie, ale jak jesteś słabym trenerem (Siema Xavi), to nie wyczarujesz nic.
0
Dawać te euro, bierzrmy wszystko
0
Milik wejście jak w finale Euro a nie w towarzyskim. Po co?
0
@takisobiektos Oby :D
0
@maroon Nie powiesz mi, ze jakieś 5-0 dla Ukrainy nie odbije się na nastrojach przed turniejem :P
0
Dovbyk dziś nas wykończy :D Nastroje przed Euro będą idealne
0
Czy dzisiaj nie możemy wygrać, żeby nie obrazić ukraińców?
0
Skorupski w bramce dziś, Probierz potwierdził przed chwilą. Ciekaw jestem aż co zaprezentują kopacze.
0
San Antonio (SPORT): "They asked Tebas about Mbappe's registration and he replied: "I'm not aware of economic oversight."
"When he talks about Barça, he tells you the size of Lewandowski's underwear."
Ile w tym prawdy. Wiadomo, naszą sytuację zawdzięczamy zarządzaniu Bartomeu itp, ale Tebas jest na nas zawzięty jak na nikogo innego. Madrycki pies pozostanie madryckim psem.
1
@Pedri16Future Pukanie w dno od spodu xD podwójne KO na samym sobie
0
@ElTomas Watpie xD Mam nadzieję, że Flick nie ma oczu w dupie jak Xavi, i nie będzie nikogo chwalił za to że biega.
1
@Pawel13sz Średnio to widzę, ale mam nadzieję, że jak przyjdzie to zamknie mi mordę wspólnie z Hansim.
0
@KamQiX W takim razie sory, pomyliłem dni :P
0
Grał ktoś na konsoli w OpenBeta tego UFL? Nowej gry piłkarskiej? Jest podobno tylko na konsole.
4
@blakkudium Nie ma co zwracać uwagi na Bayern. Przegrali wszystko to szukają winnych wszędzie tylko nie w zarządzie. :) Typowi Niemcy, reorganizacja wszystkiego teraz będzie, głowy polecą.
2
@adi7adi8 Hiszpanie strzelają po kilku ostrzeżeniach do pontonów z uchodźcami, Ci którzy wypełzają są wyłapywani i wysyłani z powrotem. Czy to takie złe bronić swoich granic przed NIELEGALNYM PRZEKROCZENIEM Z UŻYCIEM SIŁY?
5
@adi7adi8 To wtedy będzie wina ruskich. Czemu musimy w tych czasach robić z każdego debila? Czemu nie wrzucają ich do morza w Kaliningradzie? Jakby utonęli to też wina Polski? Nikt nie wyciąga konsekwencji od ruskich i bialorusinow ze posyłają sobie ludzi jak zabawki na rzeź...
0
@adi7adi8 Nie, ale Niemcy, Anglia czy USA nie graniczą z Rosją która toczy wojnę z Zachodem. @Jonyx znowu się splakales? Zgłosiłeś już? To daj bloka i mnie nie ma.
1
Teraz cyk - Janusz z Grażyna wstawiają znicz czy inny żałobny obrazek na fejsa, a potem dalej przechodzą do wzajemnego obrzucania się gównem pomiędzy pisem, peo a innymi. Taki obraz Polski. A ruskie zacierają rączki, bo o to im chodziło. :)
Btw. widzę teraz pasek republiki: "Bodnarowcy Tuska odpowiedzialni za śmierć żołnierza..." Czy to nie powinno być karalne?
0
Finał to chyba będzie formalność? :P
0
@FabianekMrozek Zgadzam się. Trwa wojna, Rosja prowadzi ją hybrydowo przeciwko całej Europie, a u nas wszyscy się kłócą kto lepszy - pis czy peło... Żenada.
8
@FanBarcYxD Do każdego szczura który nielegalnie przechodzi przez ogrodzenie powinni strzelać i nie przejmować się Jego losem. Robią to świadomie.
0
@FCB_dimiC Mnie bawią takie jak opa, jeszcze te niesmieszne "nie zapraszam do dyskusji" z myślą, że to kogoś bawi.
0
@FCB_dimiC Odswiez stronę bo dodałem specjalnie drugi artykuł, wiedziałem ze bedziesz sie czepiał. Ludzie z niskim iq rzadko mają wysokie wykształcenie kolego.
0
@Kgorecki2500 Rada Bezpieczeństwa po 3 miesiącach od incydentu bo ktoś się wygadał? To ile takich incydentów zostało zamiecione pod dywan? :D Nasza armia to parodia armii.