kuz

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie bronię nikogo, mało się tym interesuje, ale podobno matka Ferrariego ma nawrót raka i wczoraj dostała wynik. Zupełnie go rozumiem w takim wypadku.

kuz

10

@Rastafarnianin Pytanie o zugajke to luz? Raczej spier**lenie umysłowe naszych mediów. Tutaj trzymam stronę Robcia.

kuz

0

@tristan87 akurat na całe euro, ale presezon jeszcze zaliczy. Nie ma tragedii, szkoda turnieju tylko.

kuz

2

@tomek8756 Wiecej ćpania i igieł to na pewno będzie normalniejsza... Gdzie są rodzice i czemu nie zależy im, żeby temu dziecku pomóc?

kuz

3

@Rewolucja123 Nie robię z Niego leszcza, ale pierwszy sezon to masa farta, wyników 1-0 i mega forma Ter Stegena + naszej obrony. Gra nie zachwycała i brakło pomysłu często. Warto dodać Lewego w mega formie po Bayernie. Dużo czynników ratowało Xaviego, w drugim sezonie zostało to obnażone.

kuz

4

Southgate to idealny przykład, że możesz mieć najlepszą ekipę na świecie, ale jak jesteś słabym trenerem (Siema Xavi), to nie wyczarujesz nic.

kuz

0

Dawać te euro, bierzrmy wszystko

kuz

0

Milik wejście jak w finale Euro a nie w towarzyskim. Po co?

kuz

0

kuz

0

@maroon Nie powiesz mi, ze jakieś 5-0 dla Ukrainy nie odbije się na nastrojach przed turniejem :P

kuz

0

Dovbyk dziś nas wykończy :D Nastroje przed Euro będą idealne

kuz

0

Czy dzisiaj nie możemy wygrać, żeby nie obrazić ukraińców?

kuz

0

Skorupski w bramce dziś, Probierz potwierdził przed chwilą. Ciekaw jestem aż co zaprezentują kopacze.

kuz

0

San Antonio (SPORT): "They asked Tebas about Mbappe's registration and he replied: "I'm not aware of economic oversight."

"When he talks about Barça, he tells you the size of Lewandowski's underwear."

Ile w tym prawdy. Wiadomo, naszą sytuację zawdzięczamy zarządzaniu Bartomeu itp, ale Tebas jest na nas zawzięty jak na nikogo innego. Madrycki pies pozostanie madryckim psem.

kuz

1

@Pedri16Future Pukanie w dno od spodu xD podwójne KO na samym sobie

kuz

0

@ElTomas Watpie xD Mam nadzieję, że Flick nie ma oczu w dupie jak Xavi, i nie będzie nikogo chwalił za to że biega.

kuz

1

@Pawel13sz Średnio to widzę, ale mam nadzieję, że jak przyjdzie to zamknie mi mordę wspólnie z Hansim.

kuz

0

@KamQiX W takim razie sory, pomyliłem dni :P

kuz

0

Grał ktoś na konsoli w OpenBeta tego UFL? Nowej gry piłkarskiej? Jest podobno tylko na konsole.

kuz

4

@blakkudium Nie ma co zwracać uwagi na Bayern. Przegrali wszystko to szukają winnych wszędzie tylko nie w zarządzie. :) Typowi Niemcy, reorganizacja wszystkiego teraz będzie, głowy polecą.

kuz

2

@adi7adi8 Hiszpanie strzelają po kilku ostrzeżeniach do pontonów z uchodźcami, Ci którzy wypełzają są wyłapywani i wysyłani z powrotem. Czy to takie złe bronić swoich granic przed NIELEGALNYM PRZEKROCZENIEM Z UŻYCIEM SIŁY?

kuz

5

@adi7adi8 To wtedy będzie wina ruskich. Czemu musimy w tych czasach robić z każdego debila? Czemu nie wrzucają ich do morza w Kaliningradzie? Jakby utonęli to też wina Polski? Nikt nie wyciąga konsekwencji od ruskich i bialorusinow ze posyłają sobie ludzi jak zabawki na rzeź...

kuz

0

@adi7adi8 Nie, ale Niemcy, Anglia czy USA nie graniczą z Rosją która toczy wojnę z Zachodem. @Jonyx znowu się splakales? Zgłosiłeś już? To daj bloka i mnie nie ma.

kuz

1

Teraz cyk - Janusz z Grażyna wstawiają znicz czy inny żałobny obrazek na fejsa, a potem dalej przechodzą do wzajemnego obrzucania się gównem pomiędzy pisem, peo a innymi. Taki obraz Polski. A ruskie zacierają rączki, bo o to im chodziło. :)
Btw. widzę teraz pasek republiki: "Bodnarowcy Tuska odpowiedzialni za śmierć żołnierza..." Czy to nie powinno być karalne?

kuz

0

Finał to chyba będzie formalność? :P

kuz

0

@FabianekMrozek Zgadzam się. Trwa wojna, Rosja prowadzi ją hybrydowo przeciwko całej Europie, a u nas wszyscy się kłócą kto lepszy - pis czy peło... Żenada.

kuz

8

@FanBarcYxD Do każdego szczura który nielegalnie przechodzi przez ogrodzenie powinni strzelać i nie przejmować się Jego losem. Robią to świadomie.

kuz

0

@FCB_dimiC Mnie bawią takie jak opa, jeszcze te niesmieszne "nie zapraszam do dyskusji" z myślą, że to kogoś bawi.

kuz

0

@FCB_dimiC Odswiez stronę bo dodałem specjalnie drugi artykuł, wiedziałem ze bedziesz sie czepiał. Ludzie z niskim iq rzadko mają wysokie wykształcenie kolego.

kuz

0

@Kgorecki2500 Rada Bezpieczeństwa po 3 miesiącach od incydentu bo ktoś się wygadał? To ile takich incydentów zostało zamiecione pod dywan? :D Nasza armia to parodia armii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?