@KamQiX Nigdy. Tam stary Kroos czy Modric mimo, że grają pierwsze skrzypce nie dostają kontraktu i budują z młodych. U nas Roberto, Busi itp są trzymani na siłę 1+1+1+1 i tak w nieskończoność z kontraktami aż kopia sie po czole i nie ma komu ich zastąpić bo sprowadzają kogoś nie na tę pozycję zamiast wcześniej kogoś wdrożyć.
-Dostał ostatnią szansę, pewnie naobiecywal Laporcie, że będzie lepiej, że będzie poprawa. -Za parę dni kompromitacja z Gironą, która bardzo bolała w każdym aspekcie.
No to poleciał, nie dziwię się. Laporta i tak miał cierpliwość.
Za pierwszy sezon szacun, chociaż jazda na farcie, formie ter stegena i 1-0 to nie był jakiś kosmos, a składu wcale nie mieliśmy tragicznego w kryzysie bo Xavi dostał to co chciał. Stylu szukał dwa lata i nie znalazł. Oby Flick miał pomysł.
@TR3YWAY Nie jest katolikiem a szczęść boże to forma podziękowania bogu na szczęście. Logika. Pracujew sklepie, obsługiwalem księży i sami mówią dzień dobry.
@Archie A skąd pewność, że nie został? Myślisz, że wszystko zawsze wycieka do mediów? Januszex i wstyd to u Ciebie że wierzysz we wszystko co przekazują media.
10
Zaraz OJO, ZWROT AKCJI, Flick jednak nie będzie trenerem Barcy. Problemy z FFP, Negreirą, wypłatami i nową szynką na stołówce. Nie byłbym zaskoczkny.
0
@Pawlak1992 Przeciez od początku trąbią, że Flick nie chce zadnej prezentacji. Podpiszę papiery, powie coś dla telewizji klubowej i tyle.
2
@Chada @Linghunter88 fakt, ceny są masakryczne i sam bym nigdy nie kupił biletu, ale że to prezent... :)
5
Z okazji urodzin dziś dostałem od żony bilet na Metallice na Narodowym! Ale się jaram!
2
Szacun Xavi za zachowanie klasy i nie pogłębianie tego bagna. :) Powodzenia.
0
@KamQiX Nigdy. Tam stary Kroos czy Modric mimo, że grają pierwsze skrzypce nie dostają kontraktu i budują z młodych. U nas Roberto, Busi itp są trzymani na siłę 1+1+1+1 i tak w nieskończoność z kontraktami aż kopia sie po czole i nie ma komu ich zastąpić bo sprowadzają kogoś nie na tę pozycję zamiast wcześniej kogoś wdrożyć.
5
Real traktuje swoje legendy jak traktuje, czy ktoś tam płacze? Nie. Dlatego są gdzie są. Sportowo i finansowo.
0
Sam Flick do tego samego sztabu? Będą się łamać dalej.
1
@DLFCB patologia
1
-Dostał ostatnią szansę, pewnie naobiecywal Laporcie, że będzie lepiej, że będzie poprawa.
-Za parę dni kompromitacja z Gironą, która bardzo bolała w każdym aspekcie.
No to poleciał, nie dziwię się. Laporta i tak miał cierpliwość.
7
Tylko Tusk wygrał i już Niemcy nawet w naszej kochanej Barcy... A daj Pan spokój.
0
@Colon Juz więcej z nami c**ju złamany nie grasz
0
Za pierwszy sezon szacun, chociaż jazda na farcie, formie ter stegena i 1-0 to nie był jakiś kosmos, a składu wcale nie mieliśmy tragicznego w kryzysie bo Xavi dostał to co chciał. Stylu szukał dwa lata i nie znalazł. Oby Flick miał pomysł.
1
@HypeR Robert Lewandowski grający trener
1
Denzel out, w końcu to się dzieje. Zarąbiście.
0
@Zoker A nie pomyślałeś, że to ten dziennikarzyna sobie to połączył z finałem LM?
0
@KrychaFCB No i wakacje
0
@Aureczek Ja uwazam, że za późno. Kimmich ma zjazd formy.
0
@TR3YWAY Nie jest katolikiem a szczęść boże to forma podziękowania bogu na szczęście. Logika. Pracujew sklepie, obsługiwalem księży i sami mówią dzień dobry.
1
Wilkommen mein fuh.. Herr Hansi Flick!
3
@Albatros Hansi Flikc
13
Chłopy się pobili o ostatnią małpkę na budowie Camp Nou xD Nie no, ten klub to na każdej płaszczyźnie dostarcza emocji
2
@Rastafarnianin kiedys to było
0
@Archie No już wycieka info, że Xavi przed Almeria wiedział co go czeka, więc może to on nie chciał siać fermentu w mediach?
3
@Archie A skąd pewność, że nie został? Myślisz, że wszystko zawsze wycieka do mediów? Januszex i wstyd to u Ciebie że wierzysz we wszystko co przekazują media.
1
@norbi77 Wyjaśniał to ich Leo już dawno :P
0
@Aragorn33 Nie róbmy jajec :P
0
Diabeł zaspał czy się obudzi? :D
0
Dobra, teraz już nie wrócą :) GG
1
Nic im dziś nie wychodzi, piłka nie siada, jakiś pech :P