kuz

10

Zaraz OJO, ZWROT AKCJI, Flick jednak nie będzie trenerem Barcy. Problemy z FFP, Negreirą, wypłatami i nową szynką na stołówce. Nie byłbym zaskoczkny.

kuz

0

@Pawlak1992 Przeciez od początku trąbią, że Flick nie chce zadnej prezentacji. Podpiszę papiery, powie coś dla telewizji klubowej i tyle.

kuz

2

@Chada @Linghunter88 fakt, ceny są masakryczne i sam bym nigdy nie kupił biletu, ale że to prezent... :)

kuz

5

Z okazji urodzin dziś dostałem od żony bilet na Metallice na Narodowym! Ale się jaram!

kuz

2

Szacun Xavi za zachowanie klasy i nie pogłębianie tego bagna. :) Powodzenia.

kuz

0

@KamQiX Nigdy. Tam stary Kroos czy Modric mimo, że grają pierwsze skrzypce nie dostają kontraktu i budują z młodych. U nas Roberto, Busi itp są trzymani na siłę 1+1+1+1 i tak w nieskończoność z kontraktami aż kopia sie po czole i nie ma komu ich zastąpić bo sprowadzają kogoś nie na tę pozycję zamiast wcześniej kogoś wdrożyć.

kuz

5

Real traktuje swoje legendy jak traktuje, czy ktoś tam płacze? Nie. Dlatego są gdzie są. Sportowo i finansowo.

kuz

0

Sam Flick do tego samego sztabu? Będą się łamać dalej.

kuz

1

@DLFCB patologia

kuz

1

-Dostał ostatnią szansę, pewnie naobiecywal Laporcie, że będzie lepiej, że będzie poprawa.
-Za parę dni kompromitacja z Gironą, która bardzo bolała w każdym aspekcie.

No to poleciał, nie dziwię się. Laporta i tak miał cierpliwość.

kuz

7

Tylko Tusk wygrał i już Niemcy nawet w naszej kochanej Barcy... A daj Pan spokój.

kuz

0

@Colon Juz więcej z nami c**ju złamany nie grasz

kuz

0

Za pierwszy sezon szacun, chociaż jazda na farcie, formie ter stegena i 1-0 to nie był jakiś kosmos, a składu wcale nie mieliśmy tragicznego w kryzysie bo Xavi dostał to co chciał. Stylu szukał dwa lata i nie znalazł. Oby Flick miał pomysł.

kuz

1

@HypeR Robert Lewandowski grający trener

kuz

1

Denzel out, w końcu to się dzieje. Zarąbiście.

kuz

0

@Zoker A nie pomyślałeś, że to ten dziennikarzyna sobie to połączył z finałem LM?

kuz

0

@KrychaFCB No i wakacje

kuz

0

@Aureczek Ja uwazam, że za późno. Kimmich ma zjazd formy.

kuz

0

@TR3YWAY Nie jest katolikiem a szczęść boże to forma podziękowania bogu na szczęście. Logika. Pracujew sklepie, obsługiwalem księży i sami mówią dzień dobry.

kuz

1

Wilkommen mein fuh.. Herr Hansi Flick!

kuz

3

@Albatros Hansi Flikc

kuz

13

Chłopy się pobili o ostatnią małpkę na budowie Camp Nou xD Nie no, ten klub to na każdej płaszczyźnie dostarcza emocji

kuz

2

@Rastafarnianin kiedys to było

kuz

0

@Archie No już wycieka info, że Xavi przed Almeria wiedział co go czeka, więc może to on nie chciał siać fermentu w mediach?

kuz

3

@Archie A skąd pewność, że nie został? Myślisz, że wszystko zawsze wycieka do mediów? Januszex i wstyd to u Ciebie że wierzysz we wszystko co przekazują media.

kuz

1

@norbi77 Wyjaśniał to ich Leo już dawno :P

kuz

0

@Aragorn33 Nie róbmy jajec :P

kuz

0

Diabeł zaspał czy się obudzi? :D

kuz

0

Dobra, teraz już nie wrócą :) GG

kuz

1

Nic im dziś nie wychodzi, piłka nie siada, jakiś pech :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?