@ObiektywnyKibic121 I przez takie 15 minut z czapy będą takie opinie jak Twoja. Chłop dotknął piłkę ze trzy razy bo cała drużyna gra już byle to dograć. Nikomu się nie chce i obrywa przez to bogu ducha winny Roque. Przez taką presję chłopakowi na 100% tu nie wyjdzie bo się spali.
W Realu nie wiadomo czy przegrają mecz do ostatniej minuty doliczonego czasu. W Barcelonie nie wiadomo czy trener zostanie do pierwszego dnia presezonu.
Swoją drogą, na miejscu Laporty bardziej zły byłbym na to, że mają kreta w zarządzie , który puszcza wszystko w eter. Przecież taka informacja przed samym meczem nikomu nie pomaga i w ogóle nie powinna wypłynąć, nawet, jeżeli jest prawdziwa.
Ja to stawiam, że Laporta słuchał jak Xavi chwali Almerie i mówi, że to trudny rywal. Przecież to upadek wielkiej Barcy o jakiej marzy Lapcio, to ujma na Jego honorze że my się skłaniamy przed ostatnią drużyna La Liga z dwiema wygranymi w ważnym momencie walki o top2. To było chyba już przekroczenie granicy, bo w taki sposób nigdy nie wrócimy na właściwe tory.
4
@TheNekro94 Ptak nasrał na głowę rudemu
2
@Sulimo Mariusz Max Kolonko zanim został prezydentem na uchodźstwie xD
8
Byłem tym telefonem, potwierdzam.
3
@KamQiX Jak to nic nowego? Gramy jeszcze gorzej niż graliśmy a trener porównuje nas do Almerii, to nie jest nic.
2
Flick albo pług i orzemy klub
13
@ObiektywnyKibic121 I przez takie 15 minut z czapy będą takie opinie jak Twoja. Chłop dotknął piłkę ze trzy razy bo cała drużyna gra już byle to dograć. Nikomu się nie chce i obrywa przez to bogu ducha winny Roque. Przez taką presję chłopakowi na 100% tu nie wyjdzie bo się spali.
2
Ależ to jest uczta dzisiaj dla widza. Palce lizać.
4
Roque teraz szybkie dwie zamyka mordę Denzelowi, proszę!
0
Ooo gol na 2-0! Vitor! Vitor! Nie wchodzisz!
1
Dam sobie obciąć obie ręce, że gdyby mecz zaczęli Felix i Roque kosztem Ferrana i Lewego, to prowadzili byśmy wyżej.
0
Roque wejdzienna 5 minut, dwa razy dotknie piłkę i Xavi powie: widzicie? Nie nadaje się.
1
@fart Byl podpisany, po prostu nic z tym nie zrobili.
Mam nadzieję, że plotki są prawdziwe.
0
Należy zadać pytanie, co my w ogóle robimy na drugim miejscu? :D Abstrakcja
6
Roque nawet się nie rozgrzewa. Xavi Ty fajfusie obwisły.
0
Haha Almeria jest od nas lepsza ale nie mają szczęścia. Zaczynam trzymać za nich kciuki.
1
@abram3k Ty tak serio? To 100% wina Xaviego. Motywacja, trening, taktyka, konsekwencja? Mówi Ci to coś?
3
Fart nas trzyma w tym meczu, to jest wstyd
0
Tu juz powinno byc rozpykane 3-0, Roque w przerwie, inne zmiany. Ale nie w tej drużynie z tym trenerem.
4
Żałośni jesteśmy. Almeria już ze 3 setki a my poza golem jakieś klepanie bez pomysłu. Tragiczna jest ta drużyna.
2
W Realu nie wiadomo czy przegrają mecz do ostatniej minuty doliczonego czasu.
W Barcelonie nie wiadomo czy trener zostanie do pierwszego dnia presezonu.
3
Yamal jakie teraz Neymar Vibe to szok
1
Tradycyjnie, zajebiste rozpoczęcie XDDDD
2
@Lama20 Ciezko o lepszą okazje
2
Swoją drogą, na miejscu Laporty bardziej zły byłbym na to, że mają kreta w zarządzie , który puszcza wszystko w eter.
Przecież taka informacja przed samym meczem nikomu nie pomaga i w ogóle nie powinna wypłynąć, nawet, jeżeli jest prawdziwa.
2
@Sulimo A jaka motywacja dla zawodników, którzy słyszą, że są na poziomie Almerii.
2
Ja to stawiam, że Laporta słuchał jak Xavi chwali Almerie i mówi, że to trudny rywal. Przecież to upadek wielkiej Barcy o jakiej marzy Lapcio, to ujma na Jego honorze że my się skłaniamy przed ostatnią drużyna La Liga z dwiema wygranymi w ważnym momencie walki o top2. To było chyba już przekroczenie granicy, bo w taki sposób nigdy nie wrócimy na właściwe tory.
2
Nie no, ale serio jak on zwolni Czawiego to robię fikołka z balkonu xD parę dni temu zdjęcie i uściski
2
Gahaha znowu zwalniają Xaviego? XD ten klub to HIT, zero nudy masa wstydu
13
@Michael24 Ale to wciąż nawoływanie do zabicia kogoś, powinni znaleźć tego dzieciaka i pokazać mu, że nie jest anonimem.
10
@Emhyr A ludzie piszą "era Messiego i Ronaldo" :DDD Messi nieporównywalnie wyżej od czeladinka od zawsze, wkleił się tu jak rzep.