@Arden W tym momencie byłem pewien, że nic nam nie grozi i że ich przygnieciemy, potem jeszcze setka Lewego, myślę, zaraz ich dobijemy. Jak niewiele potrzeba żeby sytuacja się zmieniła o 180 stopni to jest szok.
@Gaz Ale co im z treningu indywidualnego? Przecież piszą Ci, że indywidualnie jest okej, tu chodzi o brak zgrania drużynowego, oni nie wiedzą co mają robić, nie są zgrani, nie działają automatyzmy. Mogą sobie 24/7 biegać z piłką i siedzieć na siłowni, ale to nic nie da jeżeli nie będzie pomysłu na mecz.
@TonyXin Większość która tutaj przyszła w ostatnich latach, topowych grajków, przez pół sezonu jechała na mobilizacji z poprzedniego klubu a potem gasła. Mając grajków jak Fermin, Pedri, Balde, Yamal, Cubarsi - taki Guardiola robi z nich drugich Fodenów i wykrzesa 200%, u nas błyszczą, ale myślę, że to jest połowa potencjału który można z nich wydobyć przy dobrym trenerze, który będzie miał na to wszystko dobry plan i przede wszystkim będzie reagował na sytuację na boisku, nie będzie ich klepał po plecach tylko motywował do bycia lepszym. W końcu chciałbym zobaczyć, że oni wierzą w to w jakim klubie grają.
@Pawel13sz Dlatego potrzeba trenera który potrafi to poskładać i wykorzystać 100% każdego zawodnika, dodać im pewności Siebie. Tutaj cały sezon grają indywidualności, a w najważniejszych momentach pewność Siebie spada do 0 i dlatego przegraliśmy wszystko co mogliśmy przegrać. I nikt mi nie powie, że trener nie ma znaczenia. Ma ogromne. @Gaz a tymczasem w Gironie Dovbyk jest jednym z lepszych napastników La Liga, Savio jednym z lepszych skrzydłowych, a Portu wchodzi i robi z nami co chce. Jak myślisz, nagle ktoś ich dotknął różdżką i zamienił w solidnych grajków, czy trener wie co robi? Nawet Garcia, który w Barcy był pośmiewiskiem tam gra bardzo solidnie i chcą go zatrzymać, pytanie kto za tym stoi? Kosmici?
Najlepiej to niech zrobią ankietę wśród Socios, i wybiorą nowego trenera. Kompromitacja Laporty, myślałem, że ma więcej jaj i będzie stanowczy, a tutaj każdy wpływa na Jego decyzję i motają nim jak laleczką. Nie twierdzę, że Font byłby lepszy bo tamten to w ogóle wali tylko wywiady i się mądrzy, jestem zdania, że nie ma aktualnie dobrego kandydata na prezydenta Barcelony ze względu na sytuację...
"No Xavier dzisiaj piękna gra, 3-0, dobry Felix, dobry Pedri, jednak coś tam potrafisz. Byłem zły za tamten wywiad ale już mi przeszło, zostajesz." Tak będzie.
@Gaz On chyba debiutował w sparingu z Lechią Gdańsk? Pamiętam, że go przekopali jak w B klasie tam nasi amatorzy :D A jeszcze takie chuchro wtedy był.
BTW. Spróbujcie zrobić taką kompilację z jednego sezonu, dla wszystkich zawodników RAZEM WZIĘTYCH, którzy przyszli po sprzedaży Neymara i mieli go zastąpić. Jakie to smutne...
Lewandowski w grupie osób źle traktowanych przez Xaviego? Bo zdjął go ostatnio w 60-70 minucie za bezproduktywnosc? Przecież w ważnych momentach sezonu Lewy kopał się klapkami po czole a Xavi i tak dawał mu grać 90 minut. Jeśli to nie wymysł mediów to nie rozumiem za cholerę. :D
0
@Szklaner Ahmed martwy terrorysta :D Na topie to było jak youtube raczkował, ale wtedy było jakoś lepiej :P
0
@Emhyr Vegeta big bang odpalił
20
@Arden W tym momencie byłem pewien, że nic nam nie grozi i że ich przygnieciemy, potem jeszcze setka Lewego, myślę, zaraz ich dobijemy. Jak niewiele potrzeba żeby sytuacja się zmieniła o 180 stopni to jest szok.
0
@Gaz Ale co im z treningu indywidualnego? Przecież piszą Ci, że indywidualnie jest okej, tu chodzi o brak zgrania drużynowego, oni nie wiedzą co mają robić, nie są zgrani, nie działają automatyzmy. Mogą sobie 24/7 biegać z piłką i siedzieć na siłowni, ale to nic nie da jeżeli nie będzie pomysłu na mecz.
1
@TonyXin Większość która tutaj przyszła w ostatnich latach, topowych grajków, przez pół sezonu jechała na mobilizacji z poprzedniego klubu a potem gasła. Mając grajków jak Fermin, Pedri, Balde, Yamal, Cubarsi - taki Guardiola robi z nich drugich Fodenów i wykrzesa 200%, u nas błyszczą, ale myślę, że to jest połowa potencjału który można z nich wydobyć przy dobrym trenerze, który będzie miał na to wszystko dobry plan i przede wszystkim będzie reagował na sytuację na boisku, nie będzie ich klepał po plecach tylko motywował do bycia lepszym. W końcu chciałbym zobaczyć, że oni wierzą w to w jakim klubie grają.
1
@Pawel13sz Dlatego potrzeba trenera który potrafi to poskładać i wykorzystać 100% każdego zawodnika, dodać im pewności Siebie. Tutaj cały sezon grają indywidualności, a w najważniejszych momentach pewność Siebie spada do 0 i dlatego przegraliśmy wszystko co mogliśmy przegrać. I nikt mi nie powie, że trener nie ma znaczenia. Ma ogromne.
@Gaz a tymczasem w Gironie Dovbyk jest jednym z lepszych napastników La Liga, Savio jednym z lepszych skrzydłowych, a Portu wchodzi i robi z nami co chce. Jak myślisz, nagle ktoś ich dotknął różdżką i zamienił w solidnych grajków, czy trener wie co robi? Nawet Garcia, który w Barcy był pośmiewiskiem tam gra bardzo solidnie i chcą go zatrzymać, pytanie kto za tym stoi? Kosmici?
0
Najlepiej to niech zrobią ankietę wśród Socios, i wybiorą nowego trenera. Kompromitacja Laporty, myślałem, że ma więcej jaj i będzie stanowczy, a tutaj każdy wpływa na Jego decyzję i motają nim jak laleczką. Nie twierdzę, że Font byłby lepszy bo tamten to w ogóle wali tylko wywiady i się mądrzy, jestem zdania, że nie ma aktualnie dobrego kandydata na prezydenta Barcelony ze względu na sytuację...
2
Proponuję od nowego sezonu zmienić nazwę klubu z Football Club Barcelona na Folwark Club Barcelona. Każdy ma inną wizję klubu i się licytują...
10
Każdy chce kogoś innego, robią z tego klubu folwark.
3
@mordini123 Bo wszystko jasne już.
0
@Ramos9248 Od 12 roku życia noszę sygnet + teraz obrączka, na szyi wisiorek z kostką gitarową.
2
@Herato I tak nie było szans, Real nie stracił punktów.
1
@KrystianR wakacje.pl
5
Szybkie spotkanie. Ciekaw jestem co w tym cyrku jeszcze się wydarzy, i z czego będą się znowu w naszym kontekście wszyscy śmiali.
1
"No Xavier dzisiaj piękna gra, 3-0, dobry Felix, dobry Pedri, jednak coś tam potrafisz. Byłem zły za tamten wywiad ale już mi przeszło, zostajesz." Tak będzie.
1
Oglądam sobie bramki, ale Żoao poczarował :P A Lewy napalony na bramkę jak szczerbaty na suchary
0
Pierwszy strzał i gol xd bedzie ciekawie czy zamkną w drugiej?
1
Mimo tego, że City rozniesie WHU to stawiam, że Arsenal dziś nie wygra :D
4
@BorzyKrzys Serio nie widzisz różnicy w piciu piwa z puszki/butelki na fecie w autobusie a waleniu 0,7 z gwinta? To pozdrawiam i życzę zdrowia.
8
@TheNekro94 O piłkarzy pytał a nie kosmitów :P Messi to jest inna kategoria.
1
@Popitek12 Ozil, Xabi Alonso, Xavi
4
@Gaz On chyba debiutował w sparingu z Lechią Gdańsk? Pamiętam, że go przekopali jak w B klasie tam nasi amatorzy :D A jeszcze takie chuchro wtedy był.
BTW. Spróbujcie zrobić taką kompilację z jednego sezonu, dla wszystkich zawodników RAZEM WZIĘTYCH, którzy przyszli po sprzedaży Neymara i mieli go zastąpić. Jakie to smutne...
2
Komentarz usunięty
0
Kaczor? Zrobił to co Xavi zrobi na koniec sezonu. A Laporta to robi co weekend.
6
Hiszpańska federacja jest żałosna. Nie zapraszam do dyskusji. Hatfu.
25
@Emhyr W sumie to nie ważne z jakich powodów zawodnik nie ma prawa obrażać nikogo i dobrze, że są takie konsekwencję. Miał go pochwalić?
1
@tristan87 Wiedza kim są? Wątpię. :P
0
@Albatros Mundo deportivo
35
Lewandowski w grupie osób źle traktowanych przez Xaviego? Bo zdjął go ostatnio w 60-70 minucie za bezproduktywnosc? Przecież w ważnych momentach sezonu Lewy kopał się klapkami po czole a Xavi i tak dawał mu grać 90 minut. Jeśli to nie wymysł mediów to nie rozumiem za cholerę. :D
13
@tbas A kto orzeknie o tej racji? I tak na końcu sędzia decyduje?