Mekambe psujący atmosfere w Realu to nasze ostatnie i żałosne wytłumaczenie zazdrości o ten transfer. Topowy zawodnik, w solidnej formie, dołączający do poukładanej sportowo i finansowo ekipy. To się nie może nie udać a my będziemy to obserwować i zazdrościć, bo ciężko będzie zarejestrować Vitora Roque.
Losowanie nowej edycji Ligi Mistrzów odbędzie się w czwartek 29 sierpnia w Monte Carlo. Za losowanie będzie odpowiadać nowy system komputerowy UEFA. W fazie ligowej weźmie udział 36 klubów i każdy z nich rozegra 8 meczów (cztery u siebie i cztery na wyjeździe). [@mundodeportivo]
Mamy to co chciała La Rambla, trener bez DNA Barcy, trener lubiący fizycznosc i zapier**lanie. Chyba wszyscy jesteśmy zadowoleni i czekamy na nowy sezon z uśmiechem? Ja na pewno, a jeszcze niedawno smutek i żal z denzelem na ławce przez następny rok.
2
@Kamiloza91 Powinno, ale jest zbyt mało medialny a Niemcy nie wygrają ME
39
@FabianekMrozek Dobrze, że każdy pamięta jakieś xG a nie 6 pucharów w 10 lat, bo jeszcze bylby wstyd.
0
@Sysia11 Messi w Realu, CR w Barcy? Zero trofeów dla Barcy i hegemonia Realu podobna do Bayernu. Tak bym to widział.
0
@Herato 300k euro podobno proponował
18
Mekambe psujący atmosfere w Realu to nasze ostatnie i żałosne wytłumaczenie zazdrości o ten transfer. Topowy zawodnik, w solidnej formie, dołączający do poukładanej sportowo i finansowo ekipy. To się nie może nie udać a my będziemy to obserwować i zazdrościć, bo ciężko będzie zarejestrować Vitora Roque.
0
Nowy system komputerowy :) w ogóle nie będzie zwiększonego ryzyka ustawiania za pieniążki :) UEFA wie co robi?
7
Wręczył już puchar Realowi 10 minut temu a teraz mówi że jeszcze 3 minuty i jakości BVB. No idiota.
33
Obrzydliwy Bożydar, chłop bez żadnego wstydu i profesjonalizmu. Dzięki Bogu już ostatni raz.
0
Farfocel, wylewik, ezzzz
2
@prokofiew Trzeba grać przeciwko Realowi w LM. Tam się nic nie zgadza a oni i tak zawsze wygrywają.
1
Teraz ich rozgniotą i tyle z tego :P
1
Hummels co ręką tam próbował xD
2
Dobra można iść spać :)
1
Juz za chwilę "Potężny Real za mocny" a zostali przygnieceni przez BVB.
3
Próbuje się psychicznie przygotować na jakiś wałek/wylew/fart, wiem o tym, że na bank będzie, a i tak będę pewnie zirytowany fest.
2
BVB ciśnie, czyli polecam wyłączyć jeżeli nie chcecie psuć sobie wieczoru.
1
@Kgorecki2500 W otwartym polsacie jest
1
@FcPortoFan1999 Chciałbym, żeby czkawką się im odbił ten Courtois dzisiaj :D Łunin był pewniejszy
0
Mógłby ktoś z Realu jakiś wylew odwalic dla odmiany dziś, ale wszyscy wiemy jak będzie xD
1
Nie wiem czy dziś to oglądać. W sumie to można być pewnym, że Real znowu coś odwali, albo sędzia. Jest sens się denerwować?
3
Cristiano pojechał do ligi amatorów kwaśnych jabłek i nawet tam mu nie idzie. Też bym płakał.
1
Facjata Endricka idealnie pasuje do Realu
1
@bartas97 pustak
1
@Patrykl145 Klubowego, a klubowy to tylko ten z Bayernu. Repka to inna bajka i nie ma co tu porównywać.
0
@Zoker Xavi nie miał pomysłu jak wykorzystać najlepsze atuty Lewego i ten robił co chciał. Lepiej?
1
@DonAndrzejos Grunt to wiara w sukces i pozytywne myślenie :D
0
@Zoker Raczej, bo widział co robi i nie korygował tego. Kazał/pozwalał, zwał jak zwał.
0
@Zoker Flick przede wszystkim nie będzie kazał Lewemu cofać się do rozegrania. Myślę, że nauczy pomoc jak to robić.
3
Mamy to co chciała La Rambla, trener bez DNA Barcy, trener lubiący fizycznosc i zapier**lanie. Chyba wszyscy jesteśmy zadowoleni i czekamy na nowy sezon z uśmiechem? Ja na pewno, a jeszcze niedawno smutek i żal z denzelem na ławce przez następny rok.
7
@Kgorecki2500 Passatem 1.9tdi