kuz

2

@Kamiloza91 Powinno, ale jest zbyt mało medialny a Niemcy nie wygrają ME

kuz

39

@FabianekMrozek Dobrze, że każdy pamięta jakieś xG a nie 6 pucharów w 10 lat, bo jeszcze bylby wstyd.

kuz

0

@Sysia11 Messi w Realu, CR w Barcy? Zero trofeów dla Barcy i hegemonia Realu podobna do Bayernu. Tak bym to widział.

kuz

0

@Herato 300k euro podobno proponował

kuz

18

Mekambe psujący atmosfere w Realu to nasze ostatnie i żałosne wytłumaczenie zazdrości o ten transfer. Topowy zawodnik, w solidnej formie, dołączający do poukładanej sportowo i finansowo ekipy. To się nie może nie udać a my będziemy to obserwować i zazdrościć, bo ciężko będzie zarejestrować Vitora Roque.

kuz

0


Nowy system komputerowy :) w ogóle nie będzie zwiększonego ryzyka ustawiania za pieniążki :) UEFA wie co robi?

kuz

7

Wręczył już puchar Realowi 10 minut temu a teraz mówi że jeszcze 3 minuty i jakości BVB. No idiota.

kuz

33

Obrzydliwy Bożydar, chłop bez żadnego wstydu i profesjonalizmu. Dzięki Bogu już ostatni raz.

kuz

0

Farfocel, wylewik, ezzzz

kuz

2

@prokofiew Trzeba grać przeciwko Realowi w LM. Tam się nic nie zgadza a oni i tak zawsze wygrywają.

kuz

1

Teraz ich rozgniotą i tyle z tego :P

kuz

1

Hummels co ręką tam próbował xD

kuz

2

Dobra można iść spać :)

kuz

1

Juz za chwilę "Potężny Real za mocny" a zostali przygnieceni przez BVB.

kuz

3

Próbuje się psychicznie przygotować na jakiś wałek/wylew/fart, wiem o tym, że na bank będzie, a i tak będę pewnie zirytowany fest.

kuz

2

BVB ciśnie, czyli polecam wyłączyć jeżeli nie chcecie psuć sobie wieczoru.

kuz

1

@Kgorecki2500 W otwartym polsacie jest

kuz

1

@FcPortoFan1999 Chciałbym, żeby czkawką się im odbił ten Courtois dzisiaj :D Łunin był pewniejszy

kuz

0

Mógłby ktoś z Realu jakiś wylew odwalic dla odmiany dziś, ale wszyscy wiemy jak będzie xD

kuz

1

Nie wiem czy dziś to oglądać. W sumie to można być pewnym, że Real znowu coś odwali, albo sędzia. Jest sens się denerwować?

kuz

3

Cristiano pojechał do ligi amatorów kwaśnych jabłek i nawet tam mu nie idzie. Też bym płakał.

kuz

1

Facjata Endricka idealnie pasuje do Realu

kuz

1

@bartas97 pustak

kuz

1

@Patrykl145 Klubowego, a klubowy to tylko ten z Bayernu. Repka to inna bajka i nie ma co tu porównywać.

kuz

0

@Zoker Xavi nie miał pomysłu jak wykorzystać najlepsze atuty Lewego i ten robił co chciał. Lepiej?

kuz

1

@DonAndrzejos Grunt to wiara w sukces i pozytywne myślenie :D

kuz

0

@Zoker Raczej, bo widział co robi i nie korygował tego. Kazał/pozwalał, zwał jak zwał.

kuz

0

@Zoker Flick przede wszystkim nie będzie kazał Lewemu cofać się do rozegrania. Myślę, że nauczy pomoc jak to robić.

kuz

3

Mamy to co chciała La Rambla, trener bez DNA Barcy, trener lubiący fizycznosc i zapier**lanie. Chyba wszyscy jesteśmy zadowoleni i czekamy na nowy sezon z uśmiechem? Ja na pewno, a jeszcze niedawno smutek i żal z denzelem na ławce przez następny rok.

kuz

7

@Kgorecki2500 Passatem 1.9tdi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?