@MichuZ44 FUT jest grywalny tylko w miesiąc po premierze gry, jak są tylko złote karty i informy. Trafiasz wtedy najlepszy skład po dwóch dniach co prawda, ale nie tak często. Potem już choinka kolorowych kart :D
@Messibestplayerintheworld Ja poczekam aż będą prezentacje na graczach, bo wtedy wyglądają lepiej, kolory są ładniejsze. Ale na pierwszy rzut to brzdka jak diabli.
@Muszynianka Ja myślę, że bez LM oni w ogóle te kanały zdejmą, bo po co? Tam płacisz tylko za LM a to co leci pomiędzy to jakieś wypełniacze (stare mecze LM) na dwóch pierwszych kanałach. Czasem mecze repki lecą jakieś eliminacyjne.
0
@Kgorecki2500 No bo to logo microsoftu a koleś pewnie nie ma licencji. btw. to taka koszulka i nikt nie blurował nic.
1
BVB już widzę trenuje mecz z Realem od 85 minuty prowadząc 1-0
1
Zubimendi jeszcze tu nie przyszedł a już ma klauzulę strachu :D Laporta&Deco duet marzeń
1
@MichuZ44 FUT jest grywalny tylko w miesiąc po premierze gry, jak są tylko złote karty i informy. Trafiasz wtedy najlepszy skład po dwóch dniach co prawda, ale nie tak często. Potem już choinka kolorowych kart :D
4
@Kgorecki2500 Ostatnie dni/tygodnie a może miesiące Jego życia :)
0
@clyde Nie kłam XD
2
@clyde Ale Ty pracujesz chyba u buka, a on swoich nie rusza...
2
Jest szansa przegonić Gironę znów, więc bankowo tracimy punkty, stawiajcie domy :DD
1
@macio_944 Oni przehandlowali niezdobycie nigdy trypletu za wygrywanie w końcówkach meczów.
2
@barcelonaLM Do piłki nożnej by się nadał, jakiś bidon plastikowy a ten prawie zemdlał xD
0
@ViscaelBarca2007 1% chances 99% no chances XD
0
@bartekvisca Ja widzę 0 i krzyż, czyli 0 punktów i krzyż na drogę
1
@ranger3120 Wyglądasz jak madryciok xD
0
@Messibestplayerintheworld Ja poczekam aż będą prezentacje na graczach, bo wtedy wyglądają lepiej, kolory są ładniejsze. Ale na pierwszy rzut to brzdka jak diabli.
3
@IronSanHybrid Przyszli na ogłoszenie o casting do nowego Króla Lwa
0
@MesQueUnClub96 To w tym wypadku zostanie pewnie, nie wiedziałem, że to wzięli. Współczuję widzom.
0
@MesQueUnClub96 LE i LKE jest na Viaplay proszę Pana.
2
@Muszynianka Ja myślę, że bez LM oni w ogóle te kanały zdejmą, bo po co? Tam płacisz tylko za LM a to co leci pomiędzy to jakieś wypełniacze (stare mecze LM) na dwóch pierwszych kanałach. Czasem mecze repki lecą jakieś eliminacyjne.
7
@Arden Aaa, bo Alize nigdy na eurowizji nie występowała dlatego się zastanawiałem
4
@Arden Ale co przeszkadzało? Przecież ona się po prostu zestarzała jak każdy xD
0
@Kamiloza91 Boli Cię wielki Winniczek? Mnie też.
0
@mekston Trzecia opcja - wy**banie Xaviego bo z nim żadna z powyższych nie ma sensu.
2
@TR3YWAY Jak to po co? Wrzucą go na siłę na skrzydło a po sezonie odejdzie bo niewypał :D
0
@Arden ktos tam zweryfikowany chyba?
4
Hahahhahaha nie no ja nie mam pytań
2
Diabeł wstał właśnie po wczorajszym xD
0
@Arden Leverkusen do Barcy porównujesz? Oni już i tak są wygranymi tego sezonu, nic więcej nie muszą :D A jeszcze Puchar Niemiec mają przed sobą.
0
@Arden No ta, co sezon ktoś robi rekord bez porażki :D
0
@Arden Chłopy przez cały sezon nie przegrały meczu, wygrały bundesligę z Bayernem, teraz potknięcie się zapowiada i już "zweryfikowani" :d beka z Was
5
@blakkudium Świetny poziom na treningu jak widać xD Xavi pewnie potem się zastanawia co poszło nie tak, przecież na treningu wygrywali