kuz

0

@Kgorecki2500 No bo to logo microsoftu a koleś pewnie nie ma licencji. btw. to taka koszulka i nikt nie blurował nic.

kuz

1

BVB już widzę trenuje mecz z Realem od 85 minuty prowadząc 1-0

kuz

1

Zubimendi jeszcze tu nie przyszedł a już ma klauzulę strachu :D Laporta&Deco duet marzeń

kuz

1

@MichuZ44 FUT jest grywalny tylko w miesiąc po premierze gry, jak są tylko złote karty i informy. Trafiasz wtedy najlepszy skład po dwóch dniach co prawda, ale nie tak często. Potem już choinka kolorowych kart :D

kuz

4

@Kgorecki2500 Ostatnie dni/tygodnie a może miesiące Jego życia :)

kuz

0

@clyde Nie kłam XD

kuz

2

@clyde Ale Ty pracujesz chyba u buka, a on swoich nie rusza...

kuz

2

Jest szansa przegonić Gironę znów, więc bankowo tracimy punkty, stawiajcie domy :DD

kuz

1

@macio_944 Oni przehandlowali niezdobycie nigdy trypletu za wygrywanie w końcówkach meczów.

kuz

2

@barcelonaLM Do piłki nożnej by się nadał, jakiś bidon plastikowy a ten prawie zemdlał xD

kuz

0

@ViscaelBarca2007 1% chances 99% no chances XD

kuz

0

@bartekvisca Ja widzę 0 i krzyż, czyli 0 punktów i krzyż na drogę

kuz

1

@ranger3120 Wyglądasz jak madryciok xD

kuz

0

@Messibestplayerintheworld Ja poczekam aż będą prezentacje na graczach, bo wtedy wyglądają lepiej, kolory są ładniejsze. Ale na pierwszy rzut to brzdka jak diabli.

kuz

3

@IronSanHybrid Przyszli na ogłoszenie o casting do nowego Króla Lwa

kuz

0

@MesQueUnClub96 To w tym wypadku zostanie pewnie, nie wiedziałem, że to wzięli. Współczuję widzom.

kuz

0

@MesQueUnClub96 LE i LKE jest na Viaplay proszę Pana.

kuz

2

@Muszynianka Ja myślę, że bez LM oni w ogóle te kanały zdejmą, bo po co? Tam płacisz tylko za LM a to co leci pomiędzy to jakieś wypełniacze (stare mecze LM) na dwóch pierwszych kanałach. Czasem mecze repki lecą jakieś eliminacyjne.

kuz

7

@Arden Aaa, bo Alize nigdy na eurowizji nie występowała dlatego się zastanawiałem

kuz

4

@Arden Ale co przeszkadzało? Przecież ona się po prostu zestarzała jak każdy xD

kuz

0

@Kamiloza91 Boli Cię wielki Winniczek? Mnie też.

kuz

0

@mekston Trzecia opcja - wy**banie Xaviego bo z nim żadna z powyższych nie ma sensu.

kuz

2

@TR3YWAY Jak to po co? Wrzucą go na siłę na skrzydło a po sezonie odejdzie bo niewypał :D

kuz

0

@Arden ktos tam zweryfikowany chyba?

kuz

4

Hahahhahaha nie no ja nie mam pytań

kuz

2

Diabeł wstał właśnie po wczorajszym xD

kuz

0

@Arden Leverkusen do Barcy porównujesz? Oni już i tak są wygranymi tego sezonu, nic więcej nie muszą :D A jeszcze Puchar Niemiec mają przed sobą.

kuz

0

@Arden No ta, co sezon ktoś robi rekord bez porażki :D

kuz

0

@Arden Chłopy przez cały sezon nie przegrały meczu, wygrały bundesligę z Bayernem, teraz potknięcie się zapowiada i już "zweryfikowani" :d beka z Was

kuz

5

@blakkudium Świetny poziom na treningu jak widać xD Xavi pewnie potem się zastanawia co poszło nie tak, przecież na treningu wygrywali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?