kuz

1

Roque zawijaj stąd, szkoda talentu na ten bajzel.

kuz

0

Wydaje sie że Xavi to w ogóle losowe zmiany robi xD ma to gdzieś juz, przecież i tak przegrane

kuz

2

To co, Xavi jednak odejdzie latem, bo nie będzie kasy na obiecane wzmocnienia? XD CYYYYRKKKK

kuz

1

@doc Jeszcze nie. Tu ZAWSZE może być gorzej xd

kuz

0

Ale nam doje*ią. W 5 minut straciliśmy z 4 klasy. XD

kuz

2

Po co Real ma się męczyć. Barca dobry kumpel pozowli młodym pograć z Madrytu.

kuz

0

Psycha? A na co to komu? XD

kuz

0

Cały Sergi :) solidny zawodnik czasami obsrywajacy zbroję.

kuz

10

@tristan87 Oby wygrali LM. Życzę mu tego z całego serducha!

kuz

7

-> leż na glebie cały doliczony
-> płacz o gola w 98 minucie

kuz

9

Też siedzicie dzisiaj w robocie? :D Pozdrawiam wszystkich czekających na fajrant.

kuz

0

@Hartge U nas już by był roztrzygnięty dwumecz :D

kuz

0

Zasada, że zawodnik musi być całym ciałem na spalonym żeby ten był uznany byłaby serio bardzo dobra. Takie stykowe rzeczy jak noga, ramię za obwodem to jest cyrk.

kuz

1

Dobrze! Jechać z tymi dziadami arabusami!

kuz

0

Hahaha ale nurek

kuz

20

Jeszcze z 10 bramek Bayernu i rewanż 50/50

kuz

2

Niebywałe jest to jaki wpływ ma psychika. Grasz z Realem to wiesz, że fart będzie, że sędzia pomoże, że trzeba max być skoncentrowanym i wywalasz się na ryjec. Z nami każdy od razu siada na maks bo wie że brameczka i psycha leży.

kuz

0

Z nimi nikt nie wygra xD zara druga akcja z dupy i ze 3-0 się skończy

kuz

5

Lewy dziś przyklepał wywiad że zostaje do końca kontraktu hat trickiem :) lepiej się nie dało

kuz

0

Juz bronią wyniku, nie chcemy dalej grać :)

kuz

0

Żeby zaraz nie poszła jakaś konterka z dupy xd

kuz

0

Cisniemy ich odkad dostali czerwo, co Wy chcecie? Xd

kuz

4

Po co ten Roque, lepiej niech do Marqueza idzie do końca sezonu grać

kuz

1

Wow, Pedri co naprawił

kuz

4

Juz bramkarz na ławce zakłada rękawice xD bo juz nawet Valencia wie

kuz

7

Nawet nie mówcie ze on go nie wyrzuci

kuz

0

Kiedy wszyscy Ci mówią, że gorzej być już nie może, pokaż im, że się mylili.

kuz

0

Chłop jeszcze ma pretensje za oczywisty faul

kuz

0

Araujo nie był dłużny Marc nie będzie kradł mu show xDD

kuz

1

Hahaha nie mogę z tej akcji co on odyebau :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?