kuz

0

No to znowu nie mamy środka pola, zaraz brama z dystansu, róbcie screeny

kuz

0

@Saviola88 Pomysl, rękawice ma za noga na drugim, na pierwszym noga jest za linią praktycznie

kuz

5

Lewus znowu obok meczu (:

kuz

1

@Saviola88 To co? Lepiej rzucić monetą albo nie uznać? Bo nie ma pewności? Nie uważasz to za krzywdzące?

kuz

6

Dobra zwracam honor, Vasquez był faulowany. Skupialem sie na prawej nodze a lewą go zahaczył wcześniej. No ale ten gol widmo to porażka całej La Ligi. Tebas miernoto, kase od Arabów dostajesz a nie ma goal line.

kuz

6

Xavi czerwona kartka incoming :) ale tu mu się nie dziwię

kuz

0

@GeneralXavi Sedzia :)

kuz

2

I za to brak kartki tez? Weźcie go. Głupia strata ratowana faulem z tyłu.

kuz

8

Ale microsoft pokazuje modele 3d na boiskui statystyki, to najwazniejsze w tej lidze, pamiętajcie.

kuz

7

Brak ewidentnej bramki bo mieli możliwość nie uznać i to zrobili. Karny z dupy bo w sumie też można było pomóc. Real musi wygrać tę ligę i to juz wiadomo. :)

kuz

0

Dobra dajcie im od razu 3 pkt po chu sie mmęczyć?

kuz

0

Paranoja XDDD brak KAMERY Z GÓRY przy braku GOAL LINE, złodziejstwo

kuz

5

Brak goal line albo kamery z góry bramki to jest paranoja jakaś

kuz

0

Tu chyba gol był :P

kuz

1

Nie no kurła on mu sam kopnął w tę nogę, nawet nie miał jej tak ułożonej tylko kopnął w Cubarsiego. Przebiegł by bez problemu ale wcześniej stracił piłkę. Cyrk, odechciewa się oglądać te ligę.

kuz

0

Nasi już sie boją interweniować w polu karnym bo wszystko będą gwizdać

kuz

0

Jedną powtórkę pokazali tylko haha xd śmiech na sali, Soto i wszystko jasne

kuz

1

I to przeszło, widaćzże sędzia wie co ma robić

kuz

2

Hahaha ale nur hahaha beka

kuz

0

Christensen = spokój, rozegranie, harmonia.
Tego zabrakło w LM.

kuz

5

Spokojnie, Soto Grado już wie co ma robić:)

kuz

1

Najlepszy drybler la liga? Czy na pewno?

kuz

0

No i klasunia :P

kuz

4

30 sekund bez gola... Nie wygramy tego można wyłączyć.

kuz

2

@okiemtypera_lucaxx95 Ale przymierzył :O

kuz

1

@okiemtypera_lucaxx95 wsadza? Mam tu overek 1.5

kuz

2

@macio_944 Ja zaraz lece na próbkę ponaparzać w gitarę, a potem od 20:30 to głowa już tylko skierowana na meczyk. :P Na razie nie myślę o tym za dużo, ale później się zacznie. I tak, powtarzałem sobie po PSG, że odpuszczam ale uja to dało i dalej mnie trzyma przy tej drużynie coś co ciężko opisać.

kuz

0

@PatrychoO E tam, przyjemna dziewczyna się wydaje :) @FcPortoFan1999 swego czasu babeczka prowadząca sociale Barcy, głównie na instagramie. Nie wiem, czy dalej to robi.

kuz

1

@macio_944 A ja czuje jak przed każdym klasykiem, przed tym jeszcze bardziej, bo wygrana podłącza nas do tlenu w walce o majstra, mam nadzieję, że chłopaki dadzą 200% i ugrają te 3 pkt. Cholernie ważny mecz i bardzo mnie ekscytuje.

PS. Dziwnie macie.

kuz

2

Georgina Leger była na wszystkich ostatnich porażkach fanów Barcy (PSG - City - Barca Femeni). Dzisiaj na mecz nie idzie, więc można być spokojnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?