Dobra zwracam honor, Vasquez był faulowany. Skupialem sie na prawej nodze a lewą go zahaczył wcześniej. No ale ten gol widmo to porażka całej La Ligi. Tebas miernoto, kase od Arabów dostajesz a nie ma goal line.
Brak ewidentnej bramki bo mieli możliwość nie uznać i to zrobili. Karny z dupy bo w sumie też można było pomóc. Real musi wygrać tę ligę i to juz wiadomo. :)
Nie no kurła on mu sam kopnął w tę nogę, nawet nie miał jej tak ułożonej tylko kopnął w Cubarsiego. Przebiegł by bez problemu ale wcześniej stracił piłkę. Cyrk, odechciewa się oglądać te ligę.
@macio_944 Ja zaraz lece na próbkę ponaparzać w gitarę, a potem od 20:30 to głowa już tylko skierowana na meczyk. :P Na razie nie myślę o tym za dużo, ale później się zacznie. I tak, powtarzałem sobie po PSG, że odpuszczam ale uja to dało i dalej mnie trzyma przy tej drużynie coś co ciężko opisać.
@PatrychoO E tam, przyjemna dziewczyna się wydaje :) @FcPortoFan1999 swego czasu babeczka prowadząca sociale Barcy, głównie na instagramie. Nie wiem, czy dalej to robi.
@macio_944 A ja czuje jak przed każdym klasykiem, przed tym jeszcze bardziej, bo wygrana podłącza nas do tlenu w walce o majstra, mam nadzieję, że chłopaki dadzą 200% i ugrają te 3 pkt. Cholernie ważny mecz i bardzo mnie ekscytuje.
0
No to znowu nie mamy środka pola, zaraz brama z dystansu, róbcie screeny
0
@Saviola88 Pomysl, rękawice ma za noga na drugim, na pierwszym noga jest za linią praktycznie
5
Lewus znowu obok meczu (:
1
@Saviola88 To co? Lepiej rzucić monetą albo nie uznać? Bo nie ma pewności? Nie uważasz to za krzywdzące?
6
Dobra zwracam honor, Vasquez był faulowany. Skupialem sie na prawej nodze a lewą go zahaczył wcześniej. No ale ten gol widmo to porażka całej La Ligi. Tebas miernoto, kase od Arabów dostajesz a nie ma goal line.
6
Xavi czerwona kartka incoming :) ale tu mu się nie dziwię
0
@GeneralXavi Sedzia :)
2
I za to brak kartki tez? Weźcie go. Głupia strata ratowana faulem z tyłu.
8
Ale microsoft pokazuje modele 3d na boiskui statystyki, to najwazniejsze w tej lidze, pamiętajcie.
7
Brak ewidentnej bramki bo mieli możliwość nie uznać i to zrobili. Karny z dupy bo w sumie też można było pomóc. Real musi wygrać tę ligę i to juz wiadomo. :)
0
Dobra dajcie im od razu 3 pkt po chu sie mmęczyć?
0
Paranoja XDDD brak KAMERY Z GÓRY przy braku GOAL LINE, złodziejstwo
5
Brak goal line albo kamery z góry bramki to jest paranoja jakaś
0
Tu chyba gol był :P
1
Nie no kurła on mu sam kopnął w tę nogę, nawet nie miał jej tak ułożonej tylko kopnął w Cubarsiego. Przebiegł by bez problemu ale wcześniej stracił piłkę. Cyrk, odechciewa się oglądać te ligę.
0
Nasi już sie boją interweniować w polu karnym bo wszystko będą gwizdać
0
Jedną powtórkę pokazali tylko haha xd śmiech na sali, Soto i wszystko jasne
1
I to przeszło, widaćzże sędzia wie co ma robić
2
Hahaha ale nur hahaha beka
0
Christensen = spokój, rozegranie, harmonia.
Tego zabrakło w LM.
5
Spokojnie, Soto Grado już wie co ma robić:)
1
Najlepszy drybler la liga? Czy na pewno?
0
No i klasunia :P
4
30 sekund bez gola... Nie wygramy tego można wyłączyć.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ale przymierzył :O
1
@okiemtypera_lucaxx95 wsadza? Mam tu overek 1.5
2
@macio_944 Ja zaraz lece na próbkę ponaparzać w gitarę, a potem od 20:30 to głowa już tylko skierowana na meczyk. :P Na razie nie myślę o tym za dużo, ale później się zacznie. I tak, powtarzałem sobie po PSG, że odpuszczam ale uja to dało i dalej mnie trzyma przy tej drużynie coś co ciężko opisać.
0
@PatrychoO E tam, przyjemna dziewczyna się wydaje :) @FcPortoFan1999 swego czasu babeczka prowadząca sociale Barcy, głównie na instagramie. Nie wiem, czy dalej to robi.
1
@macio_944 A ja czuje jak przed każdym klasykiem, przed tym jeszcze bardziej, bo wygrana podłącza nas do tlenu w walce o majstra, mam nadzieję, że chłopaki dadzą 200% i ugrają te 3 pkt. Cholernie ważny mecz i bardzo mnie ekscytuje.
PS. Dziwnie macie.
2
Georgina Leger była na wszystkich ostatnich porażkach fanów Barcy (PSG - City - Barca Femeni). Dzisiaj na mecz nie idzie, więc można być spokojnym.