kuz

1

Ajajajajajajajajajaj

kuz

10

Za ten stempel zaraz Araujo go wyjaśni

kuz

1

Póki co jak to mawia znany Jarek: FULL CONTROL

kuz

0

@Matheu12 On by z trybun w gipsie oglądał

kuz

0

Focus focus focus Panowie!!!

kuz

1

Rapha sam załatwia PSG

kuz

2

Frenkie 3ci raz stopuje fajny atak. Weźcie go proszę...

kuz

2

Dadzą im sie wyszaleć i ruszą ok 20 minuty jak w Paryżu.

kuz

5

Hahaha ale błazen xD nie ma układu nerwowego? On nie ma mózgu nawet xDD

kuz

1

@kazbychu No, Rapha wychodził idealnie

kuz

2

Szkoda ze trybuny tak daleko, Dembele przy rogach by się zesrał

kuz

4

Irytuje mnie Frenkie z tym trzymaniem piłki a dopiero jest 5 minuta

kuz

13

Cubarsi już sie popisuje przed Laną

kuz

3

Frenkie już kręci swoje bączki XDD

kuz

1

Jechać z nimi! Vamoooooos! Jak stracimy szybko nie traćmy nadziei, w Paryżu też na nas siedli od początku. :))

kuz

2

Jechać dzisiaj z Osumankiem przy każdym kontakcie z piłką!

kuz

1

@maroon To chyba zbyt trudne do ogarnięcia, na pewno trudniejsze niż kontrola tych drugich, którzy są wykorzystywani też przez te platformy do wyświetleń.
Kiedyś był Gracjan Roztocki, Lech Roch Pawlak, ale na dużo mniejsza skalę. Teraz z duchem czasu coraz więcej osób ma dostęp do internetu i niestety to już się wymknęło spod kontroli.

kuz

0

Czy uważacie, ze osoby niepełnosprawne intelektualnie powinny mieć samodzielny dostęp do tiktoka/instagrama? Wrzucają jakieś głupoty, nieświadome,wwiększość ludzi się z nich nabija, oczywiście nie ziich winy. Tak, wiem, nie robią niczego złego, ale jednak wystawiają się na pośmiewisko, hejt i inne, z którym nie zawsze sobie radzą, ludzie robią z nich memy, zachęcają do wrzucania większej ilości takich rzeczy... Według mnie powinno to być nadzorowane przez opiekuna bądź ewentualnie bezpośrednio przez platformę na którą to wrzucają. Realnie patrząc trochę szkoda tych ludzi i przykro się patrzy jak są traktowani w sieci przez swoją ułomność. Wiem, śmieszki śmieszkami, dystans, kij w du*ie, ale tak poważnie.
Co myślicie?

kuz

0

@tristan87 To chyba kibice po prostu wbili tam znak i tyle :P w ramach wdzięczności

kuz

2

@Bykunn Prawdopodobnie dekompresja i nagłe zejście na bezpieczną wysokość. Ładuje w Petersburgu. Do tego według informacji eskortuje go militarny IŁ.

kuz

1

@Blanco16 Nie fake. Lajkował jej zdjęcia z oficjalnego profilu. Nie żebym widział w tym coś dziwnego, ale to oficjalne konto.

kuz

1

Aeroflot RA-73709 zgłosił kod 7700 - zonacza to niebezpieczeństwo. Leci z Kaliningradu do Moskwy aktualnie nad zatoką fińską. Coś jest nie tak, można śledzić na flightradarze.

kuz

0

Metro Exodus za 25 ziko na steamie jakby ktoś nie grał a czekał na dobrą cenę :)

kuz

1

Jak jutro odprawimy PSG to madrycioki dostaną oficjalkę Mbappe. Powinni nam kibicować.

kuz

3

Niech te 19 goli Palmera nie odwiedzie Was od tego, że Chelsea aktualnie zajmuje 9 miejsce w lidze :D

kuz

7

@kigani Bycie młodym człowiekiem i włażenie w dupę obłąkanemu dziadowi i bandzie przekrętasów nazywasz intelektualnie i merytorycznie dobrym? No wątpię. Każdy rozumny by się spodziewał hejtu, nic mnie nie dziwi.

kuz

10

@Kgorecki2500 Bo żaden ogarnięty młody człowiek nie pcha się do tego syfu, pełnego starych dziadów, sytych kotów, którzy tylko patrzą skąd pociągnąć kasę, nie dadzą im dojść do słowa i tak dalej. W/w jednostki to są zaszczuci przez daną partię chodzące manekiny ślepo głoszące program i jej wartości.

kuz

9

Rozwalają mnie takie posty dziennikarskie: "Mbappe wyjdzie z uczuciem zemsty."

Nie no, wyjdzie obsrany po same porty i w ogóle się zastanawia po co tam przyjechał, bo nie ma sensu. :D Piszą aby pisać.

kuz

0

@Gaz David Luiz jaki amator w tej akcji to szok :D Cała wina spada na Niego.

kuz

0

@SawneyBean Wedlug mnie ktoś mówiący o płaskiej ziemi i firmamencie to jest chory na głowę człowiek albo idiota szukający rozgłosu. I nawet nie argumentuj bo nie masz po co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?