@Culer9002 Tam chociaż się spierają o sprawy przyziemne i to bardziej kwestia poglądów/oceny. Nie ma jak tego porównać do wyżej wymienionych. To straszne jak ogromną jest skala głupoty w tym kraju, taki tiktok doskonale to pokazuje.
Z racji większej ilości wolnego czasu w pracy przeglądam sobie tiktoki z nudów. To, ile teraz (praktycznie co druga rolka) jest idiotów od płaskiej ziemi, chemtrailsów, firmamentu, ludzi jaszczurów i innych to przechodzi ludzkie pojęcie. Ktoś tych trolli opłaca? W komentarzach to samo, jacy to oni nie są inteligentni bardziej niż reszta i otwierają oczy. :D Paranoja co ten internet robi z ludźmi, obłąkańcy mają łatwy dostęp do dzielenia się swoją głupotą i chyba to widać. Nie nadążam tego blokować a ciągle pojawiają się nowi.
@Kgorecki2500 Obłąkany i zagubiony na starość, zakompleksiony i podejrzewający wszystkich o spisek dziad musi nawet swojego wydawcę sprawdzić, czy mu tam nie nakłamali przypadkiem.
@tristan87 Ale po co wywołujesz tu Tuska? Przecież nie o tym mowa. Na zdrowy chłopski rozsądek - nie było warunków do lądowania a oni próbowali aż rozbili samolot. Tu się kończy wszelka argumentacja. Po co Wy wszędzie wrzucacie Tuska? Kłamie jak każdy polityk, ale chociaż nie jest obłąkany.
Przeraża mnie fakt, ile osób w tym kraju traktuje poważnie "komisje" Macierewicza i bzdury które Jarek opowiada co roku... Nie dziwię się, że wałki PiS przechodziły przez te lata bez echa, bo na ich elektorat to były "inteligentne zagrywki." Nie polecam czytać komentarzy pod filmami związanymi z tą tragedią bo Wam się nóż w kieszeni otworzy, ilu kretynów nas otacza...
Wszyscy mówią, że odkąd Xavi ogłosił odejście gramy lepiej. A ja bym się pokusił, że od powrotu Ter Stegena. Ile daje pewny bramkarz z rozegraniem nogami to głowa mała.
@Bykunn Nie mają pojęcia jaki hajs jest z internetu u topowych twórców. Potężne pieniądze tam lecą za same wyswietlenia reklam, a gdzie jeszcze ich wszystkie współpracę, reklamy produktów itp.
@FCB_dimiC Ile kosztował bilet na loterię? Ile osób wzięło w tym udział? Koszt aut to jakiś odsetek tego co zarobił + reklamy i wyświetlenia na youtubie + współpracę. Myślę, że na luzie może to finansować bo robi to z głową i jeszcze na tym zarabia. Gdybyś Ty zrobił loterię to nikt by nie zapłacił za los, on wykrzystuje zasięgi. Nie bronie go w żaden sposób bo jest mi obojętny, ale czysta kalkulacja pozwala na takie akcje.
@Zoker Ogladales mecz? On się jeszcze nie zaczął a już mogłeś usłyszeć, że Barca to średniak ligowy, nie radzi sobie ze slabeuszami, że przegrali mistrzostwo, że faworytem jest PSG i nikt nie stawia na Barce. O czym Ty mówisz broniąc tych amatorów?
@Blanco16 Miej tylko na uwadze, ze grają tam rzeźnicy i jak rozwalą Ci kolano to do końca życia nie będziesz uprawiał żadnego sportu i nie dostaniesz żadnego odszkodowania.
2
@Culer9002 Tam chociaż się spierają o sprawy przyziemne i to bardziej kwestia poglądów/oceny.
Nie ma jak tego porównać do wyżej wymienionych. To straszne jak ogromną jest skala głupoty w tym kraju, taki tiktok doskonale to pokazuje.
4
Z racji większej ilości wolnego czasu w pracy przeglądam sobie tiktoki z nudów.
To, ile teraz (praktycznie co druga rolka) jest idiotów od płaskiej ziemi, chemtrailsów, firmamentu, ludzi jaszczurów i innych to przechodzi ludzkie pojęcie. Ktoś tych trolli opłaca? W komentarzach to samo, jacy to oni nie są inteligentni bardziej niż reszta i otwierają oczy. :D Paranoja co ten internet robi z ludźmi, obłąkańcy mają łatwy dostęp do dzielenia się swoją głupotą i chyba to widać. Nie nadążam tego blokować a ciągle pojawiają się nowi.
0
@Aragorn33 Od czasu do czasu to i Kowal coś mądrego powie :D
2
@Emhyr Ale ja nie lubię tego pajaca :D
0
@Kamiloza91 W XXI wieku Juve i Bayer mają po 43 mecze.
2
@bartas97 Co roku powinni losować mistrza i oszczędzić ludziom takich widowisk :D
1
@MesQueUnClub96 Taki jakby rezerwowy?
1
Nie dziwcie się, mam over w meczu Live
2
@P33ck TOP aktor do grania typowego badassa
3
@tristan87 Nóż się w kieszeni otwiera. .
1
@Comentateiro "Polska" :)
1
@tristan87 @TR3YWAY tak powinien wyglądać świat. Wypije za Was Panowie.
0
Ogląda ktoś Totki? Jest tam w ogóle szansa na remis?
DObra, nie było pytania xD
1
Postawiłem pierwszy kupon od paru miesięcy, Totki i Atleti, oba już nie wchodzą :DDD Zawsze miałem łeb do kuponów
0
@mkord No właśnie o to mi chodziło :P
19
@Kgorecki2500 Obłąkany i zagubiony na starość, zakompleksiony i podejrzewający wszystkich o spisek dziad musi nawet swojego wydawcę sprawdzić, czy mu tam nie nakłamali przypadkiem.
6
@PIWOSZ89 Bo tak na prawdę przejada całą kasę którą udaje nam się zaoszczędzić i działa na niekorzyść klubu.
5
@tristan87 Ale po co wywołujesz tu Tuska? Przecież nie o tym mowa. Na zdrowy chłopski rozsądek - nie było warunków do lądowania a oni próbowali aż rozbili samolot. Tu się kończy wszelka argumentacja. Po co Wy wszędzie wrzucacie Tuska? Kłamie jak każdy polityk, ale chociaż nie jest obłąkany.
1
Przeraża mnie fakt, ile osób w tym kraju traktuje poważnie "komisje" Macierewicza i bzdury które Jarek opowiada co roku... Nie dziwię się, że wałki PiS przechodziły przez te lata bez echa, bo na ich elektorat to były "inteligentne zagrywki." Nie polecam czytać komentarzy pod filmami związanymi z tą tragedią bo Wam się nóż w kieszeni otworzy, ilu kretynów nas otacza...
1
@Bagsik88 Tam to był faulowany, ale grał z Realem :P
4
@VamosFCB11 Kounde na PO to szef. Nie wiem czy miał tam słaby mecz. Na SO jest elektryczny, powinien zostać i być podstawowym PO.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Z całym szacunkiem do Penyi, to nie jest zły bramkarz, ale do światowej klasy mu brakuje.
5
Wszyscy mówią, że odkąd Xavi ogłosił odejście gramy lepiej. A ja bym się pokusił, że od powrotu Ter Stegena. Ile daje pewny bramkarz z rozegraniem nogami to głowa mała.
0
@Bykunn Nie mają pojęcia jaki hajs jest z internetu u topowych twórców. Potężne pieniądze tam lecą za same wyswietlenia reklam, a gdzie jeszcze ich wszystkie współpracę, reklamy produktów itp.
2
@FCB_dimiC Ile kosztował bilet na loterię? Ile osób wzięło w tym udział? Koszt aut to jakiś odsetek tego co zarobił + reklamy i wyświetlenia na youtubie + współpracę. Myślę, że na luzie może to finansować bo robi to z głową i jeszcze na tym zarabia.
Gdybyś Ty zrobił loterię to nikt by nie zapłacił za los, on wykrzystuje zasięgi. Nie bronie go w żaden sposób bo jest mi obojętny, ale czysta kalkulacja pozwala na takie akcje.
3
Neymar sobie emotke skomentował dla kumpla a media już się doszukuja drwin z PSG. Ale te czasy i te social media są porąbane...
1
@Mattems Przeciez i tak na pewno mieli wymówkę, zawsze mają tego typu ludzie.
5
@Deviler W 5 minut potrafimy stracić dwie bramki, także wstrzymajmy konie.
3
@Zoker Ogladales mecz? On się jeszcze nie zaczął a już mogłeś usłyszeć, że Barca to średniak ligowy, nie radzi sobie ze slabeuszami, że przegrali mistrzostwo, że faworytem jest PSG i nikt nie stawia na Barce. O czym Ty mówisz broniąc tych amatorów?
2
@Blanco16 Miej tylko na uwadze, ze grają tam rzeźnicy i jak rozwalą Ci kolano to do końca życia nie będziesz uprawiał żadnego sportu i nie dostaniesz żadnego odszkodowania.