@tomek8756 Niech się nie zesrają, bo wszyscy mają tę kość w dupie chyba. Sytuacja komiczna i tu nie chodzi o to, że ktoś się nabija z przemocy domowej.
Dziś wygramy albo przegramy, może też być remis. Tak bym powiedział. No i oczywiście standardowo jestem obsrany po pachy jak wejdziemy w ten mecz i co zaprezentujemy. Dawno nie było 1/4 LM.
@SawneyBean Wiadomo jak było w Gruzji, główny pilot - kapitan był wtedy świadkiem jako drugi pilot. Jest za dużo dowodów i to czarno na białym co doprowadziło do katastrofy i nie był to żaden zamach tylko głupota i nieodpowiedzialność ludzi. Z tym co mówił Lech do Jarka to traktuj z ironią, nikt nie wie jak było i się nie dowie. @Bobo25 Nie przetłumaczysz. Nikt nie zbadał i choooy, ale tu nie trzeba żadnego badania bo od samego początku (wsadzenie wszystkich do jednego samolotu) do końca (lądowanie w warunkach niemożliwych, pomimo ostrzeżeń od samolotu który wcześniej wylądował).
@BorzyKrzys Jestem niemal pewien, że ostatnia rozmowa wyglądała tak: "Mają wylądować i ch*j, ja nie będę żadnym autobusem dwie godziny dojeżdżał."
Ci co dalej myślą, że to był zamach albo spisek to dziwni ludzie serio. Kaczor i PiS sami dobrze wiedzą jak było ale politycznie ten smoleńsk daje im wiele do ugrania dlatego tak w zaparte się tego trzymają, powołują komisje itp.
Gol z wolnego był przypadkowy? Nie no ten komentator przerasta wszystkich. Polsat na koniec chce chyba wszystkich wku**ic i zatrudnili jakiegos jelenia.
3
@blakkudium Bardziej mi się podoba mój casio za 800 zł
2
@tomek8756 Niech się nie zesrają, bo wszyscy mają tę kość w dupie chyba. Sytuacja komiczna i tu nie chodzi o to, że ktoś się nabija z przemocy domowej.
3
@Transu96 na PSG ten pierwszy bo ma 20% na zwierzęta
2
@Mixtape Xavi już się podał do dymisji przecież
1
Dziś wygramy albo przegramy, może też być remis. Tak bym powiedział.
No i oczywiście standardowo jestem obsrany po pachy jak wejdziemy w ten mecz i co zaprezentujemy. Dawno nie było 1/4 LM.
0
@IronSanHybrid Oby nasza obrona nie zadbała o więcej bramek :P
3
@SawneyBean Wiadomo jak było w Gruzji, główny pilot - kapitan był wtedy świadkiem jako drugi pilot. Jest za dużo dowodów i to czarno na białym co doprowadziło do katastrofy i nie był to żaden zamach tylko głupota i nieodpowiedzialność ludzi.
Z tym co mówił Lech do Jarka to traktuj z ironią, nikt nie wie jak było i się nie dowie.
@Bobo25 Nie przetłumaczysz. Nikt nie zbadał i choooy, ale tu nie trzeba żadnego badania bo od samego początku (wsadzenie wszystkich do jednego samolotu) do końca (lądowanie w warunkach niemożliwych, pomimo ostrzeżeń od samolotu który wcześniej wylądował).
1
@Kgorecki2500 Niedawno skończyłem, polecam :) Lepsze od podstawki
6
@BorzyKrzys Jestem niemal pewien, że ostatnia rozmowa wyglądała tak: "Mają wylądować i ch*j, ja nie będę żadnym autobusem dwie godziny dojeżdżał."
Ci co dalej myślą, że to był zamach albo spisek to dziwni ludzie serio. Kaczor i PiS sami dobrze wiedzą jak było ale politycznie ten smoleńsk daje im wiele do ugrania dlatego tak w zaparte się tego trzymają, powołują komisje itp.
25
Gol z wolnego był przypadkowy? Nie no ten komentator przerasta wszystkich. Polsat na koniec chce chyba wszystkich wku**ic i zatrudnili jakiegos jelenia.
0
Guardiola zapomniał ze ma zmiany?
1
Valverde tylko stopę dołożył... Co to za kretyni komentują? To już porażka jakaś.
4
Bellingham sie dziś kładzie od podmuchu wiatru, frajer
0
@MesQueUnClub96 Nie widziałem pocisków, tylko krytykę za ich brak zaangażowania, słuszne z resztą
0
@MesQueUnClub96 Real wygrywał 2:1 a teraz przegrywa 2:3, może to przez to ale nie ma pewności
8
3 golazos vs 2 farfocels
Pick Your winner
2
Piękna odpowiedź na farfocle
0
Jośko coś Ty zrobił!
1
@michal26 Heheh xD
0
Ale za++bał, wow
3
Kartka dla męczennika, czy o tak wiele proszę?
0
@Rust_Cohle Nienawidze Ronaldo i irytują mnie bananowe dzieciaki, gdzie problem?
0
@Rust_Cohle Mega wkur**ająca jest ta dziewczynka.
3
@Martwy Nic mnie tak nie cieszy jak zniknięcie tych pawianów z anteny
1
Haaland ocena: Lewandowski końcówka 2023
2
Pep dawaj Alvareza za tego korniszona z Norwegii
0
Haaland u nas byłby gorszy niż Lewandowski bez formy :D tutaj to klocek chodzący
0
@joloskyy No jakby miał 140 i był karłem
1
Liczyłem na dużo więcej od City, a tu zesrańsko niczym jakieś Rayo...
0
Dziwnie wyciągał piłkę z siatki jak w meczu charytatywnym, mega dziwnie ta akcja wyglądała xD