@ranger3120 Numer telefonu do kogoś raczej łatwo zdobyć :D nie sądzę, że jak ogarniasz i nie klikasz w fałszywe smsy to ktoś może Ci coś złego zrobić. Nie ma szans.
@Azi Rozumiem, ale granie padaki ze słabą Estonią i przepychanie meczu nie wróży dobrze na finał baraży, gdzie Finlandia czy Walia to już nie są chłopaki do bicia. Dziś muszą pokazać, że to zmierza w jakimś kierunku po zmianie selekcjonera.
@Azi Tak. Jak będziemy grać tak jak ostatnio i przepchniemy 2-0 z takim słabym przeciwnikiem, to nie mamy czego szukać na Euro. Wszystko łykacie dosłownie. "Gładkie 3-0" to przenośnia do wygranej po fajnej grze, widocznej dominacji nad dużo słabszym rywalem.
1
@ranger3120 Numer telefonu do kogoś raczej łatwo zdobyć :D nie sądzę, że jak ogarniasz i nie klikasz w fałszywe smsy to ktoś może Ci coś złego zrobić. Nie ma szans.
2
Tej siły już nie powstrzymacie! Zibi przewidział!
0
Lewus 90 minut a co tam xd
0
Lewy asysta ciasteczko, stadiony świata. Widać od razu, że gra w Barcy. Brawo!
0
Lepik poom pikk!
Jak jakieś estońskie przysłowie
0
Lewy do bazy, Buksa in
1
@clyde Jezeli ktoś świadomie słucha Bedoesa to masz rację.
0
No to wymówka na Walię już jest :P
0
Brudnopis wchodzi
0
Wirus FIFA. Jak jest dobrze to musi być kontuzja...
1
@Worny Ter Stegen i 10 rozbójników
0
Zalewski jako jedyny chyba potrafi więcej niż podać do boku albo wrzucić bez sensu.
0
@Gaz No nie wiem, Francja i Holandia to ten sam poziom, rozsmaruja nas jak delme na kanapce. Austriacy też za daleko dla nas.
0
Walia się po nich przejedzie z takim stylem :P Zabiegają nas
1
Madryciarze w siódmym niebie, styl podobny do ich ekipy
1
@chavez bo na Euro to już NA PEWNO będzie lepiej. Tak od 2016 powtarzają.
0
Mecz nie do przegrania, na podbicie statystyk
0
KKapitalnie to tu wyłączyło obrońcę Estonii xD
1
Zeby nie było, że my gramy a oni zaraz wpakuja farfocla
0
@Matheu12 Kibicowac
0
Tera jak mógł strzelać to podaje hahaha
1
Bardziej taktyka Mou niż Pepa. Co ten Guardiola?
1
@Pawel13sz eq cechu kota ogarnięte
3
Dobra, trzeba trochę potworów na Skellige pokarać przed meczem. :P
2
@Bobo25 To tym bardziej :) Miesiąc też by nic nie zmienił, a nawet rok.
3
@beren Nowe opony, robione według tego samego standardu, dobrze przechowywane nie zmieniają w trzy miesiące właściwości.
0
@Azi Rozumiem, ale granie padaki ze słabą Estonią i przepychanie meczu nie wróży dobrze na finał baraży, gdzie Finlandia czy Walia to już nie są chłopaki do bicia. Dziś muszą pokazać, że to zmierza w jakimś kierunku po zmianie selekcjonera.
0
@Azi Tak. Jak będziemy grać tak jak ostatnio i przepchniemy 2-0 z takim słabym przeciwnikiem, to nie mamy czego szukać na Euro.
Wszystko łykacie dosłownie. "Gładkie 3-0" to przenośnia do wygranej po fajnej grze, widocznej dominacji nad dużo słabszym rywalem.
5
Jak my dziś nie awansujemy z Estonią po gładkim 3-0 to serio Rolnicy powinni przenieść protest na narodowy i to zaorać, łącznie z siedzibą PZPN.
7
@Safrani A to silnik jest po to, żeby zapier**lać 230 km/h? Ja myślałem, że dla przyśpieszenia, żeby te 140 zrobić w krótszym czasie.