kuz

1

@ranger3120 Numer telefonu do kogoś raczej łatwo zdobyć :D nie sądzę, że jak ogarniasz i nie klikasz w fałszywe smsy to ktoś może Ci coś złego zrobić. Nie ma szans.

kuz

2

Tej siły już nie powstrzymacie! Zibi przewidział!

kuz

0

Lewus 90 minut a co tam xd

kuz

0

Lewy asysta ciasteczko, stadiony świata. Widać od razu, że gra w Barcy. Brawo!

kuz

0

Lepik poom pikk!

Jak jakieś estońskie przysłowie

kuz

0

Lewy do bazy, Buksa in

kuz

1

@clyde Jezeli ktoś świadomie słucha Bedoesa to masz rację.

kuz

0

No to wymówka na Walię już jest :P

kuz

0

Brudnopis wchodzi

kuz

0

Wirus FIFA. Jak jest dobrze to musi być kontuzja...

kuz

1

@Worny Ter Stegen i 10 rozbójników

kuz

0

Zalewski jako jedyny chyba potrafi więcej niż podać do boku albo wrzucić bez sensu.

kuz

0

@Gaz No nie wiem, Francja i Holandia to ten sam poziom, rozsmaruja nas jak delme na kanapce. Austriacy też za daleko dla nas.

kuz

0

Walia się po nich przejedzie z takim stylem :P Zabiegają nas

kuz

1

Madryciarze w siódmym niebie, styl podobny do ich ekipy

kuz

1

@chavez bo na Euro to już NA PEWNO będzie lepiej. Tak od 2016 powtarzają.

kuz

0

Mecz nie do przegrania, na podbicie statystyk

kuz

0

KKapitalnie to tu wyłączyło obrońcę Estonii xD

kuz

1

Zeby nie było, że my gramy a oni zaraz wpakuja farfocla

kuz

0

@Matheu12 Kibicowac

kuz

0

Tera jak mógł strzelać to podaje hahaha

kuz

1

Bardziej taktyka Mou niż Pepa. Co ten Guardiola?

kuz

1

@Pawel13sz eq cechu kota ogarnięte

kuz

3

Dobra, trzeba trochę potworów na Skellige pokarać przed meczem. :P

kuz

2

@Bobo25 To tym bardziej :) Miesiąc też by nic nie zmienił, a nawet rok.

kuz

3

@beren Nowe opony, robione według tego samego standardu, dobrze przechowywane nie zmieniają w trzy miesiące właściwości.

kuz

0

@Azi Rozumiem, ale granie padaki ze słabą Estonią i przepychanie meczu nie wróży dobrze na finał baraży, gdzie Finlandia czy Walia to już nie są chłopaki do bicia. Dziś muszą pokazać, że to zmierza w jakimś kierunku po zmianie selekcjonera.

kuz

0

@Azi Tak. Jak będziemy grać tak jak ostatnio i przepchniemy 2-0 z takim słabym przeciwnikiem, to nie mamy czego szukać na Euro.
Wszystko łykacie dosłownie. "Gładkie 3-0" to przenośnia do wygranej po fajnej grze, widocznej dominacji nad dużo słabszym rywalem.

kuz

5

Jak my dziś nie awansujemy z Estonią po gładkim 3-0 to serio Rolnicy powinni przenieść protest na narodowy i to zaorać, łącznie z siedzibą PZPN.

kuz

7

@Safrani A to silnik jest po to, żeby zapier**lać 230 km/h? Ja myślałem, że dla przyśpieszenia, żeby te 140 zrobić w krótszym czasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?