kuz

7

@Safrani A to silnik jest po to, żeby zapier**lać 230 km/h? Ja myślałem, że dla przyśpieszenia, żeby te 140 zrobić w krótszym czasie.

kuz

27

@SelloutCrowd Na każdą papierową słomkę, która rozwala Ci się po dwóch łykach przypada pięciu hindusów, którzy srają do woreczków foliowych i wyrzucają to do rzeki.

kuz

1

@TR3YWAY Świetny przykład, że czasami statystyki są uja warte

kuz

0

@mordini123 Ciekawe jak to rozwiążą dla osób, które mają to w pakiecie tv. Mam Orange Love i HBO Max za darmo.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

6

@RosjaninBut Więcej pralek i lodówek już niedługo w Rosji, więcej ludzi do noszenia tego złomu.

kuz

4

@kubix05 wątróbka

kuz

2

@tbas Otaczają nas idioci. Wmówisz ludziom coś najbardziej absurdalnego, ale powiesz, że to czyni ich mądrymi i włączającymi myślenie, a ślepo za tym pójdą, choćby nie miało sensu. Jedna wielka głupia patologia.

kuz

0

@Barcasub Bardzo odważnie. Połowa z tych meczy nie pójdzie po Twojej myśli. :P Typowanie na papierze, a w rzeczywistości będzie całkiem inaczej.

kuz

6

@kynio302 Ahh ten Tiktok, pełen ekspertów od dziwnych dźwięków, płaskiej ziemi, wojen, spisków, teorii... Nie dziwię się, że w kaliforni chcą tego zakazać. Idioci wypełzają na światło dzienne dzięki tej apce.

kuz

1

@Arden Zalecki, Szeliga, Labrygra - wszyscy to kryminaliści z przeszłością w więzieniach. Maliki i inne to samo.

kuz

1

@Arden "O MATKO TO JUŻ CHORE" "O jezu promują gangusów" "o boże jak tam można to przegięcie."

Chciałbym Wam wszystkim powiedzieć, że już dawno to jest chore, już dawno promują tam gangusów i już dawno poszło to za daleko.

kuz

0

W końcu nie będzie trzeba słuchać tego pier**lenia Tomeczka i reszty wieśniaków ex-piłkarzyków. Ale super info!

kuz

1

@Essos Chłop by się do końca życia nie wypłacił gdyby z tego była jakaś poważna kontuzja :DD

kuz

0

@Rl9k1nG Wyjdzie w maju Ghost Of Tsushima. Cierpliwości.

kuz

3

Jeden turniej udany i już mamy typowy polski csik w peaku :DDDD akcja grana od rozpadu VP

kuz

2

Ence nie zasługuje na majora z taką grą :P hajsik za naklejki wpłynie i po co się męczyć.

kuz

0

@Emhyr Tym 1% może być nawet 10 zawodników bo wszyscy mają takie same szanse :D

kuz

5

@Emhyr Brak Ronaldinho względem Shevchenki to jakiś rozbój.

kuz

1

Ence cały major vs. Brazylia. Po**bane trochę, widać że im nie leżą amerykańskie ekipy.. .

kuz

3

Ence w szoku, śpią chłopaki jeszcze, jak boty

kuz

0

@against_modern_football Chorzy ludzie i tyle

kuz

3

@Kengo To typ zawodnika jak Busquets czy Rodri. Nigdy nie otrzyma zasłużonego poklasku, a daje praktycznie najwięcej.

kuz

2

@Cochise Ok dzięki :D Nie zwróciłem uwagi i dałem się zbaitować.

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

9

Xavi trzymał potwora na wiosne. Change my mind.

kuz

1

@Arden To jakiś filmik z alternatywnej rzeczywistości?

kuz

0

@MesQueUnClub96 Wbrew pozorom taki gracz ma wiele więcej obycia z bronią w prawdziwym życiu i instynktu niż zwykły koleś co nigdy nie strzelał. Wiele razy na strzelnicy instruktor mówił, że dużo lepsze wyniki mają gracze którzy dużo grają niż zwykli ludzie. Sam po sobie wiem, że pierwsza wizyta na strzelnicy była jakbym był tam częściej.

kuz

4

Kylar kandydat na ace tej fazy

kuz

1

Kylar jaka pesteczka haha, ten go nie zasłonił dobrze :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?