kuz

2

@Tasde Ten Gala jest chory psychicznie ewidentnie. Szkoda nerwów na takich podludzi.

kuz

0

@Kgorecki2500 Wojsko jako poważna instytucja powinna mieć jakiś zapis, żeby nie brać takich oszołomów jak ona do czynnej służby. Choćby po tym co pokazała na tych pato galach i co pokazuje w internecie.
Myślałem, że to ostatnia poważna instytucja jeżeli chodzi przynajmniej o jakiś PR. MYLIŁEM SIĘ.

kuz

5

@barcanawieki Sebek na Facebooku napisał, że lekko go dotknął a tamten przyaktorzył. Temat według mnie zamknięty.

kuz

0

@Foton Licze właśnie na to, ze reparaturka plus dobre spawanko, lakier i wyjdzie mniej niż nowy próg za 1000 zł :D zobaczymy co powie blacharz bo czeka mnie wizyta

kuz

0

@bstryyy Mam jeszcze dwa tygodnie do przeglądu i właśnie chciałem zrobić to już porządnie, ale chyba bez wymiany i położenia tysiaka się nie obejdzie :D

kuz

1

Niestety rdza dobrała mi się do progu w moim toledo. Jest już taka spora dziurka. Wymieniał/naprawiał ktoś? Internet mówi o kosztach do 1000 zł, ciekawi mnie jak jest w praktyce. Przede mną przegląd i nie chce, żeby się o to czepiali.

kuz

3

Oczywiście o tym dwumeczu będzie cisza w mediach, bo to Barca kradła w meczu z Chelsea i Negreira, no wiecie. Za tydzień już nikt nie będzie pamiętał. Śmieszna jest hipokryzja Realu.
1. Brak prawidłowej bramki RB
2. Brak czerwa dla Carvajala
3. Brak czerwa dla Viniciousa który potem strzela bramkę ustawiającą dwumecz
4. Brak przynajmniej dwóch żółtych dla Krossa za brzydkie faule.

No coś tu jest nie tak, i nie tylko kibice Barcy o tym mówią ale prawie cały internet.

kuz

2

Ciekawe czy RMTV szykuje już materiał o skandalu i braku kartki Viniego. a nie czekaj...

kuz

0

Zaraz anulują :P

kuz

0

Klasyczek, gościu nie powinien już być na boisku i strzela bramkę. Aaaaaaa chhhhh z tym.

kuz

2

To nie Real wygra ten dwumecz tylko RB Lipsk przegra. Powinni już grać w 10, do tego ukradziona prawidłowa bramka w pierwszym spotkaniu. Tragicznie grają biali.

kuz

1

@Klejnot_Nilu JAK ON GO UDERZYŁ NO DO CH**A PANA

kuz

2

Hahahah uciężony przecież to jest czerwo za uderzenie przeciwnika :D Tymbardziej, że tamten nic nie zrobił w Jego kierunku

kuz

1

Co on właśnie zrobił? XD Nawet jeśli był spalony, im odcina prąd na tym Bernabeu wszystkim?

kuz

0

@Culer9002 Nigdy nie masz pewności, że w komorze nie ma naboju, że broń nie zawiedzie, nawet zabezpieczona nie wypali nagle. Każde ryzyko jest minimalizowane w tym przypadku.

kuz

0

Lipsk dziś wiezie Real?

Chyba w snach xd

kuz

7

@draxidox Na każdej strzelnicy na jakiej byłem jest całkowity zakaz celowania w stronę innych osób, odwracania się z bronią w górze i bardzo tego pilnują. Widać, że baba i tyle.

kuz

0

Mbappe strzelił bramę jak ja strzelam w trybie kariery zawodnika :DDD

kuz

0

@Antimadridista~ Nie kłam

kuz

1

@Katalończyk 99 Usuniecie przez Niego nie spraeiy, że dzieciaki i influencerzy idioci przestaną z tego korzystać. Globalna awaria już tak.

kuz

6

@bari_94 A potem kontuzje mięśniowe bo siedzą na dupach dwa dni po meczu, w którym przeciwnik zajechał ich fizycznie. Ahhh te Hiszpańskie podejście.

kuz

0

Gołe lolity

kuz

0

Nie działa dalej co tam kłamiecie dziady

kuz

5

Ja już myślałem, że jakieś hakery mi konto przejęli. Dobrze, że to tylko tiger Bonzo.

kuz

12

@macio_944 Messi nigdy nie komentował, nie reagował na nagrody których nie dostał,nna porównania i komentarze fanów i ekspertów czy byłych piłkarzy. Go to nigdy nie obchodziło a Ronaldo i cała Jego rodzinka ze swoim ego za każdym razem reagowali na wszystko w mediach. Teraz to juz całkiem korba mu odbija ze dokkibiców jakieś gesty pokazuje jak 18 latek.
Messi > Ronaldo, zarówno na boisku jak i poza nim. Zawsze.

kuz

1

@mekston Jaki klub taka historia. Powstał niedawno to i liczby słabe.

kuz

0

@escarabajo Ja nie podaje tylko wyrażam opinię, i nie mam nic do BarcaInfo, to tylko opinia.

kuz

0


Co za łby z tych dziennikarzyn, a BarcaInfo też mógłby olać i nie podawać dalej takich ścieków. Po co w ogóle pisać o takich pół środkach?

kuz

1

@don'T.R.I.P.e Ten któremu Negreira i Barca płaci zakończył, no i o to chodzi.

kuz

0

@kanver_ Zepsul se karierę pichichi i mistrzem hiszpanii? Weź bierz połowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?