kuz

2

@GeneralXavi 70% dokładniej. Zmieniłem. To nadal absurd. @Katalończyk 99 no tak, ale wiele głosów cisnie na nowy rząd, a o pisie nic. :D W większości to oni są winni.

kuz

7

@Wojcio W jaki sposób na nich pluje? A to nie pis ich dymał przez tyle lat?

kuz

24

Śmieszy trochę hasło "obalmy ten rząd" a według statystyk 70% rolników głosowało na PiS i to PiS właśnie zgotował im to co się teraz dzieje. :D
No chybq, że wierzą dalej w bajeczki Morawieckiego, że nowy rząd w dwa miesiące zdążył już tyle złego zrobić czego oni nie zrobili przez 8 lat.

kuz

2

@Arden Mnie tak denerwuje wynoszenie na piedestał ludzi chorych umysłowo na tym tiktoku, że się nóż w kieszeni otwiera. Co drugi idiota wrzucający jakieś bezsensowne gówno ma miliony wyświetleń, ludzie komentują (w większości się nabijając). Tej pewnie też piszą, że ma racje.

kuz

0

@MESSIah16 Ludzie sypiacy kwiatki, modlący się, normalnie ubrani vs. Banda ludzi z zaburzeniami psychicznymi, w wielu przypadkach nadzy, z chamskimi tekstami na tabliczkach, krzyczący wulgarnie, jeden udaje psa drugi go prowadzi.

Nie no, jedno i to samo. :P

kuz

1

@P33ck "Jak Olbrychski był Kmicicem, to na planie asior dużo w Siebie lał..." :P

kuz

0

Lewy dotknął Dovbyka i przekazał mu złą energię

kuz

36

@gumaz Największymi zwolennikami są Ci, którzy wiek poboru mają za sobą i ich to nie dotyczy, a innym by ustawiali życie bo: "KIEDYŚ TO BYŁY CHŁOPY."

kuz

5

@LM10GOAT Według mediów i niektórych łebków, mając kontrakt z Realem masz zakaz wjazdu do Barcelony dożywotnio. Bekę sobie ciśnie z tych wszystkich idiotów Kylian i tyle.

kuz

1

@Culer9002 Dokladnie, ja od razu sobie wyobraźnią patrzę na ten wykres i wiadomo, że jest tylko góra a dół jest obcięty.

kuz

1

Tak kończysz jak anulujesz gola Realowi i nie chcesz przyjąć przelewu :P

kuz

1

@Pedri16Future Serio w oficjalnym piśmie napisali, że nazywali go "mammy"? Przecież ten świat jest niepojęty... Aż się nóż nie otwiera już bo nie ma sensu.

kuz

0

@PatrychoO "Gdy samolot pikuje, to szybko leci, kierując przednią część w dół. W sensie metaforycznym pikują jakieś wskaźniki (np. giełdowe, statystyczne), co oznacza, że spadają (na ogół szybko), zmniejsza się ich wartość." Z PWN.

kuz

8

Hahahah ten to chociaż humor poprawi xD

kuz

1

To Fermin miał takie plecy doje**ne na ławce? Wow

kuz

5

I cyk +1 do statystyk słabego brazola :D

kuz

0

RRapha do bazy, słabeusz

kuz

9

Christensen większy spokój od brazola :P wstyd

kuz

1

@Roobo I przez takich jak Ty w zarządzie on tu zostanie na kolejny sezon

kuz

2

Super dziś posyłamy piłki prostopadłe. Gdyby nie niepełnosprawni w ataku byłoby z 4-0

kuz

3

Weźcie tego Brazola... Zawodnik jednej akcji, słaby jak żart w familiadzie.

kuz

1

Gahah Raphinha juz peakuje w dół

kuz

5

Ale piłki za plecy w końcu lecą dziś jak z nut

kuz

1

@shahman Wybierz czerwoną jeżeli chcesz zagrać słaby mecz, i wybierz niebieską, jeżeli chcesz tego samego.

kuz

0

@Firestone Nie mówię, że nie, ale i tak wejdzie na ratunek za tego nieudacznika.

kuz

1

Raphinha... oczu kąpiel znowu i Yamal na ratunek w drugiej połowie.

kuz

7

kuz

25

@zadafcb Tak wyglądam gdy widzę tych wszystkich "influencerów" idiotów. Dokładnie jak ten koleś. Politowanie, irytacja i niedowierzanie wypisane na twarzy, ale robota jak robota, stać trzeba.

kuz

1

@Cule1234 Zeby łatwiej i szybciej sięgnąć dna? To się zgadza.

kuz

2

@fart Co Ty, oni są tak zakłamani, że wmawiają wszystkim że to Mati załatwił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?