Mbappe w Barcelonie dziś :D jajca by chyba madryciakom popękały jakby się okazało, że Laporta coś wymyślił i podpisze Kyliana :D Między nierealne można to wpisać, ale już dwa poprzednie okna były nierealne.
@Comentateiro Zyje mi się tak samo ale nie irytuje mnie już wiesniactwo pisu na arenie międzynarodowej i w tv publicznej. Chociaż sprzątanie po nich jeszcze zostawia smród, bo sami nie odpuszczają, to pewnie potrwa.
0
@kanver_ No to na pewno ;D jednak zawsze jakaś jest
1
@Jakchcesz Papcio Joan był w Arabii niedawno, do dzis nie wiadomo co tam załatwiał :D może worek dolarów dla Kyliana?
8
@Pedri16Future byli blisko, oni chcieli, Guardiola i Messi nie.
0
Mbappe w Barcelonie dziś :D jajca by chyba madryciakom popękały jakby się okazało, że Laporta coś wymyślił i podpisze Kyliana :D Między nierealne można to wpisać, ale już dwa poprzednie okna były nierealne.
0
@Comentateiro Zyje mi się tak samo ale nie irytuje mnie już wiesniactwo pisu na arenie międzynarodowej i w tv publicznej. Chociaż sprzątanie po nich jeszcze zostawia smród, bo sami nie odpuszczają, to pewnie potrwa.
0
@PatrychoO Nie porównałem do niczego :P Tylko do tego, że jest obrzydliwy
0
@PatrychoO Zdradzał dziewczyny, jedną zdradzał w ciąży. Na przykład.
1
@Ojciec5tkidzieci Co to za odpad kolejny?
3
@tristan87 tepota wypisana na twarzy
5
@kulek22 To Bozydara powinni zbanować
2
Serio usuneliście mi post z najlepszym holenderskim raperem, Frenkie de Joł?
Co jest w tym złego, moderacjo?
0
Wisi w powietrzu gol do szatni :/
1
Osimhen wściekły na kolegów a Bożydar już snuje swoje teorie
9
De Jon więcej jeszcze protestuj, zaraz odpoczniesz
12
Jak to mawia Hyper: żeby zaraz jakiegoś gola z fiuta nie było
2
Jest nadwyraz dobrze. Żeby tylko nie osiedli na laurach zaraz.
0
Dejon, ale mocny ten zawodnik
1
Po co oni tak ryzykują?
7
Yamal nagrzany na bramę, i dobrze
0
Cancelo to jest kocik
0
Od razu do Lewego było
0
Aleeee klepią, ale to chodzi
0
Hahah znowu ta długa na kontrę, co jest
3
I jest on! WIELKI BOŻYDAR! Cały na biało (nie przypadkowo)!
0
@Kubox Żałośni.
0
W której dziś tracimy? Do 2 minuty się wyrobią?
2
@Stasik91 Dziwne jakby strzeliła skoro nie grała dwa sezony w playoff.
0
@Encore XDDDDDDDDD
Sory, ale ile masz lat? NaVi 2k10, PGS/MYM/AGAIN 2k6-2k9, takie Astralis może im lizać pięty :D Nawet NiP z rekordem był lepszy.
1
Czy w Waszych rejonach też ludzie mówią "Nie rozumie" zamiast "Nie rozumiem"? Komicznie to brzmi, jak Kali jeść, Kali pić.
0
@Gaucho Chodziło mi o gole, nie o pozycję.