kuz

0

@kanver_ No to na pewno ;D jednak zawsze jakaś jest

kuz

1

@Jakchcesz Papcio Joan był w Arabii niedawno, do dzis nie wiadomo co tam załatwiał :D może worek dolarów dla Kyliana?

kuz

8

@Pedri16Future byli blisko, oni chcieli, Guardiola i Messi nie.

kuz

0

Mbappe w Barcelonie dziś :D jajca by chyba madryciakom popękały jakby się okazało, że Laporta coś wymyślił i podpisze Kyliana :D Między nierealne można to wpisać, ale już dwa poprzednie okna były nierealne.

kuz

0

@Comentateiro Zyje mi się tak samo ale nie irytuje mnie już wiesniactwo pisu na arenie międzynarodowej i w tv publicznej. Chociaż sprzątanie po nich jeszcze zostawia smród, bo sami nie odpuszczają, to pewnie potrwa.

kuz

0

@PatrychoO Nie porównałem do niczego :P Tylko do tego, że jest obrzydliwy

kuz

0

@PatrychoO Zdradzał dziewczyny, jedną zdradzał w ciąży. Na przykład.

kuz

1

@Ojciec5tkidzieci Co to za odpad kolejny?

kuz

3

@tristan87 tepota wypisana na twarzy

kuz

5

@kulek22 To Bozydara powinni zbanować

kuz

2

Serio usuneliście mi post z najlepszym holenderskim raperem, Frenkie de Joł?
Co jest w tym złego, moderacjo?

kuz

0

Wisi w powietrzu gol do szatni :/

kuz

1

Osimhen wściekły na kolegów a Bożydar już snuje swoje teorie

kuz

9

De Jon więcej jeszcze protestuj, zaraz odpoczniesz

kuz

12

Jak to mawia Hyper: żeby zaraz jakiegoś gola z fiuta nie było

kuz

2

Jest nadwyraz dobrze. Żeby tylko nie osiedli na laurach zaraz.

kuz

0

Dejon, ale mocny ten zawodnik

kuz

1

Po co oni tak ryzykują?

kuz

7

Yamal nagrzany na bramę, i dobrze

kuz

0

Cancelo to jest kocik

kuz

0

Od razu do Lewego było

kuz

0

Aleeee klepią, ale to chodzi

kuz

0

Hahah znowu ta długa na kontrę, co jest

kuz

3

I jest on! WIELKI BOŻYDAR! Cały na biało (nie przypadkowo)!

kuz

0

@Kubox Żałośni.

kuz

0

W której dziś tracimy? Do 2 minuty się wyrobią?

kuz

2

@Stasik91 Dziwne jakby strzeliła skoro nie grała dwa sezony w playoff.

kuz

0

@Encore XDDDDDDDDD

Sory, ale ile masz lat? NaVi 2k10, PGS/MYM/AGAIN 2k6-2k9, takie Astralis może im lizać pięty :D Nawet NiP z rekordem był lepszy.

kuz

1

Czy w Waszych rejonach też ludzie mówią "Nie rozumie" zamiast "Nie rozumiem"? Komicznie to brzmi, jak Kali jeść, Kali pić.

kuz

0

@Gaucho Chodziło mi o gole, nie o pozycję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?