kuz

1

@Emhyr No nic nie wie o finansach klubu, dziadzio ma rację

kuz

5

Ale Romero wyjaśnił Xaviego. I tutaj ma 100% racji. Jak on w szatni mówi to samo co na wywiadach, że zagraliśmy świetny mecz to gdzie my chcieliśmy z nim zajść? :D

kuz

3

Jak Robak wygra Pichichi w tym słabym sezonie, to ta liga jest do zaorania xD

kuz

0

Jeszcze zdążą stracić!

kuz

0

Hahahha Xavi w szoku, już mu telefon w kieszeni wibrował XDDD

kuz

2

Nie no jak drugi raz nie trafi to powinni go na taczce wywieźć xD

kuz

1

Powtórka będzie, ale fart XDDDD

kuz

0

Robercik zwalnia Xaviego?!

kuz

9

Kopa w dupę mu zasadził XD

kuz

0

Xavi znowu uratowany? Nowe, nie znałem.

kuz

1

@FutureFCBarcelona Każdy następny kto przyjdzie, choćby Haaland nauczy się nicnierobienia. Tutaj trzeba całą filozowię zmienić, zatrudnić trenera ze swoim sztabem, kucharzami, sprzątaczkami włącznie. Żeby nikt nie przekazał żadnej ciekawostki jak to było za poprzednich.

kuz

14

Wyobrażacie sobie każdy mecz w takim stylu do końca sezonu? Ja tak.

kuz

0

Lewy chyba celuje w LM bo tak mówi, że na pewno coś wygramy xD Ciekawe co powie w marcu jak już o nic nie będziemy walczyć, Puchar Gampera?

kuz

0

kuz

0

Dobra ide dalej grać w csa, szkoda czasu na tę ucztę.

kuz

2

Niedługo ludzie nie zdążą kuponów stawiać po golu Barcy na gol przeciwnika. Nasza jedyna powtarzalność to szybka strata po golu.

kuz

2

Hahaha mało do końca było nie zdążyli stracić, to przełożyli na drugą połowę, masakra

kuz

0

@yoli Właśnie nim zdążyłem napisać ten komentarz już była setka :D Niebywałe!

kuz

0

Dobra, to za ile minut tracimy?

kuz

0

Gdyby taką formę miał cały mecz a nie w jednej akcji, to byśmy byli dalej niż jesteśmy aktualnie.

kuz

1

Ja jestem spokojny bo Lewy powiedział, że na pewno coś wygramy.

kuz

1

De Jong teraz styl gry namiastka Flicka :P

kuz

2

Gramy szybko, Lewy dostaje piłkę - przetrzymuje i traci xd pirdyliard takich akcji w tym sezonie widziałem

kuz

2

Napoli najgorsze od lat sie po nas przejedzie xd

kuz

0

Zara Roque ebnie bramę i Mati z kolegami znowu będą mu kibicować :P

kuz

2

Boże xD jeden gorszy od drugiego z tym przyjęciem.

kuz

0

Roque na skrzydle bezużyteczny? Kto by na to wpadł? Przecież to nieoczywiste.

kuz

1

Haha i to jest właśnie gra na 1 kontakt aktualnej Barcy, niedokładnie, za lekko. Wystarczy ze przyśpiesza i tracą.

kuz

0

@Luciano99 Ale pier**lisz :D na bank wiedziałeś, że stoi za nią jakiś oszust podatkowy i stąd czerpie pieniądze. Ciekawa historia a Ty dalej bronisz swojej ignorancji.

kuz

0

@Luciano99 Jak Ty nawet ze zrozumieniem tego co napisałem masz problem jak widać :D Wracając, gdybyś obejrzał chociaż kawałek a nie od razu się madrzyl, to byś wiedział, że to nie ona tylko oszust podatkowy z lat 80-90 za tym stoi. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?