kuz

0

Dobra nie ma co się łudzić dziś :D 3pkt dla Realu.

kuz

0

@AFA Bo to nie bilard tylko mógł wyj**ć poza boisko a podał do Brahima

kuz

8

Koke świetna asysta

kuz

0

Czy Wam C+ online też obraz stoi i jest tylko dźwięk? :/

kuz

0

W pucharze nie dali rady, czy dzisiaj ukręcą coś dla Realu? W końcu strata punktów to już niebezpieczna różnica.

kuz

1

@Blue9 Niech czeka, my mamy młodych :) za darmo

kuz

2

@AlexDark00 Niech jeszcze więcej nie wejdzie, tacy jak Ty będą mieli o czym pisać jednocześnie marnując swój czas i nerwy na politykę :)

kuz

1

@Rastafarnianin Ale to nie jest poparcie dla PO i PIS tylko jakies przestępstwa... Do PiSu zawsze im będzie daleko.

kuz

3

Lewy, będziesz siedział!

kuz

1

O, Gundo zajechany, coś nowego

kuz

1

Uważacie że przyjęcie przy golu to był babol i przypadek? Bo ja tak xd

kuz

0

Zaden nie grał w tym meczu a Cristiano demolished... :D co za idioci @Kuba_1

kuz

6

@Gracek10 To nie ludzie. Każdy kto pisze słowo "Pessi" nadaje się do utylizacji bo ma ujemne IQ. Penaldo jest zrozumiałe bo zawiera całe słowo Penal, ale Pessi? Idioci nie mieli nawet kawałka mózgu żeby wymyśleć cos oryginalnego.

kuz

2

@urbipl Animacja i zart na poziomie 50 letniego boomera w internecie, i ten śmiech z sitcomu na końcu :DD

kuz

5

@NeroTFP1 Zaden wspaniały tylko żenujący. Laska powinna już dawno zniknąć po tym co Stano z nią zrobił a biorą ją do TVN jeszcze, żeby rozgłos zyskać. Ta dalej kłamie w żywe oczy chociaż nie ma już żadnego argumentu. Żałosna baba i tyle.

kuz

0

Czy Robert miał dziś pretensje, że Roque mu zabrał piłkę z nogi?

kuz

2

@MichuZ44 Lepiej na przerwie w sklepiku szkolnym przy herbatce, na luziku :D Przepisywanie z matmy i zmienianie wyniku, było źle, no ale było i nie było pały a do tego pani wytłumaczyła :D

kuz

12


Barca podpisała umowę z ziomkiem co śpiewa w większości piosenek.

kuz

0

@Kumaty xD x2

:DDD

kuz

0

Jakby się ktoś zastanawiał o kim była mowa, gdy czytaliśmy, że kilku graczy miał z Xavim średnie stosunki, to wczoraj sobie ekipa bez sztabu szkoleniowego wyszła na lunch:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421888404_786530993518456_5520493844296405581_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=md3XZx90yVcAX_8_Sbn&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCg2qTFGoCsXAvjVpQ_Dskk1HlS0qe0I9-26bNkBclRxw&oe=65BC2354

kuz

11

@Forsyth Prawdę powiedział :P Ale tak jak mówisz, niewygodna jest niestety.

kuz

11

@Comentateiro No ale teraz wyrzucili Kłeczka i resztę, a nawet serduszka nie mieli, za nic polecieli. PIS PO JEDNO ZŁO.


xD

kuz

0

@LaLigaPD Pytanko bo mnie to ciekawi, czy City może sobie brać zawodników Girony bez żadnego odstępnego skoro klub należy do tej spółki?

kuz

0

@Korsain EA FC 24 to pierwsza FIFA której nie kupiłem od 2006. I nadal nie mam zamiaru. :P

kuz

2

@Bobo25 To akurat jeszcze więksi idioci, żeby dwa razy do roku komuś przeszkadzało :P

kuz

4

@Kamilos84 Boże, co za idioci :D

kuz

1

@pioz123 Nieee, ja na kortowie dziś

kuz

3

Jak tam dzisiejszy dzień? Ja dzisiaj klasycznie zagrałem koncercik dla WOŚP jak co roku, wrzuciłem 50 zł do puszki a drugie 50 zł wrzuciłem za jakiegoś marudę, który smaruje w internecie na Owisaka, żeby mu było jeszcze bardziej przykro. :D

kuz

1

@Pawlak1992 Flicka, bo będą chociaż zapier**lać jak w szwajcarskim zegarku i może poprawi się problem z kontuzjami.

kuz

5

@michal26 Szanuje takie podejście. Sam nie daje, ale nie wyzywam na lewo i prawo. Owisak może dla mnie dostawać i 10 milionów rocznie, ale to on zaczął i od 32 lat dalej to robi. Nawet nie trzeba się rozpisywać co mamy w szpitalach dzięki serduszku. Niektórym po prostu zawiść i zazdrość nie pozwala siedzieć cicho...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?