@Roobo Ja pier**le xD Wy jesteście ślepi? Przecież widać jeszcze jak but spod stempla się wyrywa potem, bo przygniata go do murawy. Oszukujesz samego Siebie?
@TR3YWAY Ludzie tam nie widzą stempla lewą nogą :DDD Chore, przecież ewidentnie nadepnięty. Dziwne że w studio tez nikt nie widział nic złego. Jakiś matrix, albo oglądamy inną powtórkę.
@bartas97 Przecież to jest wbicie się w rywala z bezpośrednim kontaktem w nogi, gdzie przeciwnik był pierwszy przy piłce. To nie jest karniątko tylko ewidentny karny a oni nawet tego nie sprawdzili. W każdą stronę powinien być. Dziesiątki lżejszych gwizdali w tej lidze.
Ślepi albo głupi jak to nie jest stempel :) Ewidentnie depcze mu czubek buta a potem jeszcze kopie. Poniżej jeszcze video na którym idealnie z tyłu to widać. Od tego właśnie kontaktu zawodnik upada, dodał od Siebie, ale to jest karny. Tymbardziej, że zawodnik LP pierwszy trąca piłkę czubkiem.
@KamQiX Nie jestem pewien, ale bios i tak powinien się odpalić, wtedy windows nie wstanie bez integry. Edit. Po szybkim researchu czytam, że jednak nie odpalisz tego bez intergy. Innych pomysłów nie mam.
@KamQiX Odepnij kabel od karty graficznej i podepnij pod płytę główną, bios powinien ruszyć. Musisz miec hdmi w płycie głównej do takich rzeczy. Uatawienia windy działają tylko(raczej) na pcie. W sumie to nawet winda na integrze powinna wstać żebyś zmienił tr ustawienie.
W oficjalnym komunikacie kancelarii prezydenta możemy przeczytać, że ułaskawił Wąsika i Kamińskiego, skazanych za nadużycia władzy. Czyli prezydent kłamał w żywe oczy mówiąc, że byli skazani za walkę z korupcją? Cyrk.
@draxidox Gdyby było leczone od początku to by się tak nie skończyło. Nie wiem co ma płeć (ono, to, tamto) do malowania twarzy jak idiota, farbowania włosów czy golenia brwi.
Jak o każdy mecz się zawsze obawiam tak dzisiaj z Villarreal jestem spokojny. Leży nam ta drużyna i gra idealnie pod nas, nie bronią się w 16tce. Będzie dziś wygrana.
@Saviola88 Polskie dziennikarstwo to dno. Zamiast się przyznać, że są zaskoczeni jak wszyscy to udają ekspertów, że widzieli po ruchach rąk i oczu... Tragedia.
@DonCarletto Jest spora szansa bo za Ancelottiego nie grają niczego super. Jeżeli w tym sezonie odjedzie im LM i nie wygrają Ligi to bardzo prawdopodobne.
2
Lamine przeżywa jakiś prime Neymar okres
0
Nie było spalonego, było puścić!
0
Xavi ubrał płaszcz, wygramy a Robert z Hattrickiem
0
Można się rozejść, jak zwykle :P Ciekawe czy na RMTV pokażą brak czerwa dla Rodrigo drukrotnie i karny po faulu Ceballosa. Nie wiem, ale się domyślam.
0
@Roobo Ja pier**le xD Wy jesteście ślepi? Przecież widać jeszcze jak but spod stempla się wyrywa potem, bo przygniata go do murawy. Oszukujesz samego Siebie?
0
@Roobo Stempel na buta zatrzymujący rywala przy piłce to karniątko? ludzie co jest z Wami?
3
@TR3YWAY Ludzie tam nie widzą stempla lewą nogą :DDD Chore, przecież ewidentnie nadepnięty. Dziwne że w studio tez nikt nie widział nic złego. Jakiś matrix, albo oglądamy inną powtórkę.
5
U nas już by było 10 na boisku :P Nie da się tego oglądać
0
No i cyyyyk pograne
0
Zabawne, że jest 64 minuta a tu nie ma szans nawet na remis i każdy to wie :DDD
0
Ale ładna akcja Las Palmas. Teraz niech uważają bo będzie kręcone. :P
1
@Arden Myślę, że 3 mecze na ławce dałyby mu więcej niż kopanie się po czole na siłę wychodząc w pierwszym.
2
@Arden Lewy od trzech miesięcy nie ma dobrego meczu i ciągle gra.
0
@takisobiektos No i wszyscy się tak samo dziwili, że go nie było. Hiszpania to stan umysłu.
0
@Peciak Czerwo i karny, i niech sobie mówią co chcą niżej wrzuciłem. Tam był kontakt.
0
@bartas97 Przecież to jest wbicie się w rywala z bezpośrednim kontaktem w nogi, gdzie przeciwnik był pierwszy przy piłce. To nie jest karniątko tylko ewidentny karny a oni nawet tego nie sprawdzili. W każdą stronę powinien być. Dziesiątki lżejszych gwizdali w tej lidze.
1
https://i.imgur.com/XiKqH8y.png
Ślepi albo głupi jak to nie jest stempel :) Ewidentnie depcze mu czubek buta a potem jeszcze kopie. Poniżej jeszcze video na którym idealnie z tyłu to widać. Od tego właśnie kontaktu zawodnik upada, dodał od Siebie, ale to jest karny. Tymbardziej, że zawodnik LP pierwszy trąca piłkę czubkiem.
https://packaged-media.redd.it/g9kbo98g90fc1/pb/m2-res_720p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1706385600&s=c7110cf278fcbf15a4f9444bd45ee2f4b3105443#t=0
0
To jest karny :P Ale nie przeciwko Realowi bo sędzia się boi. Stempel jak choooy.
0
Znowu kręcą na Real?
3
@KamQiX Nie jestem pewien, ale bios i tak powinien się odpalić, wtedy windows nie wstanie bez integry. Edit. Po szybkim researchu czytam, że jednak nie odpalisz tego bez intergy. Innych pomysłów nie mam.
1
@KamQiX Odepnij kabel od karty graficznej i podepnij pod płytę główną, bios powinien ruszyć. Musisz miec hdmi w płycie głównej do takich rzeczy. Uatawienia windy działają tylko(raczej) na pcie. W sumie to nawet winda na integrze powinna wstać żebyś zmienił tr ustawienie.
1
@KamQiX Bios też nie odpala? Żeby przywrócić ustawienia płyty?
1
@FcPortoFan1999 Pomysl o ilu nie wiemy i się nie dowiemy...
2
W oficjalnym komunikacie kancelarii prezydenta możemy przeczytać, że ułaskawił Wąsika i Kamińskiego, skazanych za nadużycia władzy.
Czyli prezydent kłamał w żywe oczy mówiąc, że byli skazani za walkę z korupcją? Cyrk.
2
@draxidox Gdyby było leczone od początku to by się tak nie skończyło. Nie wiem co ma płeć (ono, to, tamto) do malowania twarzy jak idiota, farbowania włosów czy golenia brwi.
0
@LM10GOAT Kounde jest elektryczny i pod forma, ja bym dał Christensena za Cubrasiego, bo młody jeszcze się uczy, a Andreas wyprowadza fajne piłki.
8
@Arden Hahahaha baba na boisku xD "Jeszcze raz do mnie coś powiesz..." Beka
0
Jak o każdy mecz się zawsze obawiam tak dzisiaj z Villarreal jestem spokojny. Leży nam ta drużyna i gra idealnie pod nas, nie bronią się w 16tce. Będzie dziś wygrana.
24
@Saviola88 Polskie dziennikarstwo to dno. Zamiast się przyznać, że są zaskoczeni jak wszyscy to udają ekspertów, że widzieli po ruchach rąk i oczu... Tragedia.
1
@DonCarletto Jest spora szansa bo za Ancelottiego nie grają niczego super. Jeżeli w tym sezonie odjedzie im LM i nie wygrają Ligi to bardzo prawdopodobne.