@barcelonaLM Mozna ułaskawić kogoś kto został niesłusznie skazany, kto wyraził skruchę, ale złodziei pisowców? Tragedia. Jeszcze te głupie baby jak wdowy ubrane. Hit.
Ronaldo opłacał fanpage żeby szkalował Messiego i chwalił Jego? XD Stare, znałem. Gość po raz kolejny mi udowania, że jest zerem jako czlowiek i ego ma wyżej niż Everest.
Krzyknąć nie można bo gowniarz idzie na policję i rodzic ma przesrane, a co dopiero wpier**l :P Nie ma recepty, pozostaje czekać aż społeczeństwo całkiem upadnie na ryj i będzie anarchia @hayek
@hayek Teraz starsi są jeszcze głupsi od młodszych. Kiedyś towarzystwo ok 18-20 lat tak jak mówisz, potrafiło mnie gówniarza 13 lat nauczyć szacunku i ustawić do pionu, teraz biorą takich do ekipy i się wysługują, uczą głupoty która sami już przesiakli. Straszne to jest, może boomerskie ale myślę, że takie myślenie jest poprawne.
Ludzie się dziwią wydarzeniom w Posnanii, tam dzieciaki po 12-16 lat to nie żadna patologia, podobno dzieci z bogatych dzielnic miasta. Dalej niech promują patologię, robią z debili i kryminalistów gwiazdy, niech tłoczą dalej kawałki Malikow i innych idiotów, bez talentu i umiejętności. Zarabianie pieniedzy stało się już ważniejsze od wszystkiego, dziwne tylko, że kogoś dziwi takie zachowanie dzieciaków. Ja za młodego skakałem jak Małysz, robiłem kamehameha jak Goku albo strzelałem wolne jak Beckham. Teraz dzieciaki idą na ustawki jak Denis, albo wyzywają wszystkich ludzi jak Marcon. Dno, a będzie gorzej.
@LM10GOAT Oczywiscie, i to dwóch. Felix technicznie jest najlepszy z naszego ataku i najbardziej kreatywny też. Cancelo wolą walki i umiejętnościami zjada wszystkich PO od czasu Alvesa razem wziętych.
@MESSIah16 A w Polsce masz tylko dwa tygodnie jako ojciec, matka na rok zwolnienia ale wracając do pracy kazdy krzywo patrzy bo przecież mogła pracować. W naszym kraju prywaciarzy nigdy się nic nie zmieni.
@mleczkoo 12-16 letnia patologia cpa, chleje i terorryzuje klientów, i to na ogromną skalę, ochrona i zarząd nic nie robią z tym, jest dużo info na insta poznan
@Deviler Silniki nie do zajechania, trzeba włożyć w takie właśnie pierdoły niestety, ale potem spokój znowu. Juz 315 tys. na blacie mam a dalej zdrowy.
@DamianBarcaCule Czyli w sumie każda od leona albo toledo 2 1.9 diesel będzie git? Bo już mam opcję wziąć ze sobą starą i pojechać z nią po używana zeby dopasowali.
Padła mi sprężarka klimy w Toledo 2 1.9tdi 110kw, nie znam się na autach, muszę kupić używana żeby tylko kręciła bo pasek poszedł się walić a klimy i tak nie używam. Pytanko, czy byle jaka do tego modelu auta będzie pasowała? Znalazłem na szrocie za 200 zł używaną, ale nie jestem pewien czy będzie ok.
@FcPortoFan1999 Pierwszy raz będziesz oglądał mecz z Bilbao? Przecież zawsze grają nieczysto, walą po kościach i bronią się w 16 grając kontrami braci Williams. W środę nie będzie Inakiego, ale to i tak trudny fest mecz. Jeżeli Bilbao nie są rzeźnikami to ja nie wiem, bo gorzej od Getafe nas przeorali w ostatnich meczach.
Już w środę murarze i rzeźnicy z Bilbao pokażą, że wczoraj to styl Betisu nam pozwolił pograć i dalej będzie męczenie buły wrzutkami i nadziewanie się na kontry. :/
4
@Saviola88 CICHO! CISZA!
1
@natanvip Masz rację, duża część widzów Stana nie ogląda KS ze względu na Borka, w tym ja.
8
@Rust_Cohle Busi od zawsze topowy sprinter :D
4
@hayek aha, ok, w porządku.
2
Ciekawe co zrobi, jak im przyklepią za pegasusa :P
2
Tamta dalej cieplej wody nie ma bo nawet włosów nie umyła.
0
Andrzej celnie o przestępcach pisowskich
0
@barcelonaLM Mozna ułaskawić kogoś kto został niesłusznie skazany, kto wyraził skruchę, ale złodziei pisowców? Tragedia. Jeszcze te głupie baby jak wdowy ubrane. Hit.
1
Pacynka partyjna od państwa w państwie za chwile ułaskawi przestępców. Mój kraj, taki piękny.
2
@Arden Jak upier**li mu obie nogi na misji albo co gorsza wcale nie wróci, to musi kobita za coś żyć :P
14
Ronaldo opłacał fanpage żeby szkalował Messiego i chwalił Jego? XD Stare, znałem. Gość po raz kolejny mi udowania, że jest zerem jako czlowiek i ego ma wyżej niż Everest.
3
Krzyknąć nie można bo gowniarz idzie na policję i rodzic ma przesrane, a co dopiero wpier**l :P Nie ma recepty, pozostaje czekać aż społeczeństwo całkiem upadnie na ryj i będzie anarchia @hayek
8
@hayek Teraz starsi są jeszcze głupsi od młodszych. Kiedyś towarzystwo ok 18-20 lat tak jak mówisz, potrafiło mnie gówniarza 13 lat nauczyć szacunku i ustawić do pionu, teraz biorą takich do ekipy i się wysługują, uczą głupoty która sami już przesiakli. Straszne to jest, może boomerskie ale myślę, że takie myślenie jest poprawne.
28
Ludzie się dziwią wydarzeniom w Posnanii, tam dzieciaki po 12-16 lat to nie żadna patologia, podobno dzieci z bogatych dzielnic miasta.
Dalej niech promują patologię, robią z debili i kryminalistów gwiazdy, niech tłoczą dalej kawałki Malikow i innych idiotów, bez talentu i umiejętności.
Zarabianie pieniedzy stało się już ważniejsze od wszystkiego, dziwne tylko, że kogoś dziwi takie zachowanie dzieciaków.
Ja za młodego skakałem jak Małysz, robiłem kamehameha jak Goku albo strzelałem wolne jak Beckham. Teraz dzieciaki idą na ustawki jak Denis, albo wyzywają wszystkich ludzi jak Marcon. Dno, a będzie gorzej.
8
@cules100pro W repce wygrali legalnie, a w Barcy wszystko kupili, czego nie rozumiesz? xd
1
@LM10GOAT Dobrze że w czapę dostali :P
0
@Rewolucja123 Yamal to dzieciak, nie można jeszcze opierać na nim całego składu a od Felixa może się trochę nauczyć tego pierwiastka magii.
12
@Messibestplayerintheworld Ale, że nikogo z Realu po takim świetnym meczu? Nawet Hernandeza Hernandeza nie dali? #escandalo
6
@LM10GOAT Oczywiscie, i to dwóch. Felix technicznie jest najlepszy z naszego ataku i najbardziej kreatywny też. Cancelo wolą walki i umiejętnościami zjada wszystkich PO od czasu Alvesa razem wziętych.
1
@MESSIah16 A w Polsce masz tylko dwa tygodnie jako ojciec, matka na rok zwolnienia ale wracając do pracy kazdy krzywo patrzy bo przecież mogła pracować. W naszym kraju prywaciarzy nigdy się nic nie zmieni.
2
Bellingham powiedział, że sędziowanie to to samo gówno co zawsze. Czy Jemu też grozi 10 meczów zawieszenia czy białych to nie dotyczy?
0
Urazu mózgu chyba, słaby jest i tyle. Z urazem gra od roku?
0
@mleczkoo 12-16 letnia patologia cpa, chleje i terorryzuje klientów, i to na ogromną skalę, ochrona i zarząd nic nie robią z tym, jest dużo info na insta poznan
2
Z tą Posnanią to gruby temat Wam powiem :P
1
@Deviler Silniki nie do zajechania, trzeba włożyć w takie właśnie pierdoły niestety, ale potem spokój znowu. Juz 315 tys. na blacie mam a dalej zdrowy.
0
@DamianBarcaCule Czyli w sumie każda od leona albo toledo 2 1.9 diesel będzie git? Bo już mam opcję wziąć ze sobą starą i pojechać z nią po używana zeby dopasowali.
0
Padła mi sprężarka klimy w Toledo 2 1.9tdi 110kw, nie znam się na autach, muszę kupić używana żeby tylko kręciła bo pasek poszedł się walić a klimy i tak nie używam. Pytanko, czy byle jaka do tego modelu auta będzie pasowała? Znalazłem na szrocie za 200 zł używaną, ale nie jestem pewien czy będzie ok.
0
@FcPortoFan1999 Pierwszy raz będziesz oglądał mecz z Bilbao? Przecież zawsze grają nieczysto, walą po kościach i bronią się w 16 grając kontrami braci Williams. W środę nie będzie Inakiego, ale to i tak trudny fest mecz.
Jeżeli Bilbao nie są rzeźnikami to ja nie wiem, bo gorzej od Getafe nas przeorali w ostatnich meczach.
5
Już w środę murarze i rzeźnicy z Bilbao pokażą, że wczoraj to styl Betisu nam pozwolił pograć i dalej będzie męczenie buły wrzutkami i nadziewanie się na kontry. :/
0
@GeneralXavi I co z tego? W następnym meczu pewnie te same błędy co zwykle.