@Prorokk Lepiej pracować w tvn za pieniędze z prywatnego Funduszu discovery, niż łgać, robić z siebie i ludzi debila za pieniądze podatników. Skończcie ujadać.
@PatrykBarca No sam sobie zasłużył i sam przyznaje, że rozumie krytykę. Teraz dorzuca sobie do pieca takim gadaniem jaka to wielka Salamanca jutro ich czeka.
Można szanować rywala, ale mówić że mecz z 4to ligowcem będzie trudny i wymagający to już przesada. Tak, jakby napluł zawodnikom w twarz, że są słabi i w ogóle to się nie nadają do niczego. Kiedyś kadra b jechała na taki mecz i robili wynik, do tego ogrywali się młodzi. Jutro pewnie wyjdzie pierwszy garnitur i będą męczyć bułę do ostatniej minuty.
@bartekvisca Ja uważam, że duszenie pieniędzy i tyle. Sól drogowa czy nawet piasek to koszta, do tego paliwo, pracownicy czy eksploatacja sprzętu. Nasza mentalność taka już jest, ale nie rozumiem ludzi broniących takie zachowania. Wczoraj w Olsztynie wystarczyło sypnąć w dzień kilka większych wzniesień żeby ruch był płynny, dosłownie kilka.
Ale wku**iają człowieka takie cwaniaczki, co piszą że "opony letnie i brak umiejętności, a potem miasto sparaliżowane." Wczoraj w Olsztynie to nawet kierowca rajdowy z nowymi oponami zimowymi by nie podjechał pod niektóre wzniesienia, a co dopiero autobus miejski czy zwykle auto. Mam zimówki, kierowca jestem dobry, a samochód boksował już na płaskim bo na drodze był czysty lód. Zarząd dróg olał sobie sprawę a niektórzy próbują ich na siłę bronić. Oszczędność w Polsce jest ponad bezpieczeństwo i płynność ruchu, nie ma co się oszukiwać. "Nie sypmy solą, będzie dobrze a zostanie więcej na następna zimę."
13
@Popitek12 Jeżeli dziewczynie imponuje jakakolwiek opcja polityczna za którą jest partner/facet, to nadaje się do leczenia w Tworkach.
0
@tristan87 Dekiert*, a co do pytania? Maja. Dekiert bez makijażu wygląda pewnie strasznie + jest milfem.
28
@gumaz ku**a robią z przestępców bożków, tylko w pisostanie, bo w sumie to teraz mamy państwo pisowskie w państwie polskim.
4
@Cule1234 Kolejny plus zmiany władzy, i to jaki piękny.
1
@Prorokk No ale teraz nie jest. Oglądałeś chociaż raz wiadomości aktualne? Neutralni są. Przy tym co robił PiS to niebo a ziemia.
1
@Prorokk Jedna za prywatną kasę a druga za naszą z podatków. Tylko tym i aż tym, ale niektórym ciężko to wbić do głowy.
2
@Prorokk Lepiej pracować w tvn za pieniędze z prywatnego Funduszu discovery, niż łgać, robić z siebie i ludzi debila za pieniądze podatników. Skończcie ujadać.
0
@draxidox pamietam jak się smsem płaciło za konto tam :P
0
@PatrykBarca No sam sobie zasłużył i sam przyznaje, że rozumie krytykę. Teraz dorzuca sobie do pieca takim gadaniem jaka to wielka Salamanca jutro ich czeka.
1
@hayek Nie zagraliśmy tak ujowo jak w SPH, ale dobre to nie było :P
0
Można szanować rywala, ale mówić że mecz z 4to ligowcem będzie trudny i wymagający to już przesada. Tak, jakby napluł zawodnikom w twarz, że są słabi i w ogóle to się nie nadają do niczego.
Kiedyś kadra b jechała na taki mecz i robili wynik, do tego ogrywali się młodzi. Jutro pewnie wyjdzie pierwszy garnitur i będą męczyć bułę do ostatniej minuty.
2
@don'T.R.I.P.e Pinkman na asystenta :D Mike dyrektorem sportowym a Gus człowiekiem od brudnej roboty
8
Już jutro Tuco Salamanca wyrzuca Xaviego z ławki Barcy. Ciekawe czy Lalo będzie oglądał z trybun, a może bliźniaki zagrają w ataku?
1
@Rewolucja123 Suarez do Ronaldo owszem (nawet był lepszy przez moment) , do Messiego nikt nigdy
2
@draxidox dupa pawiana XD
9
@MESSIah16 Dajcie mu leki! Szybko, pewnie przeoczył dawkę!
1
Pracuje w muzycznym i jestem muzykiem. Lubię robotę a i tak się dłuży straszliwie. @hayek
0
Dlaczego czas w robocie leci 10x wolniej niż na urlopie/wolnym?
0
@insp1re "Dobra Xavi, gramy na wrzutki czy jak to tam mówiłeś? Szybko bo śpieszę się na plaże z Anką i Klarą."
Tak to wygląda.
1
Komentarz usunięty
2
@kubix05 Skakałem na takich ze skoczni, którą sami z ziomkami zmontowaliśmy, obyło się bez złamań, ale siniaków trochę było.
2
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! No, szczególnie sypnięta kilka razy w roku, bo taką mamy straszną zimę w Polsce. Weź nie żartuj nawet. :D
0
@bartekvisca Ja uważam, że duszenie pieniędzy i tyle. Sól drogowa czy nawet piasek to koszta, do tego paliwo, pracownicy czy eksploatacja sprzętu. Nasza mentalność taka już jest, ale nie rozumiem ludzi broniących takie zachowania. Wczoraj w Olsztynie wystarczyło sypnąć w dzień kilka większych wzniesień żeby ruch był płynny, dosłownie kilka.
0
@MOLESTA Wtedy to już całkiem pisiory by nie wytrzymały tego zamachu na wolny kraj xd
5
Ale wku**iają człowieka takie cwaniaczki, co piszą że "opony letnie i brak umiejętności, a potem miasto sparaliżowane." Wczoraj w Olsztynie to nawet kierowca rajdowy z nowymi oponami zimowymi by nie podjechał pod niektóre wzniesienia, a co dopiero autobus miejski czy zwykle auto. Mam zimówki, kierowca jestem dobry, a samochód boksował już na płaskim bo na drodze był czysty lód.
Zarząd dróg olał sobie sprawę a niektórzy próbują ich na siłę bronić. Oszczędność w Polsce jest ponad bezpieczeństwo i płynność ruchu, nie ma co się oszukiwać. "Nie sypmy solą, będzie dobrze a zostanie więcej na następna zimę."
0
Komentarz usunięty
0
Mou wyleciał z Romy a Xavi dalej ma zaufanie xd I nie, Mou do nas nie trafi. On nie pracuje charytatywnie.
5
@Arczinho7 W Juvenilu chyba gdzieś dostał i dwa mecze musi odpocząć.
7
@Kuba_1 Idioci a nie kibice. To różnica.