kuz

2

@Gaz Ale nie stać nas aktualnie na takiego kogoś, a jak Xavi zostanie i przegra wszystko, to może być za późno żeby utrzymać zawodników. Posypiemy się jak domek z kart.

kuz

13

Roberto Di Matteo przejął Chelsea w połowie sezonu i zrobił LM, więc pójście all in w Marqueza niczego nie pogorszy, a jest chociaż 1% szans, że będziemy grać lepiej. Chłop wcześniej był asystentem, mało znanym pionkiem trenerskim, a potrafił zmotywować nic nie grającą Chelsea.

kuz

5


A potem słuchają wywiadu z kapitanem, który mówi, że to wszystko idzie w dobrym kierunku i wyciągną wnioski.

kuz

0

@Emhyr Wolę się przekonać, i tak sezon jest stracony

kuz

0

@Emhyr Wole Marqueza, gorzej się nie da

kuz

2

O Roberto z Tatusiem stoją i gawedzą, co jutro zjedzą sobie na śniadanie bo wszystko idzie do przodu, dobrze robią. Laporta jeszcze go klepie po plecach, nie no oczy mi krwawią.

kuz

0

Hahah te ujęcie Xavi na czarno, rip

kuz

0

@Death_voice No od razu po meczu

kuz

0

O Edu Polo juz przekazuje pozdrowienia od Laporty xD

kuz

1

@LukaszFan Co Ty pieprzysz? Zjedli nas taktycznie, fizycznie i technicznie.

kuz

0

@Emhyr Nie ma szans ze wyleci

kuz

1

Roberto: "To wszystko idzie do przodu." Ty zakłamana....

kuz

5

Ale nam tyłki będą pękać jak Laporta powie, że ma zaufanie do trenera. A uważajcie, bo powie.

kuz

2

Strzelił w Niego a oni sie spuszczają jakby to był Buffon xd

kuz

0

Dobra, to teraz do znawców. Nie stać nas na trenera z top, ale ile trzeba zapłacić Xaviemu żeby dać szansę Marquezowi? Gorzej nie będzie.

kuz

3

@Rhaan Nie no, tam było gorzej xd

kuz

2

Vitora nie wpuści bo to obraza dla piłkarza.

kuz

5

Mocna Girona - wpier**l
Mocny Real - wpier**l
Trochę słabszy rywal w lidze? Męczarnie jak równy z równym. OD PAŹDZIERNIKA, TAK, OD PAŹDZIERNIKA. A niektórzy dopiero teraz siedzą zdziwieni. :D

kuz

4

Faul jak nic xd a jeszcze protestuje. Jestem w stanie jeszcze przyjąć ze trzy gole jeżeli to będzie skutkowało zwolnieniem Xaviego.

kuz

0

Brahim dziś w roli Jeffrena

kuz

5

@michal26 Na szczęście w końcu jest weryfikacja

kuz

1

Laporta nic nie zrobi, gdyby nie blokada finansowa to Xaviego już by nie było.

kuz

0

Dobra dawaj Vitora i tak żadna strata

kuz

2

Xavi, Ty już wiesz co

kuz

1

"Romeu grzej się, bo to się wymyka spod kontroli."

kuz

1

Ferran, Roberto i kto? Pedri?

kuz

0

O, brat mu przypomniał ze ma zmiany

kuz

1

My klepiemy 5 minut i nic z tego nie wynika. Real odbiera i od razu mają groźną akcję. Coś jes nie tak.

kuz

2

Felix, widzisz mnie

kuz

3

Nic dalej nie idzie, marnowanie czasu na odrobienie wyniku bo zmian nie robi. Skąd my to znamy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?