@Gaz Ale nie stać nas aktualnie na takiego kogoś, a jak Xavi zostanie i przegra wszystko, to może być za późno żeby utrzymać zawodników. Posypiemy się jak domek z kart.
Roberto Di Matteo przejął Chelsea w połowie sezonu i zrobił LM, więc pójście all in w Marqueza niczego nie pogorszy, a jest chociaż 1% szans, że będziemy grać lepiej. Chłop wcześniej był asystentem, mało znanym pionkiem trenerskim, a potrafił zmotywować nic nie grającą Chelsea.
O Roberto z Tatusiem stoją i gawedzą, co jutro zjedzą sobie na śniadanie bo wszystko idzie do przodu, dobrze robią. Laporta jeszcze go klepie po plecach, nie no oczy mi krwawią.
Mocna Girona - wpier**l Mocny Real - wpier**l Trochę słabszy rywal w lidze? Męczarnie jak równy z równym. OD PAŹDZIERNIKA, TAK, OD PAŹDZIERNIKA. A niektórzy dopiero teraz siedzą zdziwieni. :D
2
@Gaz Ale nie stać nas aktualnie na takiego kogoś, a jak Xavi zostanie i przegra wszystko, to może być za późno żeby utrzymać zawodników. Posypiemy się jak domek z kart.
13
Roberto Di Matteo przejął Chelsea w połowie sezonu i zrobił LM, więc pójście all in w Marqueza niczego nie pogorszy, a jest chociaż 1% szans, że będziemy grać lepiej. Chłop wcześniej był asystentem, mało znanym pionkiem trenerskim, a potrafił zmotywować nic nie grającą Chelsea.
5
A potem słuchają wywiadu z kapitanem, który mówi, że to wszystko idzie w dobrym kierunku i wyciągną wnioski.
0
@Emhyr Wolę się przekonać, i tak sezon jest stracony
0
@Emhyr Wole Marqueza, gorzej się nie da
2
O Roberto z Tatusiem stoją i gawedzą, co jutro zjedzą sobie na śniadanie bo wszystko idzie do przodu, dobrze robią. Laporta jeszcze go klepie po plecach, nie no oczy mi krwawią.
0
Hahah te ujęcie Xavi na czarno, rip
0
@Death_voice No od razu po meczu
0
O Edu Polo juz przekazuje pozdrowienia od Laporty xD
1
@LukaszFan Co Ty pieprzysz? Zjedli nas taktycznie, fizycznie i technicznie.
0
@Emhyr Nie ma szans ze wyleci
1
Roberto: "To wszystko idzie do przodu." Ty zakłamana....
5
Ale nam tyłki będą pękać jak Laporta powie, że ma zaufanie do trenera. A uważajcie, bo powie.
2
Strzelił w Niego a oni sie spuszczają jakby to był Buffon xd
0
Dobra, to teraz do znawców. Nie stać nas na trenera z top, ale ile trzeba zapłacić Xaviemu żeby dać szansę Marquezowi? Gorzej nie będzie.
3
@Rhaan Nie no, tam było gorzej xd
2
Vitora nie wpuści bo to obraza dla piłkarza.
5
Mocna Girona - wpier**l
Mocny Real - wpier**l
Trochę słabszy rywal w lidze? Męczarnie jak równy z równym. OD PAŹDZIERNIKA, TAK, OD PAŹDZIERNIKA. A niektórzy dopiero teraz siedzą zdziwieni. :D
4
Faul jak nic xd a jeszcze protestuje. Jestem w stanie jeszcze przyjąć ze trzy gole jeżeli to będzie skutkowało zwolnieniem Xaviego.
0
Brahim dziś w roli Jeffrena
5
@michal26 Na szczęście w końcu jest weryfikacja
1
Laporta nic nie zrobi, gdyby nie blokada finansowa to Xaviego już by nie było.
0
Dobra dawaj Vitora i tak żadna strata
2
Xavi, Ty już wiesz co
1
"Romeu grzej się, bo to się wymyka spod kontroli."
1
Ferran, Roberto i kto? Pedri?
0
O, brat mu przypomniał ze ma zmiany
1
My klepiemy 5 minut i nic z tego nie wynika. Real odbiera i od razu mają groźną akcję. Coś jes nie tak.
2
Felix, widzisz mnie
3
Nic dalej nie idzie, marnowanie czasu na odrobienie wyniku bo zmian nie robi. Skąd my to znamy?