@BorzyKrzys Może nie dosłownie, ale radni itp dostali wytyczne, że mają zapełnić autobusy. Ludzie dostawali maile, że mają się stawić na marszu jako polecenia służbowe. HIT.
@barcelonaLM Różnica jest taka, że na marsze przeciwko PiS ludzie szli bo chcieli, a tutaj są wpychani do autobusów z całej Polski... przecież to jest żałosne. Solidarnościowców też nawoływali i wręcz zmuszali do udziału.
Kur*a jacy oni dumni, że za Jarkiem stoją haha, przecież to jest takie spier**lenie umysłowe tylko i wyłącznie dla pieniędzy, że aż strach. Dziwne, że rodzina jeszcze im patrzy w oczy, bo wątpie, ze wszyscy są pisowcami.
0
Xavi! Oriol za Gundogana na uspokojenie ostatnich minut!
0
Xavi trzyma Roque na 1-1 jak sie dupa podpali i będzie ktos musiał ratować
2
Gundogan potężne uderzenie!
0
Roque przyszedł oglądać Lewego :P
5
Oriol na rozgrzewce i wrzawa na trybunach! To lubię!
0
Muszyła raszyna
3
WOW. Dobrze wyszedł, dobrze przyjął i trafił w bramkę. JA W SZOKU.
0
Lewy psuje akcję po raz 7336369
0
@tristan87 Ucieszylbym sie. Przecież i tak gra z kontuzją od pół roku.
1
Lewy dziś nie zejdzie bo grozi nam dogrywka, Xavi obsrał już pampersa
3
Co my tam wiemy, najważniejsze, że szatnia jest zjednoczona i urządziła się w gównie. Im to pasuje, chociaż ciepełko.
1
W przerwie klasyk - bez zmian, bo trener nie ma jaj, a Lewego i Ferrana nie ma na boisku.
0
DRUŻYNA JEST W BUDOWIE
A główny inspektor nadzoru budowlanego ma kupione papiery i idzie jak idzie.
0
@Kazragore No to chyba ta Chrystusowa xd
4
Hahah, co my oglądamy Panowie? :D Po co marnujemy na to czas po x któryś raz? Gdzie tu sens?
5
Wymiana trzech podań na jeden kontakt? My tu tego nie robimy.
0
Podniecajmy sie bo celnie kopnął w bramkę xD
0
@regatta52 Tak myślałem :P
0
Ktos wyłapał przez 20 minut jaki styl mamy na ten mecz narzucony? Plan?
2
Lewy praiwe połamał ręce bramkarzowi xd
2
Zjadają nas intensywnością jak na moje. Ale może ja sie nie znam, może im sie bardziej chce bo jeszcze nie wygrali?
1
Gol dla Osy w powietrzu, ciekawe ile wytrzymają.
1
Pierwsza akcja i pierwsze kłopoty... :D
0
Xavi kazał im klepać na swojej połowie bo widział mój post...
0
Sędziowie VAR w HyperXach :D wiedzą co dobre
0
Podtrzymuję tezę z golem Osasuny do 5 minuty. Zobaczymy czy się szybko zesrają dziś.
0
@BorzyKrzys Może nie dosłownie, ale radni itp dostali wytyczne, że mają zapełnić autobusy. Ludzie dostawali maile, że mają się stawić na marszu jako polecenia służbowe. HIT.
4
@barcelonaLM Różnica jest taka, że na marsze przeciwko PiS ludzie szli bo chcieli, a tutaj są wpychani do autobusów z całej Polski... przecież to jest żałosne. Solidarnościowców też nawoływali i wręcz zmuszali do udziału.
8
Kur*a jacy oni dumni, że za Jarkiem stoją haha, przecież to jest takie spier**lenie umysłowe tylko i wyłącznie dla pieniędzy, że aż strach. Dziwne, że rodzina jeszcze im patrzy w oczy, bo wątpie, ze wszyscy są pisowcami.
0
@BorzyKrzys A Nacho z Realu zmniejszenie kary... Girona zbyt mocna to trzeba osłabić jak tylko się da.