kuz

0

Xavi! Oriol za Gundogana na uspokojenie ostatnich minut!

kuz

0

Xavi trzyma Roque na 1-1 jak sie dupa podpali i będzie ktos musiał ratować

kuz

2

Gundogan potężne uderzenie!

kuz

0

Roque przyszedł oglądać Lewego :P

kuz

5

Oriol na rozgrzewce i wrzawa na trybunach! To lubię!

kuz

0

Muszyła raszyna

kuz

3

WOW. Dobrze wyszedł, dobrze przyjął i trafił w bramkę. JA W SZOKU.

kuz

0

Lewy psuje akcję po raz 7336369

kuz

0

@tristan87 Ucieszylbym sie. Przecież i tak gra z kontuzją od pół roku.

kuz

1

Lewy dziś nie zejdzie bo grozi nam dogrywka, Xavi obsrał już pampersa

kuz

3

Co my tam wiemy, najważniejsze, że szatnia jest zjednoczona i urządziła się w gównie. Im to pasuje, chociaż ciepełko.

kuz

1

W przerwie klasyk - bez zmian, bo trener nie ma jaj, a Lewego i Ferrana nie ma na boisku.

kuz

0

DRUŻYNA JEST W BUDOWIE

A główny inspektor nadzoru budowlanego ma kupione papiery i idzie jak idzie.

kuz

0

@Kazragore No to chyba ta Chrystusowa xd

kuz

4

Hahah, co my oglądamy Panowie? :D Po co marnujemy na to czas po x któryś raz? Gdzie tu sens?

kuz

5

Wymiana trzech podań na jeden kontakt? My tu tego nie robimy.

kuz

0

Podniecajmy sie bo celnie kopnął w bramkę xD

kuz

0

@regatta52 Tak myślałem :P

kuz

0

Ktos wyłapał przez 20 minut jaki styl mamy na ten mecz narzucony? Plan?

kuz

2

Lewy praiwe połamał ręce bramkarzowi xd

kuz

2

Zjadają nas intensywnością jak na moje. Ale może ja sie nie znam, może im sie bardziej chce bo jeszcze nie wygrali?

kuz

1

Gol dla Osy w powietrzu, ciekawe ile wytrzymają.

kuz

1

Pierwsza akcja i pierwsze kłopoty... :D

kuz

0

Xavi kazał im klepać na swojej połowie bo widział mój post...

kuz

0

Sędziowie VAR w HyperXach :D wiedzą co dobre

kuz

0

Podtrzymuję tezę z golem Osasuny do 5 minuty. Zobaczymy czy się szybko zesrają dziś.

kuz

0

@BorzyKrzys Może nie dosłownie, ale radni itp dostali wytyczne, że mają zapełnić autobusy. Ludzie dostawali maile, że mają się stawić na marszu jako polecenia służbowe. HIT.

kuz

4

@barcelonaLM Różnica jest taka, że na marsze przeciwko PiS ludzie szli bo chcieli, a tutaj są wpychani do autobusów z całej Polski... przecież to jest żałosne. Solidarnościowców też nawoływali i wręcz zmuszali do udziału.

kuz

8

Kur*a jacy oni dumni, że za Jarkiem stoją haha, przecież to jest takie spier**lenie umysłowe tylko i wyłącznie dla pieniędzy, że aż strach. Dziwne, że rodzina jeszcze im patrzy w oczy, bo wątpie, ze wszyscy są pisowcami.

kuz

0

@BorzyKrzys A Nacho z Realu zmniejszenie kary... Girona zbyt mocna to trzeba osłabić jak tylko się da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?