kuz

1

@Arden A co tam takiego było? Że taka afera? Imprezować nie wolno?

kuz

0

@Ptasior Ta, chyba z tym za udział

kuz

0

A po co Cancelo jedzie do Arabii? Gundogan nie wyzdrowieje z grypy a Cancelo nastawia kolano?

kuz

1

Komu dzis dieselek nie odpalił? Mój się poddał.

kuz

1

Dzisiaj to jest ujma dla każdego kibica Barcy, nawet tym co bronili Xaviego i drużyny nie uwierzę, że nie czuli zażenowania.

kuz

0

Xavi sie jeszcze pruje do jakiegoś mechanika pewnie, typ nie ma chyba wstydu.

kuz

1

Hahahah kurde, szkoda tego karnego z dupy bo by dogrywka była. Xavi powinien sam sie podać do dymisji po tym "spektaklu".

kuz

6

Lewy bramka... Co ten Podoliński gada, to karny z dupy, nic nie gra poza tym... Od tego żałosnego poziomu juz spadam z fotela powoli.

kuz

4

Hahaha Lewy pazerniak od razu do piły hahah, weźcie oszczędźcie wstydu ludzie

kuz

0

Tu Barca B by sobie zabawę zrobiła z nimi..

kuz

4

Psycha im siada przy czwartoligowcu XDDDDDDDDDDD Wezcie zdelegalizujcie ten klub

kuz

1

Robercik już łapami macha, brakowało tego

kuz

0

Hahaha porażka za porażką, wstyd za wstydem.. Wpuszcza niepewnego ziomka na 4to ligowca i nawrót po 3 minutach. To jest dramat, oni im nie robią testów w treningu?

kuz

0

Na to się nie da patrzeć, żałośni w każdym calu. Nie ma żadnego wytłumaczenia jak jesteśmy słabi.

kuz

0

Lewy wchodzi, to jeszcze większa męczarnia będzie

kuz

5

Amatorzy zaczynają nas klepać a naszym siada psycha na stadionie jak w Pcimiu Dolnym. Niżej się da upaść?

kuz

3

Hahahhaha, żałosne to jest, serio, ŻA ŁO SNE

kuz

0

Ten w kurtce nike na trybunach jakiś nafurany typ

kuz

6

Vifon robi puste statystki ale i tak jest słabeuszem.

kuz

0

Balde ucz się xd

kuz

3

Vitor dostanie 5 min z trzecioligowcem xd Xavi to mistrz

kuz

2

Bez zmian haha, lecimy bronić 1-0

kuz

1

Normalna ekipa robi tu trójkę do przerwy, nasi jak zwykle walą głowa w mur.

kuz

9

Nie było spalonego xd

kuz

1

Kounde lepiej na skrzydle od wifona xd

kuz

0

Oriol jeszcze Fermina nokautuje, super gwiazda

kuz

0

Jaka wymówka? Przeciwnik się bronił głęboko i nie mieliśmy jak atakować? Pfff, żałosne to jest.

kuz

1

Na tym etapie nie ma słabych drużyn i nie pier**lcie że mamy dużą przewagę. Dwie drużyny na podobnym poziomie plus my mamy Raphinhie i Oriola co zwiększa szansę przeciwnika.

kuz

0

Adama by ich chociaż na szybkosci brał. Rapha nie ma nic, kompletnie nic.

kuz

2

Ferran następny as w ósme piętro, co za wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?