Hahaha porażka za porażką, wstyd za wstydem.. Wpuszcza niepewnego ziomka na 4to ligowca i nawrót po 3 minutach. To jest dramat, oni im nie robią testów w treningu?
Na tym etapie nie ma słabych drużyn i nie pier**lcie że mamy dużą przewagę. Dwie drużyny na podobnym poziomie plus my mamy Raphinhie i Oriola co zwiększa szansę przeciwnika.
1
@Arden A co tam takiego było? Że taka afera? Imprezować nie wolno?
0
@Ptasior Ta, chyba z tym za udział
0
A po co Cancelo jedzie do Arabii? Gundogan nie wyzdrowieje z grypy a Cancelo nastawia kolano?
1
Komu dzis dieselek nie odpalił? Mój się poddał.
1
Dzisiaj to jest ujma dla każdego kibica Barcy, nawet tym co bronili Xaviego i drużyny nie uwierzę, że nie czuli zażenowania.
0
Xavi sie jeszcze pruje do jakiegoś mechanika pewnie, typ nie ma chyba wstydu.
1
Hahahah kurde, szkoda tego karnego z dupy bo by dogrywka była. Xavi powinien sam sie podać do dymisji po tym "spektaklu".
6
Lewy bramka... Co ten Podoliński gada, to karny z dupy, nic nie gra poza tym... Od tego żałosnego poziomu juz spadam z fotela powoli.
4
Hahaha Lewy pazerniak od razu do piły hahah, weźcie oszczędźcie wstydu ludzie
0
Tu Barca B by sobie zabawę zrobiła z nimi..
4
Psycha im siada przy czwartoligowcu XDDDDDDDDDDD Wezcie zdelegalizujcie ten klub
1
Robercik już łapami macha, brakowało tego
0
Hahaha porażka za porażką, wstyd za wstydem.. Wpuszcza niepewnego ziomka na 4to ligowca i nawrót po 3 minutach. To jest dramat, oni im nie robią testów w treningu?
0
Na to się nie da patrzeć, żałośni w każdym calu. Nie ma żadnego wytłumaczenia jak jesteśmy słabi.
0
Lewy wchodzi, to jeszcze większa męczarnia będzie
5
Amatorzy zaczynają nas klepać a naszym siada psycha na stadionie jak w Pcimiu Dolnym. Niżej się da upaść?
3
Hahahhaha, żałosne to jest, serio, ŻA ŁO SNE
0
Ten w kurtce nike na trybunach jakiś nafurany typ
6
Vifon robi puste statystki ale i tak jest słabeuszem.
0
Balde ucz się xd
3
Vitor dostanie 5 min z trzecioligowcem xd Xavi to mistrz
2
Bez zmian haha, lecimy bronić 1-0
1
Normalna ekipa robi tu trójkę do przerwy, nasi jak zwykle walą głowa w mur.
9
Nie było spalonego xd
1
Kounde lepiej na skrzydle od wifona xd
0
Oriol jeszcze Fermina nokautuje, super gwiazda
0
Jaka wymówka? Przeciwnik się bronił głęboko i nie mieliśmy jak atakować? Pfff, żałosne to jest.
1
Na tym etapie nie ma słabych drużyn i nie pier**lcie że mamy dużą przewagę. Dwie drużyny na podobnym poziomie plus my mamy Raphinhie i Oriola co zwiększa szansę przeciwnika.
0
Adama by ich chociaż na szybkosci brał. Rapha nie ma nic, kompletnie nic.
2
Ferran następny as w ósme piętro, co za wstyd