kuz

1

Co Ferran robi na boju dalej?

kuz

0

@Arczek2001 Dobrze robią to po co zmiany?

kuz

0

Brzydala można nie lubić ale dziś obnaża amatorkę Xaviego :D

kuz

3

Felix za Ferrana bo ten nie gra NIC

kuz

2

Strzał Lewego ratuje resztki honoru w tej połowie :D poza tym jesteśmy zmiecieni z planszy

kuz

3

Tutaj potrzeba Oriola w przerwie zeby to uspokoić

kuz

1

Araujo przegral pozycję a brzydal to wykorzystał. Szkoda błędu. :/ Już ciężko będzie sie podnieść, bo nie poszli za ciosem.

kuz

0

Rękę na nim położył... No kurde takich rzeczy sie nie gwiżdże

kuz

1

Haha coooooooooo, brzydal hat trick no nieeeeee

kuz

5

Bayern Vibes ;P

kuz

1

Ale mu siadła...

kuz

0

Real sobie odpoczywa, zaraz znów nas wrzucą do wirówki. :P

kuz

1

Ferran leci sam na sam. 100% kibiców Barcy myśli - na bank spier**li. :D A zanim zdąży pomyśleć to on już jest doganiany przez obrońców.

kuz

0

Chłopy już na przerwę czekają, dość mają grania haha. Weryfikacja w końcu tego słabego teamu bez trenera.

kuz

1

Tu mamy czysty przykład teraz, gdzie gra drużyna z trenerem i pomysłem a gdzie zlepek ludzi z gościem co wybiera skład. Smutne.

kuz

0

@bartekvisca twórca internetowy/youtuber

kuz

1

Będzie kompromitacja, majty już przyjęły

kuz

2

Pena super czytanie gry xd tyle metrów miał

kuz

1

Szachy na razie, ale zaraz będzie impuls i już pójdzie :D

kuz

1

@Nazio_87 Bo powiedział prawdę o transferach do ich ligi.

kuz

3

Sami rodowici kibice Realu na trybunach, na swoich buczą

kuz

3

Disney dograł do Dembele ale zapomniał ze go nie ma

kuz

1

Buczą na Krossa psy na trybunach, zamiast sie cieszyć że w ogóle ktoś chce tam grać

kuz

5

Ja tam się boję oglądać tego klasyku :D bariera pomiędzy kompromitacją a wygraną jest w tych meczach bardzo cienka aktualnie :D

kuz

1

Zieleniarz czeka ze składem do samego końca xd I tak niczym nikogo nie zaskoczy, bo Carlo wystarczył jeden mecz żeby wiedzieć co gramy

kuz

1

@DiscoCzareQ Taki sam jak twitter tego kolesia. Odklejony chyba najbardziej z tych wszystkich typów, a dopiero dziś dowiedziałem się, że taki ktoś istnieje.

kuz

1

Myślicie, że Negreira wysłał już smsa do Galsona, że dzisiaj rozmawiał już z arbitrem, który poprowadzi mecz?

kuz

0

@VegetaPolska Po ostatnim meczu innej decyzji chyba się nie można było spodziewać.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

@Gall Był, Coutinho był dużo lepszym zawodnikiem i odszedł szybciej nie dojac klubu z agentem do samego końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?