14 stycznia 2024, 21:10
1
Co Ferran robi na boju dalej?
14 stycznia 2024, 21:05
0
@Arczek2001 Dobrze robią to po co zmiany?
Brzydala można nie lubić ale dziś obnaża amatorkę Xaviego :D
14 stycznia 2024, 20:47
3
Felix za Ferrana bo ten nie gra NIC
14 stycznia 2024, 20:46
2
Strzał Lewego ratuje resztki honoru w tej połowie :D poza tym jesteśmy zmiecieni z planszy
14 stycznia 2024, 20:44
Tutaj potrzeba Oriola w przerwie zeby to uspokoić
14 stycznia 2024, 20:41
Araujo przegral pozycję a brzydal to wykorzystał. Szkoda błędu. :/ Już ciężko będzie sie podnieść, bo nie poszli za ciosem.
14 stycznia 2024, 20:37
Rękę na nim położył... No kurde takich rzeczy sie nie gwiżdże
14 stycznia 2024, 20:36
Haha coooooooooo, brzydal hat trick no nieeeeee
14 stycznia 2024, 20:33
5
Bayern Vibes ;P
14 stycznia 2024, 20:32
Ale mu siadła...
14 stycznia 2024, 20:31
Real sobie odpoczywa, zaraz znów nas wrzucą do wirówki. :P
14 stycznia 2024, 20:28
Ferran leci sam na sam. 100% kibiców Barcy myśli - na bank spier**li. :D A zanim zdąży pomyśleć to on już jest doganiany przez obrońców.
14 stycznia 2024, 20:25
Chłopy już na przerwę czekają, dość mają grania haha. Weryfikacja w końcu tego słabego teamu bez trenera.
14 stycznia 2024, 20:22
Tu mamy czysty przykład teraz, gdzie gra drużyna z trenerem i pomysłem a gdzie zlepek ludzi z gościem co wybiera skład. Smutne.
14 stycznia 2024, 20:18
@bartekvisca twórca internetowy/youtuber
14 stycznia 2024, 20:08
Będzie kompromitacja, majty już przyjęły
14 stycznia 2024, 20:07
Pena super czytanie gry xd tyle metrów miał
14 stycznia 2024, 20:06
Szachy na razie, ale zaraz będzie impuls i już pójdzie :D
14 stycznia 2024, 20:04
@Nazio_87 Bo powiedział prawdę o transferach do ich ligi.
14 stycznia 2024, 20:03
Sami rodowici kibice Realu na trybunach, na swoich buczą
14 stycznia 2024, 20:01
Disney dograł do Dembele ale zapomniał ze go nie ma
14 stycznia 2024, 20:00
Buczą na Krossa psy na trybunach, zamiast sie cieszyć że w ogóle ktoś chce tam grać
14 stycznia 2024, 19:51
Ja tam się boję oglądać tego klasyku :D bariera pomiędzy kompromitacją a wygraną jest w tych meczach bardzo cienka aktualnie :D
14 stycznia 2024, 18:36
Zieleniarz czeka ze składem do samego końca xd I tak niczym nikogo nie zaskoczy, bo Carlo wystarczył jeden mecz żeby wiedzieć co gramy
14 stycznia 2024, 18:17
@DiscoCzareQ Taki sam jak twitter tego kolesia. Odklejony chyba najbardziej z tych wszystkich typów, a dopiero dziś dowiedziałem się, że taki ktoś istnieje.
14 stycznia 2024, 18:12
Myślicie, że Negreira wysłał już smsa do Galsona, że dzisiaj rozmawiał już z arbitrem, który poprowadzi mecz?
14 stycznia 2024, 18:09
@VegetaPolska Po ostatnim meczu innej decyzji chyba się nie można było spodziewać.
14 stycznia 2024, 17:58
Komentarz usunięty przez użytkownika
14 stycznia 2024, 16:57
@Gall Był, Coutinho był dużo lepszym zawodnikiem i odszedł szybciej nie dojac klubu z agentem do samego końca.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Co Ferran robi na boju dalej?
0
@Arczek2001 Dobrze robią to po co zmiany?
0
Brzydala można nie lubić ale dziś obnaża amatorkę Xaviego :D
3
Felix za Ferrana bo ten nie gra NIC
2
Strzał Lewego ratuje resztki honoru w tej połowie :D poza tym jesteśmy zmiecieni z planszy
3
Tutaj potrzeba Oriola w przerwie zeby to uspokoić
1
Araujo przegral pozycję a brzydal to wykorzystał. Szkoda błędu. :/ Już ciężko będzie sie podnieść, bo nie poszli za ciosem.
0
Rękę na nim położył... No kurde takich rzeczy sie nie gwiżdże
1
Haha coooooooooo, brzydal hat trick no nieeeeee
5
Bayern Vibes ;P
1
Ale mu siadła...
0
Real sobie odpoczywa, zaraz znów nas wrzucą do wirówki. :P
1
Ferran leci sam na sam. 100% kibiców Barcy myśli - na bank spier**li. :D A zanim zdąży pomyśleć to on już jest doganiany przez obrońców.
0
Chłopy już na przerwę czekają, dość mają grania haha. Weryfikacja w końcu tego słabego teamu bez trenera.
1
Tu mamy czysty przykład teraz, gdzie gra drużyna z trenerem i pomysłem a gdzie zlepek ludzi z gościem co wybiera skład. Smutne.
0
@bartekvisca twórca internetowy/youtuber
1
Będzie kompromitacja, majty już przyjęły
2
Pena super czytanie gry xd tyle metrów miał
1
Szachy na razie, ale zaraz będzie impuls i już pójdzie :D
1
@Nazio_87 Bo powiedział prawdę o transferach do ich ligi.
3
Sami rodowici kibice Realu na trybunach, na swoich buczą
3
Disney dograł do Dembele ale zapomniał ze go nie ma
1
Buczą na Krossa psy na trybunach, zamiast sie cieszyć że w ogóle ktoś chce tam grać
5
Ja tam się boję oglądać tego klasyku :D bariera pomiędzy kompromitacją a wygraną jest w tych meczach bardzo cienka aktualnie :D
1
Zieleniarz czeka ze składem do samego końca xd I tak niczym nikogo nie zaskoczy, bo Carlo wystarczył jeden mecz żeby wiedzieć co gramy
1
@DiscoCzareQ Taki sam jak twitter tego kolesia. Odklejony chyba najbardziej z tych wszystkich typów, a dopiero dziś dowiedziałem się, że taki ktoś istnieje.
1
Myślicie, że Negreira wysłał już smsa do Galsona, że dzisiaj rozmawiał już z arbitrem, który poprowadzi mecz?
0
@VegetaPolska Po ostatnim meczu innej decyzji chyba się nie można było spodziewać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gall Był, Coutinho był dużo lepszym zawodnikiem i odszedł szybciej nie dojac klubu z agentem do samego końca.