W szatni buty powinny latać, a będzie pewnie świetna rodzinna atmosfera, bo wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie wiem czemu ludzie oczekują cudów, tu magicznie nie zaczną nagle grac jak City.
@ranger3120 Współczuję wszystkim dzieciom takich patusiar. Nie wybierają takiego życia a potem same są na nie skazane przez geny i prowadzenie się takiej idiotki. Brak słów.
@tomek8756 I jak wygląda republika, dał się zeszmacić zaraz po tym jak stracili TVP. Gardzę wszystkim co te gnidy piszą i mówią, bo wszędzie tylko kłamią.
0
Jeszcze karny dla nas jakis z dupy na 2-1 i idealny mecz fajfusa Xaviego.
1
@PatrychoO klaun bez wstydu
3
@Maltan Jeat var właśnie
7
Guiu za to czerwo jest
0
Roque zapina kurtkę a Bobek się grzeje, haha Xavi ma pełne gacie.
0
@Derean Ba! Ja ciągle przekładam jakieś inne plany żeby obejrzeć, mimo wszystko. Coraz bliżej jestem, żeby to jednak zmienić.
2
Salamanca ma lepszy pomysł na gre niż my, bo my nie mamy żadnego.
Widzicie w ogóle jak to brzmi xd
1
La bambe wywala, na nowych serwrach dawno tego nie było. Widać co się dzieje haha.
3
Hahahahahhaha serio Ferran się za ucho złapał? On nie ma wstydu? Ja pier**le...
0
W szatni buty powinny latać, a będzie pewnie świetna rodzinna atmosfera, bo wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie wiem czemu ludzie oczekują cudów, tu magicznie nie zaczną nagle grac jak City.
2
Legia czy Lech by tu prowadzili ze 2-0
7
Salamanca dobrze się broni, zamyka im drogi, nie mają jak sie przebić. Oni grają planem anty Barca, ciężko nam.
Hahahha, czujecie to? 3cio ligowiec.
1
Ale Messi, Suarez, Busi i Alba muszą mieć bekę i być jednocześnie załamani jak na to patrzą.
5
Taktyka wrzutek na amatorów. To chyba za mocne dla mnie, obejrzę jakiś serial lepiej.
0
Jak zroimy jakaś akcję od biedy to bramkarz ma mecz życia. :D dramat.
0
Faul na Christensenie, ale co tam, zapasy na nas dozwolone
1
@cules100pro Zawsze? :D Kiedyś piątka i do domu.
1
Jak nie będziemy prowadzić wysoko do przerwy to Lapcio powinien zwolnić denzela w szatni.
0
Ta drużyna nie ma mentalu, ma ujemny. Już widziałem setka trzecioligowca haha, dramat.
0
@Cobra303 Nigdy nie wystawił składu rezerw
0
@Rewolucja123 Mogl zagrać Roque z Guiu w parze a reszta odpocząć, ale. Po ci
1
To Roque se pograł, do przerwy w pape, na druga Lewy wejdzie bo sie dupa Xaviemu zapali. Wejdzie w 85 na skrzydło. :D
0
Guiu, na następnych zawodach Cię pokonam!
9
@ranger3120 Współczuję wszystkim dzieciom takich patusiar. Nie wybierają takiego życia a potem same są na nie skazane przez geny i prowadzenie się takiej idiotki. Brak słów.
0
@tomek8756 I jak wygląda republika, dał się zeszmacić zaraz po tym jak stracili TVP. Gardzę wszystkim co te gnidy piszą i mówią, bo wszędzie tylko kłamią.
3
Kurs 17 na Salamanków, jak promocja
6
CBA w Orlenie, kolejni więźniowie polityczni w drodze xd
4
@Emhyr Pomyśleć, że u nas pezy drugim podaniu już byłby aut albo piłka dla przeciwnika
0
Komentarz usunięty
3
@tristan87 Marquez out, Puyol do środka a Alves na prawą. Taka opcja jest jedyna i każdy o tym wie. Ale jak wyżej, Dani niewygodny jest teraz.