kuz

0

Jeszcze karny dla nas jakis z dupy na 2-1 i idealny mecz fajfusa Xaviego.

kuz

1

@PatrychoO klaun bez wstydu

kuz

3

@Maltan Jeat var właśnie

kuz

7

Guiu za to czerwo jest

kuz

0

Roque zapina kurtkę a Bobek się grzeje, haha Xavi ma pełne gacie.

kuz

0

@Derean Ba! Ja ciągle przekładam jakieś inne plany żeby obejrzeć, mimo wszystko. Coraz bliżej jestem, żeby to jednak zmienić.

kuz

2

Salamanca ma lepszy pomysł na gre niż my, bo my nie mamy żadnego.

Widzicie w ogóle jak to brzmi xd

kuz

1

La bambe wywala, na nowych serwrach dawno tego nie było. Widać co się dzieje haha.

kuz

3

Hahahahahhaha serio Ferran się za ucho złapał? On nie ma wstydu? Ja pier**le...

kuz

0

W szatni buty powinny latać, a będzie pewnie świetna rodzinna atmosfera, bo wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie wiem czemu ludzie oczekują cudów, tu magicznie nie zaczną nagle grac jak City.

kuz

2

Legia czy Lech by tu prowadzili ze 2-0

kuz

7

Salamanca dobrze się broni, zamyka im drogi, nie mają jak sie przebić. Oni grają planem anty Barca, ciężko nam.

Hahahha, czujecie to? 3cio ligowiec.

kuz

1

Ale Messi, Suarez, Busi i Alba muszą mieć bekę i być jednocześnie załamani jak na to patrzą.

kuz

5

Taktyka wrzutek na amatorów. To chyba za mocne dla mnie, obejrzę jakiś serial lepiej.

kuz

0

Jak zroimy jakaś akcję od biedy to bramkarz ma mecz życia. :D dramat.

kuz

0

Faul na Christensenie, ale co tam, zapasy na nas dozwolone

kuz

1

@cules100pro Zawsze? :D Kiedyś piątka i do domu.

kuz

1

Jak nie będziemy prowadzić wysoko do przerwy to Lapcio powinien zwolnić denzela w szatni.

kuz

0

Ta drużyna nie ma mentalu, ma ujemny. Już widziałem setka trzecioligowca haha, dramat.

kuz

0

@Cobra303 Nigdy nie wystawił składu rezerw

kuz

0

@Rewolucja123 Mogl zagrać Roque z Guiu w parze a reszta odpocząć, ale. Po ci

kuz

1

To Roque se pograł, do przerwy w pape, na druga Lewy wejdzie bo sie dupa Xaviemu zapali. Wejdzie w 85 na skrzydło. :D

kuz

0

Guiu, na następnych zawodach Cię pokonam!

kuz

9

@ranger3120 Współczuję wszystkim dzieciom takich patusiar. Nie wybierają takiego życia a potem same są na nie skazane przez geny i prowadzenie się takiej idiotki. Brak słów.

kuz

0

@tomek8756 I jak wygląda republika, dał się zeszmacić zaraz po tym jak stracili TVP. Gardzę wszystkim co te gnidy piszą i mówią, bo wszędzie tylko kłamią.

kuz

3

Kurs 17 na Salamanków, jak promocja

kuz

6

CBA w Orlenie, kolejni więźniowie polityczni w drodze xd

kuz

4

@Emhyr Pomyśleć, że u nas pezy drugim podaniu już byłby aut albo piłka dla przeciwnika

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

3

@tristan87 Marquez out, Puyol do środka a Alves na prawą. Taka opcja jest jedyna i każdy o tym wie. Ale jak wyżej, Dani niewygodny jest teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?