kuz

0

Mam wrażenie, że Gundo gra w slowmotion.

kuz

0

Haha ja już to widziałem w bramce

kuz

4

Lewy zszedł z Betisem strzeliliśmy dwie, Xavi działaj

kuz

0

Przegramy to...

kuz

0

@FcBforever221 Kounde Balde = Kurcze Blade

kuz

0

Kounde Balde niech oni zaczną grać bo kolejna bramka wisi w powietrzu a zaraz jeszcze Łoniaki wchodzi

kuz

5

FDJ nie umie skakać?

kuz

1

Haha Lewy jakie przyciecie za linie bramkową, co za mameja z niego to szok

kuz

3

Piękny Jamal Policeman jak to przeszukuje mnie!

kuz

3

Xavi przeszedł życie, spłodził dziecko, zbudował dom i zasadził drewno Lewego w polu karnym XD

kuz

0

Hahaha znowu taktyka od sęka. Lewy TOP!

kuz

7

Kurcze Balde... Cały sztab do zwolnienia.

kuz

0

@Trojanek23 Lecz nogi, na głowę juz za późno. Skoro od razu mówisz ze głosuje na rudego to właśnie tak Cię widzę.

kuz

0

Widzę ze klasycznie gol szybciej niż ustawa przewiduje :D najs

kuz

0

@Trojanek23 Wspolczuje, to można leczyć.

kuz

1

@Szakalaka12369 A co było takiego dobrego gospodarczo? Rekordowa inflacja? Przepier**lanie państwowych pieniędzy na wybory i nagrody? Pompowanie socialu żeby jeszcze bardziej zadłużyć państwo?
Za rządów PO wcale nie było tak źle jak za PiSu. Najniższa krajowa podniesiona, a ceny stosunkowo dużo wyższe, robienie z ludzi debili na paliwie. A idź nawet nie chce mi się gadać z kimś kto broni PiSu, bo szkoda mi czasu i nerwów.

kuz

0

@El Madridista. Jest taka możliwość :)

kuz

6

@Szakalaka12369 KO i Tusk mają chociaż trochę klasy, nie są wiesniakami, nie obsadzili całego państwa idiotami bez szkoły, nie używali tvp do tuby propagandowej bezczelnie kłamiąc na każdym kroku, dalej wymieniać?

kuz

1

@Fabik87 Jak cały PiS :D trzeba mieć nie po kolei żeby w ogóle ich popierać.

kuz

2

@bartekvisca A kto wie co wcześniej jako polityk robił? :D Haki się zbiera całe życie.

kuz

9

Wszyscy cisną Dudę, i słusznie. Ale zastanówcie się jakie teki Jarek musi mieć na Niego? Chłop się sprzeciwi to zaraz polecą głowy. Wystarczyło, że Jarek wsiadając do auta powiedział "nie wiem na co on czeka" i na drugi dzień mamy konferencję z ułaskawieniem. :D Ale szambo było tu przez te 8 lat, teraz ciężko to wypompowac.

kuz

0

Ciavi prowadź!

kuz

0

@Kgorecki2500 Putin sie zdenerwuje

kuz

10

@Arden I bardzo dobrze. Kobieta powinna mieć możliwość decydowania o tym czy chce urodzić czy nie. Wypadki się zdarzają, czasami przestępstwa. Dzień po to jeszcze nie jest człowiek a tabletka jedynie usuwa możliwe przyszłe skutki zapłodnienia.

kuz

0

Jak myślicie, latem pozbędziemy się Raphinhi? Jakieś odejścia muszą być a on chyba jest pierwszy w kolejce?

kuz

0

@Marcelinho99 Przeciez i tak umowa mu się kończy w czerwcu, nie może odejść wcześniej. Teraz może tylko rozmawiać z klubami a prawdy się nie dowiemy do końca Euro.

kuz

11

Rmtv od ponad roku chyba nawala w sędziów swoimi materiałami, podważa decyzje, wywiera presję, tworzy teorie, oskarża komitet sędziów - nic się nie dzieje.
Laporta dał jeden wywiad po skandalicznych błędach - już afera.
Nie chce mówić że RMTV to oficjalna telewizja Realu i wszystko o czym tam mówią to robota Pereza.
Szkoda słów.

kuz

3

@Zieliniak Dla tłustowłosych internetowych 15 latków, co cycka widziały tylko w necie, każde takie zachowanie to już gejoza. :P Śmieszne. Oni to by szybko się za taką laskę wzięli... A nie, sory, nikt ich nie wpuści do klubu.

kuz

1

Dzisiaj i tak Lewus wychodzi kosztem Felixa. Xavi nie wyciąga wniosków.

kuz

0

@lucca87 I tak Lewus dzis wyjdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?