@Rust_Cohle Real na razie go nie chce. Prędzej czy później tam wyląduje ale na razie to chyba za szybko. Nalapie jeszcze doswiadczenia w takim Live. Oni przedłużyli Anczelota więc nie było mowy o zmianie latem.
Laporta musisz! edit. Jak zobaczyłem dlaczego odchodzi to jednak Laporta nie musisz. Chce odpocząć, nie ma energii a przyjdzie walczyć z Madrytem ws. Negreiry? Z Tebasem o FFP? W życiu. :D
@norbi77 Wystarczyło by powiedzieć: "Puściłam oczko do kogoś znajomego, oznaczało to że wszystko będzie dobrze i mój mąż opuści dziś więzienie." Ale w tym po**banym kraju są sami idioci i wszędzie szukają sensacji, wszystko robią źle i wzajemnie się nakręcają.
@MESSIah16 Tego przepisu już nie ma, Marciniak nawet kiedyś tłumaczył to. Jeżeli jest piłka a potem kasuje nogi rywala to jest karny, tylko czyściutka piłka bez wpływu na rywala to nie jest faul.
Sto lat Ciawi, ale ustąp komuś innemu... Ludzie się śmieją z wypowiedzi "walczyliśmy do końca.", że z Bilbao sie cieszymy z walki.. Ale z jakiej walki? W dogrywce nas zjedli jakby to oni przegrywali, Ferran rzucał wrzutki od niechcenia, wydawało się że tylko Felix chce coś zdziałać, ale nie miał z kim. O czym my mówimy...
Gundogan położył lachę od czasu, gdy skrytykował otwarcie podejście szatni do porażek. Media go zjadły, szatnia go zjadła to dał se chłop spokój i sam gra tak samo. Śmiem twierdzić, że tu nigdy nie będzie dobrze, bo tu jest Barcelona i tu się należy, nie trzeba grać.
0
@Rust_Cohle Real na razie go nie chce. Prędzej czy później tam wyląduje ale na razie to chyba za szybko. Nalapie jeszcze doswiadczenia w takim Live. Oni przedłużyli Anczelota więc nie było mowy o zmianie latem.
5
@DonMatteo901 Klopp do Realu jak odpocznie, Guardiola wraca do Barcy i klasyk odzyska swój blask
1
@Aragorn33 Glupki pisowskie bez szkoły w końcu przestaną być bezkarni, ale pięknie!
4
@Emhyr No wiemy, w ostatnich 20 latach Barca gwałciła Real wynikami 5-0, 6-2 na ich stadionie. Niewyobrażalne.
1
@kamilop Jezeli byłby słaby to by nie biły się o Niego najlepsze kluby świata. Gość ma to coś i będzie się pewnie fajnie rozwijał.
4
@Rhaan Ferran w 300 ratach, Kounde tez, Lewy identycznie. Roque chyba też podobnie. Co do Raphy pewności nie mam, ale chyba też był na raty brany.
0
Tymczasem Vermeeren do Atleti here we go. Ucieka nam świetny zawodnik..
1
Michał Gajdek złomuje marzenia każdego Barceloniarza :D
0
Laporta musisz! edit. Jak zobaczyłem dlaczego odchodzi to jednak Laporta nie musisz. Chce odpocząć, nie ma energii a przyjdzie walczyć z Madrytem ws. Negreiry? Z Tebasem o FFP? W życiu. :D
11
@norbi77 Wystarczyło by powiedzieć: "Puściłam oczko do kogoś znajomego, oznaczało to że wszystko będzie dobrze i mój mąż opuści dziś więzienie." Ale w tym po**banym kraju są sami idioci i wszędzie szukają sensacji, wszystko robią źle i wzajemnie się nakręcają.
1
@tomek8756 I jeszcze imię i nazwisko podaje leszcz :D ten mały jakby mu wy**bał z partyzanta to by nie wstał.
2
@MESSIah16 Tego przepisu już nie ma, Marciniak nawet kiedyś tłumaczył to. Jeżeli jest piłka a potem kasuje nogi rywala to jest karny, tylko czyściutka piłka bez wpływu na rywala to nie jest faul.
2
Hahahah, co z tego że trącił jak go całkowicie skasował potem?!
1
Nad czym oni myślą? Książkowy karny... Znowy Hernandez Hernandez...
0
Hahaha karny dla Sevilli xD Barrios idiota
0
Robią z dziadka Ramosa jakiegoś zajebistego piłkarza Ci komentatorzy :D A tak na prawde to już schyłek kariery
2
@MESSIah16 Nie przejdziemy Napoli, wystarczy ze będą mielk jakikolwiek plan na mecz i awansują dalej.
2
@chavez Nie przejdziemy Napoli xd w co Wy wierzycie
0
@szymonekk Mam kompa za 4k, cyberpunk na ultra śmiga w 80 klatkach, jeżeli za trzy lata gry na ultra będą działać w 60 to bedzie i tak zajebiscie.
0
@TR3YWAY Dziwne ze swojemu tym kijem nie wyj**ał xd
0
@szymonekk Za dwa lata będzie podobna cena, a przy tym postępie to i nowa konsola wyjdzie :)
0
@szymonekk Dobry komputer do gier w 1080p na ultra to 4000 zł. Nie przesadzaj.
0
@marcin62 argumenty konsolowcow kurczą się
2
@626 W castoramie są fajne promki na sedesy
3
Sto lat Ciawi, ale ustąp komuś innemu... Ludzie się śmieją z wypowiedzi "walczyliśmy do końca.", że z Bilbao sie cieszymy z walki.. Ale z jakiej walki? W dogrywce nas zjedli jakby to oni przegrywali, Ferran rzucał wrzutki od niechcenia, wydawało się że tylko Felix chce coś zdziałać, ale nie miał z kim. O czym my mówimy...
1
Laporta: "Porażki będą miały konsekwencje."
Kłamczuszek. :(
0
@Criss18Barca Tak, całkiem spoko, ten z kapustą zasmażaną kox, jadłem parę razy w robocie jak nic innego niw było.
1
@Faro Beka jest ale w środku zawsze nadzieja i smutek, serca nie oszukasz byle projekcją.
25
Dobra, czytam, że Xavi jest spokojny. To mogę iść też spać spokojnie. Dobranoc.
5
Gundogan położył lachę od czasu, gdy skrytykował otwarcie podejście szatni do porażek. Media go zjadły, szatnia go zjadła to dał se chłop spokój i sam gra tak samo. Śmiem twierdzić, że tu nigdy nie będzie dobrze, bo tu jest Barcelona i tu się należy, nie trzeba grać.