kuz

0

@Rust_Cohle Real na razie go nie chce. Prędzej czy później tam wyląduje ale na razie to chyba za szybko. Nalapie jeszcze doswiadczenia w takim Live. Oni przedłużyli Anczelota więc nie było mowy o zmianie latem.

kuz

5

@DonMatteo901 Klopp do Realu jak odpocznie, Guardiola wraca do Barcy i klasyk odzyska swój blask

kuz

1

@Aragorn33 Glupki pisowskie bez szkoły w końcu przestaną być bezkarni, ale pięknie!

kuz

4

@Emhyr No wiemy, w ostatnich 20 latach Barca gwałciła Real wynikami 5-0, 6-2 na ich stadionie. Niewyobrażalne.

kuz

1

@kamilop Jezeli byłby słaby to by nie biły się o Niego najlepsze kluby świata. Gość ma to coś i będzie się pewnie fajnie rozwijał.

kuz

4

@Rhaan Ferran w 300 ratach, Kounde tez, Lewy identycznie. Roque chyba też podobnie. Co do Raphy pewności nie mam, ale chyba też był na raty brany.

kuz

0

Tymczasem Vermeeren do Atleti here we go. Ucieka nam świetny zawodnik..

kuz

1

Michał Gajdek złomuje marzenia każdego Barceloniarza :D

kuz

0

Laporta musisz! edit. Jak zobaczyłem dlaczego odchodzi to jednak Laporta nie musisz. Chce odpocząć, nie ma energii a przyjdzie walczyć z Madrytem ws. Negreiry? Z Tebasem o FFP? W życiu. :D

kuz

11

@norbi77 Wystarczyło by powiedzieć: "Puściłam oczko do kogoś znajomego, oznaczało to że wszystko będzie dobrze i mój mąż opuści dziś więzienie." Ale w tym po**banym kraju są sami idioci i wszędzie szukają sensacji, wszystko robią źle i wzajemnie się nakręcają.

kuz

1

@tomek8756 I jeszcze imię i nazwisko podaje leszcz :D ten mały jakby mu wy**bał z partyzanta to by nie wstał.

kuz

2

@MESSIah16 Tego przepisu już nie ma, Marciniak nawet kiedyś tłumaczył to. Jeżeli jest piłka a potem kasuje nogi rywala to jest karny, tylko czyściutka piłka bez wpływu na rywala to nie jest faul.

kuz

2

Hahahah, co z tego że trącił jak go całkowicie skasował potem?!

kuz

1

Nad czym oni myślą? Książkowy karny... Znowy Hernandez Hernandez...

kuz

0

Hahaha karny dla Sevilli xD Barrios idiota

kuz

0

Robią z dziadka Ramosa jakiegoś zajebistego piłkarza Ci komentatorzy :D A tak na prawde to już schyłek kariery

kuz

2

@MESSIah16 Nie przejdziemy Napoli, wystarczy ze będą mielk jakikolwiek plan na mecz i awansują dalej.

kuz

2

@chavez Nie przejdziemy Napoli xd w co Wy wierzycie

kuz

0

@szymonekk Mam kompa za 4k, cyberpunk na ultra śmiga w 80 klatkach, jeżeli za trzy lata gry na ultra będą działać w 60 to bedzie i tak zajebiscie.

kuz

0

@TR3YWAY Dziwne ze swojemu tym kijem nie wyj**ał xd

kuz

0

@szymonekk Za dwa lata będzie podobna cena, a przy tym postępie to i nowa konsola wyjdzie :)

kuz

0

@szymonekk Dobry komputer do gier w 1080p na ultra to 4000 zł. Nie przesadzaj.

kuz

0

@marcin62 argumenty konsolowcow kurczą się

kuz

2

@626 W castoramie są fajne promki na sedesy

kuz

3

Sto lat Ciawi, ale ustąp komuś innemu... Ludzie się śmieją z wypowiedzi "walczyliśmy do końca.", że z Bilbao sie cieszymy z walki.. Ale z jakiej walki? W dogrywce nas zjedli jakby to oni przegrywali, Ferran rzucał wrzutki od niechcenia, wydawało się że tylko Felix chce coś zdziałać, ale nie miał z kim. O czym my mówimy...

kuz

1

Laporta: "Porażki będą miały konsekwencje."

Kłamczuszek. :(

kuz

0

@Criss18Barca Tak, całkiem spoko, ten z kapustą zasmażaną kox, jadłem parę razy w robocie jak nic innego niw było.

kuz

1

@Faro Beka jest ale w środku zawsze nadzieja i smutek, serca nie oszukasz byle projekcją.

kuz

25

Dobra, czytam, że Xavi jest spokojny. To mogę iść też spać spokojnie. Dobranoc.

kuz

5

Gundogan położył lachę od czasu, gdy skrytykował otwarcie podejście szatni do porażek. Media go zjadły, szatnia go zjadła to dał se chłop spokój i sam gra tak samo. Śmiem twierdzić, że tu nigdy nie będzie dobrze, bo tu jest Barcelona i tu się należy, nie trzeba grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?