Flick w Bayernie: "Przygotowanie fizyczne to podstawa, moi zawodnicy trenują 3x dziennie w tym trening na siłowni, muszą wiedzieć, że wytrzymałość nie przychodzi za darmo. "
Flick po połowie sezonu w Barcy: "Dałem zawodnikom dwa dni wolnego po tej porażce, musimy się zregenerować, mamy mocny mental a drużyna jest zjednoczona. Szatnia bardzo wierzy w trofea."
Komentarz Izaka jest na poziomie Jego widowni, czyli dla 13 latków. No nie trawie typa i tyle, głupie, dziecinne teksty, podniecanie się, zero panowania nad głosem...
Słuchajcie dalej tych newsów, że Laporta rozmawiał z Kloppem czy Flickiem. Na pewno gdyby to zrobił, potem pierwsze co zadzwoniłby do gazety czy innego szmatławca hiszpańskiego i się tym pochwalił. Po co w ogóle czytać te wysrywy dla klików?
Kosecki na FAME: 10 lat temu to ja pierwszy wprowadziłem kontrowersje do świata piłki i pokazałem, że można.
Nie no, ale pier**li ten chłop za przeproszeniem. Jedyne co zrobił to pokazał dupę na narodowym, założył parę razy koszulkę repki bo jest synem sławnego i zasłużonego piłkarza, sam był marny i szybko go piłka zweryfikowała. :D
#EZ4ENCE gla1ve to jest mastermind tej gry, zawsze mówiłem, że stare Astralis grało jak grało dzięki Jego głowie. Mega fajnie po latach zobaczyć fajny polski cs.
@bartas97 Zgadzam się. Kroją na punkty, Betis, Majorkę, kroją Almerie i inne Rayo, ale nikt o tym nie mówi za bardzo bo kluby są mniej medialne. Jedynie jakieś ogromne kontrowersje, które w meczu Realu czy Barcy by pewnie sędziego wyrzuciły z pracy są w tych mniejszych meczach nagłaśniane, ale x sytuacji są po prostu przemilczane.
Sędzia dzisiaj zabrał 2 pkt Realowi, karny na Jude był do odgwizdania, więc przestańmy gadać, że oni kogoś pchają... Pchają jedynie swoje głupie łby w tłuste du*sko Tebasa, i nie widzą podstawowych błędów, które popełniają w każdym meczu na każdym poziomie. La Liga i jej sędziowie są do zaorania.
@Encore Oczywisty karny, ludzie mówiący że Bellingham by nie doszedł to xD... Wpakował się w Niego z impetem bez zainteresowania piłką, nogami a nie barkiem. Gdyby tak w Lewego ktoś wszedł to już by tu był płacz.
7
@Firestone @macio_944 @Kubsoleon Memy sie piszą zanim do czegokolwiek doszło, takie rzeczy tylko u nas :D
46
Flick w Bayernie: "Przygotowanie fizyczne to podstawa, moi zawodnicy trenują 3x dziennie w tym trening na siłowni, muszą wiedzieć, że wytrzymałość nie przychodzi za darmo. "
Flick po połowie sezonu w Barcy: "Dałem zawodnikom dwa dni wolnego po tej porażce, musimy się zregenerować, mamy mocny mental a drużyna jest zjednoczona. Szatnia bardzo wierzy w trofea."
2
@JimMorrisonFCB Ona jest chora psychicznie :(
0
Komentarz Izaka jest na poziomie Jego widowni, czyli dla 13 latków. No nie trawie typa i tyle, głupie, dziecinne teksty, podniecanie się, zero panowania nad głosem...
0
Słuchajcie dalej tych newsów, że Laporta rozmawiał z Kloppem czy Flickiem. Na pewno gdyby to zrobił, potem pierwsze co zadzwoniłby do gazety czy innego szmatławca hiszpańskiego i się tym pochwalił. Po co w ogóle czytać te wysrywy dla klików?
0
@Kratos1990 Plus mieć kupę forsy i plecy w policji, ale to szczegół.
0
@4drian0 Brakuje tylko akordeonu. Ooooona lubi pomarańczeeee!
46
@Kuba_1 Jeden z wielu dobrych graczy klubu, ale nie legenda, nie po sposobie w jaki odszedł.
1
@AFA Podpinam, czy to efekt nowej miotły czy widać jakieś duże zmiany i poprawę?
5
Kosecki na FAME: 10 lat temu to ja pierwszy wprowadziłem kontrowersje do świata piłki i pokazałem, że można.
Nie no, ale pier**li ten chłop za przeproszeniem. Jedyne co zrobił to pokazał dupę na narodowym, założył parę razy koszulkę repki bo jest synem sławnego i zasłużonego piłkarza, sam był marny i szybko go piłka zweryfikowała. :D
1
@TR3YWAY Byliby idiotami gdyby puścili takiego grajka do innego klubu.
1
#EZ4ENCE gla1ve to jest mastermind tej gry, zawsze mówiłem, że stare Astralis grało jak grało dzięki Jego głowie. Mega fajnie po latach zobaczyć fajny polski cs.
0
@Comentateiro A fakt nie opinia to powszechnie znane stwierdzenie internetowe
12
Nie mówiący po hiszpańsku Flick lepiej by przygotował kadrę i taktykę pod mecze niż Xavi. Fakt nie opinia.
1
@bartas97 Zgadzam się. Kroją na punkty, Betis, Majorkę, kroją Almerie i inne Rayo, ale nikt o tym nie mówi za bardzo bo kluby są mniej medialne. Jedynie jakieś ogromne kontrowersje, które w meczu Realu czy Barcy by pewnie sędziego wyrzuciły z pracy są w tych mniejszych meczach nagłaśniane, ale x sytuacji są po prostu przemilczane.
11
Sędzia dzisiaj zabrał 2 pkt Realowi, karny na Jude był do odgwizdania, więc przestańmy gadać, że oni kogoś pchają... Pchają jedynie swoje głupie łby w tłuste du*sko Tebasa, i nie widzą podstawowych błędów, które popełniają w każdym meczu na każdym poziomie. La Liga i jej sędziowie są do zaorania.
1
@ObiwanKenobi Serio nie widzisz kontaktu kolanami pierw? Czy nie chcesz widzieć? Bycie obiektywnym tutaj chyba kuleje.
2
@Encore Pies już ma dość nawet. Chora baba, głupia, żenująca, pusta.
2
@Encore Oczywisty karny, ludzie mówiący że Bellingham by nie doszedł to xD... Wpakował się w Niego z impetem bez zainteresowania piłką, nogami a nie barkiem. Gdyby tak w Lewego ktoś wszedł to już by tu był płacz.
2
Będzie miał rozmowę sędzia z Florkiem za te doliczone minuty xD
1
Jeszcze klepną na 2-1, spokojnie, teraz doliczamy jeszcze 5
0
Trzeba anulować bo przegramy
0
@natanvip Bellingham genialnie trafił z formą na początku sezonu, może @Danny Gaucho zliczy ile im wtedy uratował punktów, ale chyba sporo.
1
@bartekvisca Żadnym mistrzem nie są dopóki nie będą nim matematycznie albo z taką przewagą na 5 ostatnich kolejek.
1
Dawać Atleti na 1-1 i w dogrywce ich klepniecie!
1
@Emhyr Caicedo? Bo bramkarz bez szans.
2
Jak takie coś nie wpada to już nie wpadnie
4
@626 jest koloru ciemniejszego
3
I to jest karny na przykład :P Just Hiszpania things... Wytrącił go z równowagi na przegranej już pozycji a ten biegł do piłki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika