kuz

0

@Luciano99 No to tak jak Ty na tym forum, tyle, że ona zarabia :P

kuz

0

@Luciano99 No ja liczę, że odkryją karty i to był jakiś eksperyment społeczny.

kuz

0

O 14:00 na kanale zero materiał o Caroline Derpienski. Ciekawe co tam Stano zmajstrował. :P

kuz

0

@Dalhi Podobna sprawa, jak najbardziej. Nawet lepszy przykład bo United też w dołku.

kuz

0

@Emhyr Reprezentacje porównujesz do pracy w klubie? Tymbardziej, że nam brakuje fizycznosci a zawodnicy Flicka to były maszyny pod tym względem. Ten profil jest potrzebny i ma papiery, Bayern to nie był samograj i się o tym przekonaliśmy.

kuz

1

@Emhyr Flick wygrał wszystko z jednym z największych klubów świata. De Zerbi co wygrał?
Jeżeli chcemy trenera z topu, to Flick nim jest, De Zerbi nie i co najwyżej aspiruje. A z tego co pamiętam nie chcemy więcej eksperymentów.

kuz

7

Mnie De Zerbi nie przekonuje. Brighton to nie Barca, w wielkim klubie nie trenował, może się źle skończyć jak z Naggelsmannem w Bayernie.

kuz

10



Ale mnie wku***ają takie shitposty z mediów... Na każdym treningu drużyna rozmawia a teraz akurat dziennikarze znają wszystkie szczegóły, o czym rozmawiali, kto się wypowiadał, jeszcze kiedy kto poszedł siku. Co za błazenada.

kuz

0

@GeneralXavi mlodzi sa tu od la masii, myślisz że tam są inne warunki pracy? :) Przy braku intensywności wystarczy jeden sezon żeby się przestawić. Forma Lewego czy Gundo to przykłady.

kuz

4

Jeżeli Flick tu przyjdzie, to tylko czekać aż do mediów będą wypływać żale, jak to ciężko trzeba pracować, jak to z pewnymi zawodnikami ma złe relacje :D Po tylu latach siesty w tym klubie będzie opornie szło zrobić z nich tytanów pracy.

kuz

0

@Benz Barcelona za to w topowej formie :P Granada klasa wyżej od Napoli to fakt

kuz

0

Jest jakaś szansa, że jutro Xavi poleci jak Celta nas wyjaśni? Czy dopiero Napoli musi się po nas przejechać? Ja wiem, że Marquez nic nie wyczaruje, ale na efekcie nowej miotły chociaż coś pogramy.

kuz

0

@Ojciec5tkidzieci Zabiegi? Cyce ma zrobione, może lekko twarz poprawioną, ale generalnie to ćwiczy i MILF konkretny z niej. Tyle, że w głowie siano.

kuz

2

@Kazragore Dobrze że nie jest czarnym transem, póki co bo o tym drugim nie wiadomo

kuz

21

@TR3YWAY gruba, pijesz?

kuz

1

Potężny Bayern w kryzysie :) miło się będzie oglądało jak nic nie wygrają w tym sezonie

kuz

0

Kane niezły talizman xD

kuz

1

@ArterkHD Miałem chyba rok po jakies 100 zł, teraz od lat 0. Ale ten pit to kwestia księgowości w firmie. Jeżeli wszystko robią dobrze to powinno być 0. To nie jest kasa z kosmosu tylko zwrot błędnie naliczonych składek.

kuz

5

@Arden Moze to śnieżny koczkodan?

kuz

0

@DonMatteo901Dziwne że Janoszek nie zagrała

kuz

2

@LM10GOAT Jak zawsze :D Jakiś Real nie zepsuje

kuz

7

@LM10GOAT Idź na schody i stań kantem nogi na jednym z nich, tylko nie za mocno. Lekko skręcisz a nie naderwiesz.

kuz

0

@Faro Ja Wam nie chce nic mówić, ale Urban to jest kibic Barcelony i wiele razy to potwierdzał. Wy już macie wypaczone styki z tymi komentatorami. Kto by nie komentował to jest za Realem...

kuz

0

Rodrygo ostatnio chyba w Manekinie się stołuje, bo taki z Niego placek

kuz

3

Ciężko się gra z Realem, gdzie każdy sędzia przerażony z toną presji na plecach, bo tylko jedna decyzja przeciwko im i będzie grillowany w reżimowej telewizji przez tydzień.

kuz

0

@barcelonaLM Kto by się spodziewał...

kuz

3

Vini by już leżał przy linii i się zwijał z bólu, szkoda, że to był Brahim który grał do końca :P

kuz

0

@udarpawarotam Skończy się łatwym 0-3 od 80 minuty

kuz

1

@mrboom Czujnik pokrywy? Może wadliwy egzemplarz?

kuz

0

@TR3YWAY Hmm, nie chcę zgrywać eksperta, ale wcześniej nie poinformowali nikogo o awarii? Że będą lądować na autostradzie? Wstrzymanie ruchu na odległości kilkuset metrów to chyba nie problem, a lądowanie "na samochodach" to ryzykowanie śmierci większej ilości osob. Ktoś ma więcej info co się stało i skąd decyzja o lądowaniu w ruchu aut?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?