To co, dzisiaj gramy finał? Wygrywamy, potem klepiemy Real w klasyku i tylko 3 pkt które łatwo odrobić. :P A poważnie to już dziś się te marzenia skończą.
Wczoraj był idealny przykład dla wszystkich łebków Barcy i Realu bez mózgu, że sedziowie nikogo nie faworyzują tylko są po prostu słabi, czy to Barca, Real czy Granada, nie ma zasady. Ta liga jest do zaorania i postawienia od nowa.
@RomanHoffer Mozesz to zrobić równie dobrze w miesiąc, dwa tygodnie po prostu płacisz mniej a po 14 dniach musisz zapłacić znowu 100 za przegląd. Jeżeli to mała usterka to każdy mechanik ogarnie w 14 dni, jeżeli duża, to miałeś czas wcześniej zeby to naprawić i przyjechać sprawnym autem.
@Arden Odkladajac na bok memy i bekę z sebixów w bmkach, to jednak ziarno prawdy w tym jest, że dużo młodych, niedoświadczonych i brawurowych kierowców wybiera bmw dla szpanu/prestiżu/popularności tego akurat producenta. Stąd takie statystyki.
1
@escarabajo do świetnie to bardzo daleko xD nie wiem czy to ironia
0
Zna ktoś odpowiedź na pytanie, dlaczego Xavi w meczu o 6 pkt wpuszcza na koniec Inigo a nie Guiu/Vitora żeby spróbować coś strzelić?
2
Real stracił punkty to my nie musimy wygrywać bo po co. Chyba takie podejście panuje.
0
Pedri out :) coraz lepiej, i ostrożnie z nim grali a i tak się połamał. Chłopa zniszczyli tym jednym sezonem...
1
W tydzień czasu się zresetowali wszyscy do fabrycznych? Czy Getafe było giga słabe?
0
@Rewolucja123 Flop wyszło xD
3
6 pkt do Realu, drugie miejsce. Nasi tego nie udźwigną, za duża presja. :DDDD
6
Bardzo dobrze, że nie ma Yamala i odpocznie
1
@Arczi87 Tylko w La Liga potężny Real rozjeżdża ligę z ogromną przewagą :P
2
To co, dzisiaj gramy finał? Wygrywamy, potem klepiemy Real w klasyku i tylko 3 pkt które łatwo odrobić. :P
A poważnie to już dziś się te marzenia skończą.
15
Wczoraj był idealny przykład dla wszystkich łebków Barcy i Realu bez mózgu, że sedziowie nikogo nie faworyzują tylko są po prostu słabi, czy to Barca, Real czy Granada, nie ma zasady. Ta liga jest do zaorania i postawienia od nowa.
0
@RomanHoffer Mozesz to zrobić równie dobrze w miesiąc, dwa tygodnie po prostu płacisz mniej a po 14 dniach musisz zapłacić znowu 100 za przegląd. Jeżeli to mała usterka to każdy mechanik ogarnie w 14 dni, jeżeli duża, to miałeś czas wcześniej zeby to naprawić i przyjechać sprawnym autem.
0
@Emhyr Ona chora psychicznie jest.
7
@MESSIah16 No dobra, ale jakie to miało znaczenie? Gość jest zwyrolem i psychopatą, a idioci i tak będą to wykorzystywać do swoich wojenek. Brak słów.
16
@MESSIah16 Autorka tweeta też nieźle pod kopułą, z tym krzyżykiem chrześcijańskim musiała napisać bo by się udusiła. Durne to wszystko teraz.
9
@Deviler Zajebiste, aż mi smaka narobiłeś
5
@Gaucho Ja, wyciągnęli ale nogi :D
0
Atleti wyrówna na 3-2, róbcie screeny
0
@LaLigaPD Spokojnie, zrobią tak żeby hajs się zgadzał :) Barca albo Atletico tam zagrają.
7
Dobrze, że w niedziele bracia Williams mają rozłąkę :P
6
@PatrychoO Wszyscy tiktokowi znawcy, eksperci, troglodyci, oświeceni powinni wylądować w jakimś ośrodku.
5
@macio_944 Na koniec Laporta dopija wino, przegryza ostatni kawałek chorizo i wyłącza PS5
0
@thorin No i o to też wpływa na awarię i wypadki, niestety
3
@Arden Odkladajac na bok memy i bekę z sebixów w bmkach, to jednak ziarno prawdy w tym jest, że dużo młodych, niedoświadczonych i brawurowych kierowców wybiera bmw dla szpanu/prestiżu/popularności tego akurat producenta. Stąd takie statystyki.
1
@ranger3120 Nie no, Messi dokładał do tego z 15 bramek
0
@Aragorn33 A to ma powoli wracać do formy w żeńskiej drużynie tak? Nie wiedziałem.
1
@bari_94 Pod żadnym pozorem nie pij tego wina Kylian!
1
@lntrowertyk Mlody, nie pier**l tylko ładuj setkę i na rusztowanie
1
@zeko0 Rewanz to jak sprzedany zagrali :D ta akcja to potwierdza. Messi taką piłę ładuje od razu w okno, a tutaj jakby go odcięło.
4
@Murazor A teraz mają o to pretensje do Tuska :D fakt, aktualny rząd musi coś z tym zrobić, ale nie on za to odpowiada.