kuz

0

Dobra podzieje się tu jeszcze :D

kuz

0

Atleti teraz nie może już męczyć kartofla, czyli dostaną pewnie z czwórkę :D

kuz

0

Korzysta ktoś z Was z wallpaperengine? Warto? Podobno można ustawić, że w grach i aplikacjach nie pobiera zasobów? Zamula PCta w zwykłym użytkowaniu?

kuz

0

@Joe_Barbaro Zawsze do usług.

kuz

1

@D10SLEO Osimhen nawet nie w kieszeni, tylko na spalonym zostawiony :D chłop chyba myślał że jest Pele z Santosu

kuz

1

Wszystkie newsy o Araujo to nieprawda :) a im dłużej gramy w LM tym mniejsze szanse, że sprzedamy kogoś z topowych graczy. Nie wierzcie w te brednie jakiegoś ESPN czy innego szmatławca.

kuz

3

@Kgorecki2500 Serio? Dziwne ze po tym wszystkim Zelensky ma takie małe poparcie. Jestem w szoku.

kuz

6

@Aragorn33 Kvare nakrywaja średniaki z Włoch, jest przereklamowany

kuz

10

Możecie mnie zjeść za opinię, ale po 2-0 i 20 minutach graliśmy jak typowa Barca Xaviego w tym sezonie. Zero pressingu, oddanie inicjatywy. Tylko fart i to, że Napoli było słabe nas uratowało. Poprzeczka plus zmarnowana główka z dwóch metrów. Lewy zagrał kolejny mecz na swoim poziomie - czyli żadnym. Do trgo piękna decyzja z obroną wyniku 2-1 Oriolem Romeu, co mogło jeszczcze skończyć się chyba dwiema bramkami po Jego stratach.
Awans cieszy, ale dalej juz nie będzie takiego szczęścia i słabeuszy.

kuz

2

@Tatazolwinia Akurat u nas przy 2-0 dla nas można stawiać domy na bramkę przeciwnika od razu po golu, bo odcina im prąd kompletnie.

kuz

3

@Kamiloos To jest karny, ale na Dembele z Bayernem też był. Ten sam sędzia. :) moze nie lubi stempli.

kuz

4

@KrychaFCB Oriol próbował zmienić go chociaż w Grosika ale się nie udało

kuz

1

Gdyby nie Bartomeu i kryzys nie było by Fermina, Cubarsiego, Yamala, Gaviego i tak dalej. Dziękujemy bossowi za ten model.

kuz

1

Gra bez farta uja warta, a go mieliśmy sporo przez braki fizyczne.

kuz

3

Oriol Romeu i nic więcej

kuz

0

Xavi nam robi na złość, i tak spierdala

kuz

1

Oriol i Roberto hahahahahahgaha kurwa odpadamyj jak nic

kuz

1

Ale to będą ciężary...

kuz

3

Gdybyśmy przez 80 minut grali tak jak przez pierwsze 20, to bylibyśmy tym faworytem do wygrania LM. No ale jes jak jes.

kuz

1

Makkiele juz ma wytyczne jak przepchnąć Napoli, a my mu pomożemy i będzie płacz.

kuz

0

Boimy się co Panowie? Ale to było pewne po drugim golu.

kuz

1

Więcej stojanowa, bedzie ciężko

kuz

0

Juz Siadło trochę tempo, oddaliśmy im piłkę

kuz

1

Ojciec napisał w sms: "Oby nie stanęli przy 2-0" No i ma rację, jechać z nimi dalej do bezpiecznego.

kuz

2

Znowu skuteczni jak szampon na porost włosów

kuz

2

Sędzia nas ewidentne nie lubi

kuz

1

@Arden No, wyzywają się wzajemnie jak przy wódeczce, ale czego sie spodziewać po wieśniaku Hajcie?

kuz

0

@Lionel_Messi10 Robienie ze środkowego skrzydłowego, znamy to :(

kuz

1

@kejdzi Klamczuszek

kuz

1

Z tymi kontuzjami to i tak ładnie to ulepił. Ja bym jednakzza Raphe dał Felixa. Ciężko się ogląda koleszkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?