Wszystkie newsy o Araujo to nieprawda :) a im dłużej gramy w LM tym mniejsze szanse, że sprzedamy kogoś z topowych graczy. Nie wierzcie w te brednie jakiegoś ESPN czy innego szmatławca.
Możecie mnie zjeść za opinię, ale po 2-0 i 20 minutach graliśmy jak typowa Barca Xaviego w tym sezonie. Zero pressingu, oddanie inicjatywy. Tylko fart i to, że Napoli było słabe nas uratowało. Poprzeczka plus zmarnowana główka z dwóch metrów. Lewy zagrał kolejny mecz na swoim poziomie - czyli żadnym. Do trgo piękna decyzja z obroną wyniku 2-1 Oriolem Romeu, co mogło jeszczcze skończyć się chyba dwiema bramkami po Jego stratach. Awans cieszy, ale dalej juz nie będzie takiego szczęścia i słabeuszy.
0
Dobra podzieje się tu jeszcze :D
0
Atleti teraz nie może już męczyć kartofla, czyli dostaną pewnie z czwórkę :D
0
Korzysta ktoś z Was z wallpaperengine? Warto? Podobno można ustawić, że w grach i aplikacjach nie pobiera zasobów? Zamula PCta w zwykłym użytkowaniu?
0
@Joe_Barbaro Zawsze do usług.
1
@D10SLEO Osimhen nawet nie w kieszeni, tylko na spalonym zostawiony :D chłop chyba myślał że jest Pele z Santosu
1
Wszystkie newsy o Araujo to nieprawda :) a im dłużej gramy w LM tym mniejsze szanse, że sprzedamy kogoś z topowych graczy. Nie wierzcie w te brednie jakiegoś ESPN czy innego szmatławca.
3
@Kgorecki2500 Serio? Dziwne ze po tym wszystkim Zelensky ma takie małe poparcie. Jestem w szoku.
6
@Aragorn33 Kvare nakrywaja średniaki z Włoch, jest przereklamowany
10
Możecie mnie zjeść za opinię, ale po 2-0 i 20 minutach graliśmy jak typowa Barca Xaviego w tym sezonie. Zero pressingu, oddanie inicjatywy. Tylko fart i to, że Napoli było słabe nas uratowało. Poprzeczka plus zmarnowana główka z dwóch metrów. Lewy zagrał kolejny mecz na swoim poziomie - czyli żadnym. Do trgo piękna decyzja z obroną wyniku 2-1 Oriolem Romeu, co mogło jeszczcze skończyć się chyba dwiema bramkami po Jego stratach.
Awans cieszy, ale dalej juz nie będzie takiego szczęścia i słabeuszy.
2
@Tatazolwinia Akurat u nas przy 2-0 dla nas można stawiać domy na bramkę przeciwnika od razu po golu, bo odcina im prąd kompletnie.
3
@Kamiloos To jest karny, ale na Dembele z Bayernem też był. Ten sam sędzia. :) moze nie lubi stempli.
4
@KrychaFCB Oriol próbował zmienić go chociaż w Grosika ale się nie udało
1
Gdyby nie Bartomeu i kryzys nie było by Fermina, Cubarsiego, Yamala, Gaviego i tak dalej. Dziękujemy bossowi za ten model.
1
Gra bez farta uja warta, a go mieliśmy sporo przez braki fizyczne.
3
Oriol Romeu i nic więcej
0
Xavi nam robi na złość, i tak spierdala
1
Oriol i Roberto hahahahahahgaha kurwa odpadamyj jak nic
1
Ale to będą ciężary...
3
Gdybyśmy przez 80 minut grali tak jak przez pierwsze 20, to bylibyśmy tym faworytem do wygrania LM. No ale jes jak jes.
1
Makkiele juz ma wytyczne jak przepchnąć Napoli, a my mu pomożemy i będzie płacz.
0
Boimy się co Panowie? Ale to było pewne po drugim golu.
1
Więcej stojanowa, bedzie ciężko
0
Juz Siadło trochę tempo, oddaliśmy im piłkę
1
Ojciec napisał w sms: "Oby nie stanęli przy 2-0" No i ma rację, jechać z nimi dalej do bezpiecznego.
2
Znowu skuteczni jak szampon na porost włosów
2
Sędzia nas ewidentne nie lubi
1
@Arden No, wyzywają się wzajemnie jak przy wódeczce, ale czego sie spodziewać po wieśniaku Hajcie?
0
@Lionel_Messi10 Robienie ze środkowego skrzydłowego, znamy to :(
1
@kejdzi Klamczuszek
1
Z tymi kontuzjami to i tak ładnie to ulepił. Ja bym jednakzza Raphe dał Felixa. Ciężko się ogląda koleszkę.