kuz

8

@Forsyth Od trzymania kielicha jest prezes Kulesza

kuz

40

@ViscaelBarca2007 Iniesta, kończę temat zanim go zacząłeś.

kuz

0

@Odcinkowy Bielsa go puścił bo jest ważny dla Barcy

kuz

3

@Kgorecki2500 Closeheimer

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

0

@qbuteq A skąd wiesz, że też nie mam iphone? xD Nie mogę im cisnąć, że wyciskają z ludzi kasę robiąc ich w bambuko z "nowymi" opcjami, które w innych telefonach były już od dawna? Muszę być androidziarzem od razu? :D

kuz

2

@KrychaFCB defaultowe dzwonki, apki według ich układu. 100 lat za średniowieczem.
Teraz pewnie będzie trzeba wykupić subskrypcję pro zeby przedstawiać ikonki. Beczka. :D Dobrze ze z tym lightingiem im trochę ukrocili bo też zdzierali nieźle pieniądze z ludzi.

kuz

5

@BorzyKrzys Ze niby wykończyła go psychicznie? xd Na pewno kazała mu przedawkować.

kuz

0

@mrboom Bardzo rzadko, więcej w csgo i cs2 bo dostałem betę od razu po premierze w 2012 i tak zostało. Wracam czasami ale serwery ffa po 30 osób nie sa dla mnie, wolalbym klasyczne 5/5 a o to ciężko teraz w 1.6. Niemniej jednak była to gra dająca mi najwięcej frajdy w której spędziłem najwięcej godzin i liznalem nawet scenę semi pro, parę lanów w Polsce i turniejów online.

kuz

5

@jacobFCB cs 1.6

kuz

16

@DonMatteo901 W komentarzach piszą, że to nie jest ona. Jeżeli to prawda to ten Ziemkiewicz jest jeszcze większym kretynem niż myślałem.

kuz

0

@HighestInTheRoom Ale po co ja mam się tym interesować? Znowu wychodzi Twoja zawiść i zazdrość. Dorobił się? NA PEWNO UKRADŁ, WZIĄŁ SIĘ Z NIKĄD.
Jak sąsiad kupuje samochód to też go prześwietlasz bo wcześniej jeździł golfem? :D Nie kontynuuje rozmowy nawet bo to typowe polactwo.

Ja nie jestem zazdrosny, zawistny i szkoda mi mojego cennego czasu na rozkminy w internecie, czy Budda kradł samochody, mam to po prostu gdzieś a jeżeli dom dziecka dostaje 100 koła a ludzie samochody czy 10 koła podczas jazdy rowerem, to pojawia mi się na mordzie uśmiech od ucha do ucha bez względu na to skąd on się wziął.

kuz

2

@HighestInTheRoom Nie kupiłem bo zwyczajnie mnie nie jarają youtuberzy i tego nie oglądam, ale nie klikam w klawiaturę jak debil przy każdym możliwym poście o nim bo zwyczajnie nie jestem zawistnym i zazdrosnym polakiem. Zasłużył i zapracował na to co robi, miał pomysł, biznes plan, do tego dzieli się tym chociaż wcale nie musi.
PS. Nie robi żadnej patologii, wydaje się być spoko człowiekiem, dzieciaki mogą brać z Niego przykład w przeciwieństwie do innych w naszym internecie.

kuz

11

@HighestInTheRoom Sam żeś jest potencjalny słup :D Gość pomaga innym, robi największe liczby w internecie, puszcza film o Sobie w kinie, ale zawistnych polaków jak zwykle boli czyjś sukces... Nie możecie być po prostu obojętni zamiast wszędzie wbijać szpile i się czepiać, jeżeli coś was nie interesuje? Aktualnie jest najbardziej znanym Youtuberem w Polsce czy Wam się to podoba czy nie.

kuz

7

@Aragorn33 Dostałem raka słuchając tego lektora, tragiczny.

kuz

12

@tbas Na głowie jak na głowie, co ona ma na mordzie?

kuz

0

@RobiS Kup sobie Battlebit remastered, polecam, zabawa przednia

kuz

6

@Ojciec5tkidzieci Puskas tutaj się należy jak nic

kuz

2

@Emhyr ja chce kupe

kuz

0

@Encore xantares stary haxior, nie trawie tych Turków

kuz

6

@MesQueUnClub_87 Sa, najgorszym sortem "polaczków" co pozjadali wwzystkie rozumy, uważają się za oświeconych a tak na prawdę są tępymi boomerami, nie rozumiejącymi podstaw internetu i życia.

kuz

8

@kynio302 A Polacy w Anglii mówiący płynnie po Angielsku wtopią się tam i będą ryć pod brytolami. Co za ameby umysłowe takie rzeczy wypisują to aż głowa boli. Pewnie "włączył myślenie".

kuz

3

@BorzyKrzys Jaka rozkmina w ogóle xD na co to ludzie nie wpadną to hit

kuz

3

@kubix05 stara farelka pomarańczowa firmy farel

kuz

0

Tylko rosja może kogoś posądzić o atak terrorystyczny, podczas gdy od ponad dwóch lat bezkarnie atakuje inne państwo, zabija cywili i łamie wszelkie konwencje.

kuz

0

@NeroTFP1 Nikt się nie spodziewał :P

kuz

1

mouz i Spirit, najłatwiejszy pick 3-0 w historii :D

kuz

0

@barcelonaLM Tysiące ludzi zginęło w katastrofach lotniczych, ale o tych znanych zawsze mówi się więcej. Po co się przypier**lać do czegoś, co jest normalną koleją rzeczy? xd

kuz

0

@DonMatteo901 No i Sebków z przejaraną mordą nie kojarzących co się dzieje wokół będzie pewnie na pęczki wtedy :P

kuz

1

@Azi Ziomki walą z automatów a koles stoi sobie na balkonie i nagrywa :D Co za zj*b

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?