kuz

0

Chłopy co robią te reportaże w polsacie jak ten o trenerach przed chwilą to tak jakby mojej żonie, która nie zna się na piłce kazali dwa dni przed takie coś przygotować :D dno

kuz

0

Nie no ten polsat to hit. Przed chwilą koleś powiedział, że nie jest pewnie czy Lewy dożyje czasów Flicka w Barcelonie...

kuz

0

Hajto już zaczyna się dzielic wiedzą od przedszkolaków na temat wypłat w La Liga.
Najlepszy i tak jest Osimech xD

kuz

0

@MesQueUnClub96 W pierwszym meczu też były takie głosy a było 1-1, Napoli miało być słabe a było takie samo jak my.
Nie dają rady Granadzie więc Napoli to wymagający rywal nawet w dołku.

kuz

2

Papcio Perez będzie w nowym losowaniu tak długo robił symulację, aż się trudne nie wylosuje :D słabe te komputerowe losowania, możliwości fałszerstwa są ogromne.

kuz

10

@MESSIah16 Armia złożona z 18 latków branych na siłę w okopy? Umierających na darmo podczas gdy politycy będą gdzieś bezpiecznie się temu przyglądać? Po co? Poza tym pytanie brzmi jaki interes miałaby Rosja w atakowaniu Polski, to jest tylko i wyłącznie szurska teoria.

kuz

2

Xavi wygrywając zarobi 15M€ na zatrudnienie Flicka.
Xavi przegrywając wyleci z hukiem z całym sztabem.
Nie bądźcie jak Xavi, bądźcie bardziej odpowiedzialni.

kuz

0

Xavi powinien im powiedzieć już na odprawie, albo najlepiej wziąć Roberto kapitana, wielkiego zawodnika i upozorować wywiad pomeczowy przed meczem.
"Sergi, nie udało się awansować, czego zabrakło?"
"Wyciągniemy wnioski, walczymy jeszcze o ligę, będziemy pracować żeby być lepszym."
Potem reset, i rzeczywiście wyciągają wnioski, uczą się na tych błędach i się poprawiają, jeszcze przed meczem.
Wtedy po meczu w razie przegranej musiałby zmienić płytę.

kuz

3

@SkN Gdyby każdy tak podchodził to nikt by nie robił transferów, nie zmieniał trenerów i niczego nie robił bo wiara czyni cuda.
Trochę wspólnego z Xavi masz, on też wierzy do samego końca.
"Na prawdę skoro jesteście takimi pesymistami to nie oglądajcie tego meczu i nie siejcie tu tej beznadziejnej propagandy bo oczy bolą." W tym fragmencie zabraniasz nam oglądać i wwypowiadać się bo mamy inne zdanie. Proszę bardzo, tzw samozaoranie.

kuz

1

@Katalończyk 99 Odwrotnie kolego, a to już ciężej. Sztucznie obniżyć możesz, ale potem bańka pęka.

kuz

6

Za Tuskiem nie przepadam, jak za każdym politykiem, ale strasznie im się oberwie przez to sprzątanie po pisie i tym co narobili w 8 lat. Rolnicy wieszają kukłę Tuska, a za wszystko odpowiada rząd Morawieckiego, paliwo mu wypominają, a sztucznie ceny obniżał pis do wyborów, to samo teraz z vatem na żarcie, też obniżyli pod publiczkę, teraz wraca i aktualny rząd będzie winny. Jakby magicznie mieli to ominąć, a tego nie da się ominąć.

kuz

17

@SkN Sam ją zaczynasz a jak ktoś dał dobry argument, na który nie masz za bardzo odpowiedzi, to odpuszczasz? W takiej formie, po tylu słabych latach, to nie dziwne, że ludzie podchodzą pesymistycznie i wolą się pozytywnie zaskoczyć niż odwrotnie. Ja sam jestem zdania, że będą ciężary, ale może jakimś cuddem to przepchniemy. I tak, nazywam się kibicem Barcelony, nie jestem sezonowcem.

kuz

10

@Lionel_Messi10 A Messi sobie Puchar Ligii na luzaku robił :P

kuz

3

Komentarz usunięty

kuz

2

@KmN Przekaż żeby nie wkładał portfela i telefonu do tylnej kieszeni spodni ani plecaka, tylko trzymał sztywniutko

kuz

16

@bartas97 Zesrali się w zbroję pierwsi, zrezygnowali, popierali UEFA gdyby chciała nas ukarać, a teraz wywęszyli, że jednak można legalnie zarobić to wracają. Trochę ch**owe.

kuz

1

@Jonyx Wystarczy powiedzieć, że nie jesteśmy w najlepszej formie i są zespoły, które są w dużo lepszej. Będziemy starali się wrócić do tej najlepszej formy i rywalizować z nimi na tyle na ile możemy poprzez problemy finansowe i kadrowe z powodu kontuzji.

Czy to brzmi tak źle? Czy brzmi jak nie owijanie w bawełne i nie okłamywanie kibiców którzy i tak widzą, że każdy mecz praktycznie jest kopaniem się po czole i walką o punkt, nawet ze średniakami ligowymi?

kuz

7

Ilu idiotów znowu się pojawiło na tiktoku, ekspertów od geopolityki, speców wojennych... Szkoda nawet to komentować, nakręcają ludzi dla wyświetleń, straszą wszystkich dookoła. Dziś widziałem jak jeden całkiem poważnie mówił, że to wszystko spisek CIA. :D Ciekawe czy simpsonowie przewidzieli już wojnę? Tacy jak oni pewnie w listopadzie 2012 zwiastowali koniec świata. Duda wracając z USA ma się podobno rozbić, coraz więcej tego jest, idziemy wszyscy na front, to nieuniknione!
Widziałem też film z dziećmi na podeście, co krzyczą, że nie chcą wojny itd. Najlepiej wykorzystać dzieci do polityki, a tysiące osób poklaskuje, nieświadome niczego dzieciaki.
Żadna wojna, klęska czy kataklizm nas nie wykończy. Głupota moi drodzy, ona jest coraz powszechniejsza i to ona nas wykończy.

kuz

2

Ojjj ciężko się rysuje jutrzejszy mecz z Napoli, ja tam się obawiam, że odpadniemy.

kuz

0

@Ojciec5tkidzieci Don Diego taki stary?

kuz

0

Juz w lipcu: "Hansi Flick oskarżony o nielegalne ściąganie Torrentów do Barcelony. Trwa postępowanie."

kuz

1

@takisobiektos dobrze ze go nie zabił tym poteznym ciosem xd

kuz

3

@draxidox kurwwwww taki Cie dopadnie przy ognisku to w minutę cała krew spije i stracisz przytomność, a gratis Ci sprzeda pfizera na 30 dawek

kuz

53

Arda Guler | young future | better than Lamine Yamal | goals & skills danza kuduro remix

kuz

0

Sami się dobili tymi dwiema bramkami :P

kuz

1

@Rust_Cohle mowisz masz

kuz

1

Real strzela siłą woli! CO ZA MENTAL!

kuz

2

Ale zmarnowali sytuacji w tym doliczonym czasie xD My tylu nie mamy w całym meczu

kuz

0

Ja się pytam, czemu tylko Viaplay?

kuz

2



W ten piękny piąteczek wchodzimy jedną z najpiękniejszych piosenek polskiego rocka! Miłego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?