@Arden Odważna opinia, skoro po połowie mniej meczy łyka legendy jak Henry itp. dał nam w swoim pierwszym sezonie mistrza, zdobył pichichi. Mam wrażenie, że każdy go ocenia przez słaby sezon (głównie z winy trenera bez pomysłu na drużynę i braku farta). Nie muszę dodawać (albo muszę), że chłop ma 35 lat a ciągnął Barcę za uszy po tytuł.
Gram właśnie w widmo wolności. Ależ ta Aurora to perfekcyjnie zrobiona postać, wygląd idealny, zachowanie tak samo, no powiem Wam Panowie, że mnie urzekła a to tylko kilka zdań w rozmowie. Redzi to mistrzowie.
@Pedri16Future Może zmiana trenera w środku sezonu jest bez sensu? Dadzą mu popracować do końca i zaczną presezon z kimś nowym. Jednocześnie nie mówią, że jest super i zajebiście.
@sonek Ja gram z kumplem, ale dwóch to wciąż za mało, ludzie mają po 20k+ a nie potrafią podstaw gry, nie mają mikrofonu albo trollują :P CIężki ten los csa
@sonek Ja niby też, bo ostatnio od stycznia 2023 do września i wyjścia cs2 miałem przerwę i w ogóle nie grałem, ale to jak z jazdą na rowerze, jak już grasz na tym poziomie globusa to nie da się zejść nizej.
@Bartula Tym, że inteligentni ludzie nie dostają pieniędzy za robienie z Siebie oszołoma w internecie i freakach, ciężko pracują często za najniższą krajową, mają rzucane kłody pod nogi, ledwo wiążą koniec końcem. Taki idiota żyje jak pączek w maśle i śmieje się wszystkim w twarz. Tu jest niesprawiedliwość.
@tristan87 Twarz przeciwnika jest nietykalna, Josue ewidentnie wyprowadził (co prawda lekki) cios. Czerwona powinna być i tamten chciał to wykorzystać (nie wiem jak się skończyło).
@Who_you_mam No stary on jest milionerem, bo na freakach na pewno zarobił ponad milion zł. Do tego jest znany w internecie więc pewnie ma jakieś bartery i inne takie duperele, stały dochód, o nic nie musi się martwić.
@mekston Mimo wszystko 7 punktów to nie jest jakoś dużo w lidze, a Leverkusen to nie jest maszynka co wygrywa od lat ligę i im bliżej końca tym większa presja. Poczekajmy z takimi osądami.
@wojtuh10 faceita niestety nie grałem od czasów wczesnego csgo, ogólnie mało tam grałem (co jest błędem) i mam teraz chyba 7 lvl, a to jest elohell i trafiasz takich kolegów że się odechciewa cokolwiek grać :/ Nie mam znajomych 4 żeby grać premade
CS2 to jest hit. Na 20k+ elo nie da się grać normalnie. Co drugi mecz albo i częściej haxy, jeszcze rozumiem, że VAC nie banuje za wh, ale typowe spinboty latające po mapie ze scoutem to powinno być insta banowane, bo nie jest normalnym 5 hedów w sekunde i powinni to automatycznie wykrywać. Tymczasem typek sobie gra już 2 miesiące bo jeszcze się tym chwali. Granie w cs2 to jest coś dla ludzi o stalowej psychice, ale ja już chyba wysiadam. Musiałem się wyżalić i wiem, że Was to ch*j obchodzi. Miłego dnia. PS. chociaż Real zremisował.
6
@Arden Odważna opinia, skoro po połowie mniej meczy łyka legendy jak Henry itp. dał nam w swoim pierwszym sezonie mistrza, zdobył pichichi. Mam wrażenie, że każdy go ocenia przez słaby sezon (głównie z winy trenera bez pomysłu na drużynę i braku farta). Nie muszę dodawać (albo muszę), że chłop ma 35 lat a ciągnął Barcę za uszy po tytuł.
0
Ale BOMBAZO! Mbappe ogłosił, że odchodzi z PSG! To chyba Real latem co Panowie?
0
@xvcWinterSoldier Samobój?
6
@HighestInTheRoom W niedzielę śpie do 11, masz rację.
1
@ranger3120 Tylko dla antychrystów, musisz mieć legitymację
0
@Faro Tak szczerze? To nie.
0
@Saviola88 Wypozyczony na miesiąc.
0
@mrboom To robi 80% roboty. Zawodnicy boją się pikować czy grać agresywniej bo boją się donka.
1
Pomyślało 99% graczy CBP :d jakiś romansik by się tu przydał. @partymaker
4
Spirit aktualnie gra w inną grę niż wszyscy. Smurfują sobie na top turniejach. Poza zasięgiem.
3
Gram właśnie w widmo wolności. Ależ ta Aurora to perfekcyjnie zrobiona postać, wygląd idealny, zachowanie tak samo, no powiem Wam Panowie, że mnie urzekła a to tylko kilka zdań w rozmowie. Redzi to mistrzowie.
0
@Pedri16Future Może zmiana trenera w środku sezonu jest bez sensu? Dadzą mu popracować do końca i zaczną presezon z kimś nowym. Jednocześnie nie mówią, że jest super i zajebiście.
0
@Pedri16Future Lepiej chyba powiedzieć szczerze co myśli o ich grze niż owijać w bawełnę jak Xavi mówi farmazony
0
@prokar1 Ja nie bo jeszcze Kszawi zmieni zdanie
4
@macio_944 Ostatecznie Deco załatwi ziomeczka z FC Porto, przedłużymy Roberto, a transferami będą koledzy z Barcy Atletic.
4
@karoleq992 Pomyśleć, gdyby Real dziś nie zremisował i nie tracił wcześniej punktów to mógłby powtórzyć invicibles Arsenalu
0
@sonek Ja gram z kumplem, ale dwóch to wciąż za mało, ludzie mają po 20k+ a nie potrafią podstaw gry, nie mają mikrofonu albo trollują :P CIężki ten los csa
0
@sonek Ja niby też, bo ostatnio od stycznia 2023 do września i wyjścia cs2 miałem przerwę i w ogóle nie grałem, ale to jak z jazdą na rowerze, jak już grasz na tym poziomie globusa to nie da się zejść nizej.
0
@Bartula Tym, że inteligentni ludzie nie dostają pieniędzy za robienie z Siebie oszołoma w internecie i freakach, ciężko pracują często za najniższą krajową, mają rzucane kłody pod nogi, ledwo wiążą koniec końcem. Taki idiota żyje jak pączek w maśle i śmieje się wszystkim w twarz. Tu jest niesprawiedliwość.
0
@sonek na 8k elo to gram z zawiązanymi rękoma i oczami, zero frajdy
1
@MesQueUnClub96 Miejmy nadzieję, ale ja bym nikogo jeszcze nie przekreślał.
0
@tristan87 Twarz przeciwnika jest nietykalna, Josue ewidentnie wyprowadził (co prawda lekki) cios. Czerwona powinna być i tamten chciał to wykorzystać (nie wiem jak się skończyło).
0
@Who_you_mam No stary on jest milionerem, bo na freakach na pewno zarobił ponad milion zł. Do tego jest znany w internecie więc pewnie ma jakieś bartery i inne takie duperele, stały dochód, o nic nie musi się martwić.
0
@mekston Mimo wszystko 7 punktów to nie jest jakoś dużo w lidze, a Leverkusen to nie jest maszynka co wygrywa od lat ligę i im bliżej końca tym większa presja. Poczekajmy z takimi osądami.
2
Komentarz usunięty
0
@wojtuh10 faceita niestety nie grałem od czasów wczesnego csgo, ogólnie mało tam grałem (co jest błędem) i mam teraz chyba 7 lvl, a to jest elohell i trafiasz takich kolegów że się odechciewa cokolwiek grać :/ Nie mam znajomych 4 żeby grać premade
0
CS2 to jest hit. Na 20k+ elo nie da się grać normalnie. Co drugi mecz albo i częściej haxy, jeszcze rozumiem, że VAC nie banuje za wh, ale typowe spinboty latające po mapie ze scoutem to powinno być insta banowane, bo nie jest normalnym 5 hedów w sekunde i powinni to automatycznie wykrywać. Tymczasem typek sobie gra już 2 miesiące bo jeszcze się tym chwali. Granie w cs2 to jest coś dla ludzi o stalowej psychice, ale ja już chyba wysiadam. Musiałem się wyżalić i wiem, że Was to ch*j obchodzi. Miłego dnia.
PS. chociaż Real zremisował.
0
Hernandez Hernandez z golem? Czy ktoś inny?
2
@FutureFCBarcelona Mecz z Malagą to dla mnie do dziś jeden z TOP meczów jaki widziałem w życiu. Intensywność, akcja za akcją, emocje w końcówce. TOP!
0
@Peciak Najbardziej optymistyczny kibic Barcy be like :D