@Kgorecki2500 Nie do końca, bo ważniejsze jest dowalenie somsiadowi niż skupienie się na poprawie życia Polaków. Musi być lepiej niż u Niemca, a czy tak na prawde musi żeby Polacy byli zadowoleni?
@draxidox Hmmm, moim skromnym zdaniem powinni robić wszystko żeby Polakom było lepiej, żebyśmy mieli więcej połączeń do innych krajów, a nie robić konkurencje i walczyć z Niemcami kto jest lepszy. Chyba nie na tym to polega?
@esem91 Hmmm, podanie do Lewego, Raphinha nie uczestniczy w akcji, dopiero jak Lewy przegrał pojedynek to obrońca podał do Raphinhi. Dziwna decyzja. Pozycja spalona na nic nie wpłynęła bo Raphinha i tak by doszedł do tej piłki.
@kondzix2115 Chrzescijanie mordowali w czasach ciemnoty i średniowiecza, prawa człowieka wtedy nie istniały. Hitler robił to już w cywilizowanym świecie, na tyle rozwiniętym, że było to bestialstwo.
@icon3520 Dawaj plusik dla każdego interesującego Cię konta, rób tak przez tydzień, a potem przeglądaj tylko zakładkę obserwowani. Nie będzie Cię zasypywało idiotami tylko tym, co Cię interesuje. Algorytm w miarę szybko się uczy ale początek to porażka.
@marcin62 Nie rozumiem takiego pompowania Viniciousa. W Realu może coś dalej (chociaż i tak nie tyle na ile go hajpują) ale w reprze to przeciętny skrzydłowy jakich Brazylia miała dziesiątki. Zero liczb, zero trofeów, praktycznie nic. Porównanie z Neymarem na jakiejkolwiek płaszczyźnie to już w ogóle jest hit nad hitami.
Ale ceny arimaxów wy**bały w kosmos :O kiedyś moje ulubione buty (90, jedynki, air force), teraz za jakieś klasyczne 90tki trzeba minimum 600-700 zł zapłacić :D Jak szyte dratwą air force'y są takiej kasy warte, tak 90 i jedynki już nie, bo masa lepszych new ballance czy innych jest w dużo niższej cenie.
2
@Kgorecki2500 festiwal idiotów zamiast wyborów. Faktycznie jest się z czego cieszyć. :P
0
@Kgorecki2500 Nie do końca, bo ważniejsze jest dowalenie somsiadowi niż skupienie się na poprawie życia Polaków. Musi być lepiej niż u Niemca, a czy tak na prawde musi żeby Polacy byli zadowoleni?
0
@draxidox Hmmm, moim skromnym zdaniem powinni robić wszystko żeby Polakom było lepiej, żebyśmy mieli więcej połączeń do innych krajów, a nie robić konkurencje i walczyć z Niemcami kto jest lepszy. Chyba nie na tym to polega?
0
@esem91 Hmmm, podanie do Lewego, Raphinha nie uczestniczy w akcji, dopiero jak Lewy przegrał pojedynek to obrońca podał do Raphinhi. Dziwna decyzja. Pozycja spalona na nic nie wpłynęła bo Raphinha i tak by doszedł do tej piłki.
1
Komentarz usunięty
0
Zarząd tak nalega na zostanie Xaviego, bo nie ma pewnie hajsu na nikogo lepszego i już się brzytwy chwytają...
1
@kondzix2115 Chrzescijanie mordowali w czasach ciemnoty i średniowiecza, prawa człowieka wtedy nie istniały.
Hitler robił to już w cywilizowanym świecie, na tyle rozwiniętym, że było to bestialstwo.
4
@qbuteq Oriol mógłby się wykartkować do końca sezonu
1
@TheNekro94 Stowka! Moja nadchodzi w maju :D
2
@Emhyr Internet explorer
2
@barcanawieki Nie czytaj, szkoda zdrowia
1
@budel17 Dziwne bo mouz było w gazie fest, pewnie presja dużej sceny a to same młodziaki
5
Arde Turana nazwałbym jednak Tureckim Fergusonem, bo dobrze rzuca butami.
1
@jacobFCB w dwa dni to człowiek nawet nie odpocznie. Polecam się zapisać na conajmniej tydzień. Kod promocyjny to: VINIJR
0
@Kapitan_SW Kapeć only, jedyne miejsce z klimatem bez zmian.
2
@kaamil1910 Edit: i to jest Eredivise a nie La Liga i Barcelona. Tutaj nie dał rady i nie da rady. Słaba liga to Jego sufit.
0
@Encore No teraz już chyba RIP. Musiała by się tragedia w FaZe stać żeby to przegrali.
0
@Encore Nie do końca :D
0
@icon3520 Dawaj plusik dla każdego interesującego Cię konta, rób tak przez tydzień, a potem przeglądaj tylko zakładkę obserwowani. Nie będzie Cię zasypywało idiotami tylko tym, co Cię interesuje. Algorytm w miarę szybko się uczy ale początek to porażka.
1
@Kgorecki2500 Coś muszą robić z poległymi żołnierzami
5
@TheNekro94 Pluje na ludzi tworzących takie cos, ludzkie odpady.
0
@norbi77 Przynajmniej na twitchu nie oglądałbyś lasek streamujących swoje dupy siedzące na szklanym krześle. :D
3
@Kessie Wszystkie spaliny świata powinny lecieć na chate do Grety Thunberg, wpadać jej przez okno.
8
@tristan87 Podobno aż 711 razy odwiedzał byłych trenerów. Niebywałe!
5
@ranger3120 żółty to @wpwelement a ten kapuś to już kilku stąd widzących, jak ktoś się z nimi nie zgadza.
10
@marcin62 Nie rozumiem takiego pompowania Viniciousa. W Realu może coś dalej (chociaż i tak nie tyle na ile go hajpują) ale w reprze to przeciętny skrzydłowy jakich Brazylia miała dziesiątki. Zero liczb, zero trofeów, praktycznie nic.
Porównanie z Neymarem na jakiejkolwiek płaszczyźnie to już w ogóle jest hit nad hitami.
0
@JimMorrisonFCB AF midy klasyczne skórzane, białe i czarne to jakieś 599 zł aktualnie
0
Ale ceny arimaxów wy**bały w kosmos :O kiedyś moje ulubione buty (90, jedynki, air force), teraz za jakieś klasyczne 90tki trzeba minimum 600-700 zł zapłacić :D Jak szyte dratwą air force'y są takiej kasy warte, tak 90 i jedynki już nie, bo masa lepszych new ballance czy innych jest w dużo niższej cenie.
0
@Emhyr Kapitan hahaha
0
@Comentateiro Nie gramy z Hiszpanią, raczej...