Wszystko fajnie ale temu komentatorowi to bym za**bał takiego liścia na mordę że by już nie skomentował nigdy meczu. Zero wiedzy, stronniczość, głupota. Ten drugi próbuje ratować sytuację trochę go poprawiając od czasu do czasu ale to jest komedia. Dzięki Ci Canal+ za przejęcie tych rozgrywek.
1
@Bykunn @Murazor To są słowa Xaviego z wywiadu po meczu :P
0
@FCB_dimiC On już jest udany :)
4
@Kamiloza91 Po 6 latach, ile ten klub mu dał, cieszy się jak debil z gola na 1-1? Orka będzie w rewanżu.
32
Ojjjj Dembele dzbanie będziesz miał piekiełko w rewanżu. Już chłopakizz Boixos o to zadbają. Uważaj na łby.
3
Dobrze ze Mbappe nagrzany i nie podał
1
Pedri wszedł niedawno a wygląda jakby grał 130 minut
1
Wazna interwencja ale w rewanżu nie zagra :/
3
Wszystko fajnie ale temu komentatorowi to bym za**bał takiego liścia na mordę że by już nie skomentował nigdy meczu. Zero wiedzy, stronniczość, głupota. Ten drugi próbuje ratować sytuację trochę go poprawiając od czasu do czasu ale to jest komedia. Dzięki Ci Canal+ za przejęcie tych rozgrywek.
0
Mbappe już głowa w Madrycie
0
Wejscie smokaaaaaaaaaa
5
A ten juz krzyczy i goooool. To jest kryminał komentatorski.
2
Gdzie ten frajer z polsatu widział tam rękę?
2
Czerwona juz powinna być, elo
6
Hahahahah, Serio Ronaldinho wylosował
0
15 minut drugiej połowy a oni grają jak podmienieni w szatni
1
Dziurawe ręce XDDDD
1
Tego frajera polamanca niech w rewanżu ładnie przywita Motijuc.
0
Typowe rozpoczęcie połowy, super
1
Tylko nie on .. .
3
Hahah komentatorzy zawiedzeni, frajerzy
8
Cubarsi TOP jest
1
Ooooo Paaaaanie, to Tynna mnie spojrzałeś!!! Wstajemy wszyscy!
4
Dembele wylosował Grosickiego. Jak zwykle.
0
Raphinha psuje druga akcje juz
2
Rapha upada po raz pierwszy...
0
Dembele się doskonale spisuje, Enrique go odbudował. Dobra ja ich wyciszam.
3
Hahaha dopiero 3 minuty a już zrobili z nas słaby klubik, ciągle umniejszając. Szczam na polsat.
1
@Szmulek Nie byliby milionerami bez tych "człowieków" :P
0
Raphinha wylosował Ronaldinho na kole a ten mu pogratulował i sam przekazał moc
3
@blakkudium Bardziej mi się podoba mój casio za 800 zł