kuz

0

Diabeł zaraz pociągnie za sznurki

kuz

0

Jak ja nie lubię tej drużyny... Szok

kuz

1

@Peciak Ale Inter to nie jest przegryw dekady i nie mają mentalności i psychiki 3 letniego dziecka. U nas wystarczy bodziec i już wszystko leży, od trenera po zawodników.
Dziwne że po dwóch golach w Paryżu się podnieśli, bo to był wyjątek od reguły.

kuz

3

@Deviler Jezeli znasz historię to nie powinieneś w ogóle tak pisać w kontekście Realu. Im trudniejsza sytuacja tym lepiej ogarniają, diabeł czuwa.

kuz

0

@Safrani Np. cały hajs ze sprzedaży De Jonga. Rozbić na raty, zastawić bęben Laporty, cokolwiek, byle zatrudnić tu fachowca a nie kolejnego "może się uda". I tak znajdzie sie kasa na transfery, więc mogą znaleźć i na trenera.

kuz

3

Nie dość, że wczoraj klub znowu nas skopał na leżąco i jeszcze opluł, to dzisiaj z Marquezem rozjeżdża nas walcem.
Powinni wszelkie środki poświęcić na dobrego trenera ale spoza tego DNA i kręgu Barcelonistów, z jakimś doświadczeniem większym niż klub B. Nawet gdyby miało nie być żadnych transferów do klubu bo mamy kim grać, trzeba tylko potrafić to poukładać.

kuz

0

Gundo zaraz znowu będzie nielubiany w szatni bo mówi prawdę, a media będą na Niego brudy wypuszczać i równać z ziemią bo się odważył stwierdzić fakty.

kuz

0

@jacob345 Podziekuj De Jongowi, który wczoraj chyba ze 4 razy zatrzymał kontrę kręcąc się w koło z piłka i podając do tyłu.

kuz

2

Wstaliście? Czytam internet i nie ma już z nas takiej beki jak po innych kompromitacjach, ale oczywiście złotousty Xavi nie potrafi przegrywać i już wyzywa sędziego... I jak ten klub ma być poważny? Czerwona kartka, złe decyzje, słaby De Jong, słaby Lewy, to są powody Panie Xavi. Jeszcze opuszczenie drużyny po czerwonej dla Pana to tez było świetne zachowani. Oczekuj od ekipy mentalu a sam zachowuj sie jak 16 letni frustrat przy linii.
Tak, dalej nie mogę przeżyć ze my odpadliśmy.

kuz

2

@GeraltzKatalonii No ale dzisiaj też go właśnie nie mieliśmy...

kuz

1

Następny sezon to już inna LM, pamiętajcie. Zaczynamy pewnie od Eurowpier**lu jak jakiś trener tego nie poukłada, bo same mecze na szczycie mają być. Nie widzę tego.

kuz

0

@Gibbon_FCB Zazdroszcze psychiki

kuz

19

de Jong: "We tried, but we couldn't do more."

"It's hard because we were convinced we could win. Now we get up and try again."

Latem niech idzie robić piruety za 60M€ gdzieś indziej. Dość nabierania kibiców.

kuz

14

@Hosh Wystarczyl gol Muaniego i byłoby idealnie nannajgorszy okres w życiu kibica

kuz

2

Wiecie jak to jest czuć się jak gówno? Właśnie tak. Nie wiem co ze sobą zrobić tak mnie nosi.

kuz

0

@KrychaFCB Idealnie tak sie czuje

kuz

0

Araujo mnie wkurwił, ale Lewy za brak podania chyba jeszcze bardziej. Znowu załamany jestem i tak w kółko z tą drużyną. A następny sezon z Marquezem zamiast Flicka. Osiwieje.

kuz

1

Ferran juz ledwo biega? XD

kuz

0

@Barca_bwo swietne

kuz

0

10 na 11 od godziny ale po co zmiany, mamy siłę.

kuz

3

Frenkie teraz drepcze a akcja idzie haha do zmiany ten gość jest

kuz

4

A De Jong dalej tańczy hahahah, co ja pacze

kuz

4

Chociaż bym tu lizał podłogę z zażenowania, nigdy nie odpalę BVB. Z Barcą do końca, nawet jak się kompromitują.

kuz

0

Ale my jesteśmy kasztanami

kuz

3

Jeszcze Laporta niech z bebzunem wybiegnie i dostanie czerwo, tego brakuje

kuz

2

Nic nie było, nie ma szans nurkował

kuz

0

Kolejny rok, kolejny blamaż, ja juz nie dam rady psychicznie serio.. To jakieś fatum jest już.

kuz

2

Oscar jeszcze nie przegrał meczu xD mnie zaraz tu pojebie na tej kanapie

kuz

0

Xavi top, znowu opuszcza okręt

kuz

0

Lej po bombie w środku pola hahahaha, 300 metrów miejsca, można się rozejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?