@TR3YWAY Zerwanie więzadeł porównywać do dużej liczby minut to już jest TOP głupoty :D Równie dobrze mógł wejść z ławki na pierwsze 10 minut w sezonie i doznać takiej kontuzji. To nie jest kontuzja mięśniowa.
Roque odejdzie na wypożyczenie jak go nie damy rady zarejestrować, bo tylko na pół roku ma rejestrację xD I weź tu traktuj ten klub poważnie, jak już takie informacje wypływają.
@Lidwinho Nie gadaj, bo wchodził a nawet grał od początku i nie pokazywał nic dobrego. On po prostu jest młody i potrzebuje czasu. Nie każdy jest talentem pokroju Yamala i Cubarsiego że wchodzi z buta w zawodowy futbol europejski.
@bartekvisca Ale boli Was dupa. Nikt Wam nie wlewa do gardeł, chcecie to siedźcie w domu i nie narzekajcie na lewo i prawo co ludziom wolno a czego nie. Grill, działeczka, zimne piwko to jest akurat świetny sposób na wypoczynek i nie oznacza od razu robienia 15 piw i spania pod krzakiem. Już wszystko wszystkim zaczyna przeszkadzać. Jakim trzeba być sfrustrowanym człowiekiem żeby takimi rzeczami się przejmować :D
@Firestone Dla tej Barcelony każdy okres z kilkoma wygranymi z rzędu, zlaniem Realu oraz jakimś trofeum to już jest piękny okres. Mamy bardzo małe wymagania.
@PatrychoO Nie tylko telewizja. Ogólnie społeczeństwo to napędza, bo im głupszy ktoś jest tym większa oglądalność. Ludziom przestała się podobać normalność, wolą patologię bo to coś nowego, coś zaskakującego. Ludzie napieprzają się z liścia na zasadzie konkursu, chleją alkohol do upadłego, to idzie w coraz gorszym kierunku i nic tego nie zatrzyma, taki popyt.
@Azrik Wszystko się skupiało na skrzydle i zastąpieniu Neymara. Dembele, Griezmann, Coutinho. Na siłę ściągano wszystkich na tę pozycję pomimo, że nie była ich nominalną. NIKT nawet w połowie nie dorównał Neymarowi.
@jacobFCB Barcelona sie nie skończyła, ale upadła jako instytucja po sprzedaży Neymara do PSG. Wtedy zaczęły się nieudolne próby sprowadzenia zastępstwa, szastanie kasą na lewo i prawo, próba życia trypletem i że będzie samograj co sezon. Odejście Neymara to czarna data w historii tego klubu i nikt nie powie, że jest inaczej.
Ale żałosna się ta drużyna robi z sezonu na sezon. Poprzedni wydawał się światełkiem w tunelu, w tym udało się uniknąć kompromitacji aż do wiosny, ale jak jeb*o to wszystko na raz i nie ma co zbierać.
1
Hahaha nie mogę z tej akcji co on odyebau :DDD
2
@Tollusiek A nie, czekaj...
0
Auuuuaaaaa, musiało boleć
0
Rapha +1 :P człowiek statystyka
0
Dzisiaj kciuki za Yarka Gąsiorowskiego trzymamy
0
@TR3YWAY No ale sam napisałeś, że to jednak wina Xaviego :D
6
@TR3YWAY Zerwanie więzadeł porównywać do dużej liczby minut to już jest TOP głupoty :D Równie dobrze mógł wejść z ławki na pierwsze 10 minut w sezonie i doznać takiej kontuzji. To nie jest kontuzja mięśniowa.
0
@czosnekfcb Byłem w kinie, spoko film, na pewno warto :)
2
Roque odejdzie na wypożyczenie jak go nie damy rady zarejestrować, bo tylko na pół roku ma rejestrację xD I weź tu traktuj ten klub poważnie, jak już takie informacje wypływają.
0
Kiedy telenowela z problemami z rejestracją Guido? Jak stawiacie?
0
Ten Guido to dobry grajek? Coś więcej na Jego temat?
0
@Lidwinho A wiesz że jest coś takiego, jak treningi z pierwszą drużyną? Z zawodnikami od których może się uczyć?
0
@Lidwinho Nie gadaj, bo wchodził a nawet grał od początku i nie pokazywał nic dobrego. On po prostu jest młody i potrzebuje czasu. Nie każdy jest talentem pokroju Yamala i Cubarsiego że wchodzi z buta w zawodowy futbol europejski.
1
@tomek8756 hatfu.. Sory aż mi ślina leci z gęby automatycznie
0
@arsenallondyn0 Zalukam, dzięki
10
@bartekvisca Ale boli Was dupa. Nikt Wam nie wlewa do gardeł, chcecie to siedźcie w domu i nie narzekajcie na lewo i prawo co ludziom wolno a czego nie. Grill, działeczka, zimne piwko to jest akurat świetny sposób na wypoczynek i nie oznacza od razu robienia 15 piw i spania pod krzakiem.
Już wszystko wszystkim zaczyna przeszkadzać. Jakim trzeba być sfrustrowanym człowiekiem żeby takimi rzeczami się przejmować :D
0
@Firestone Dla tej Barcelony każdy okres z kilkoma wygranymi z rzędu, zlaniem Realu oraz jakimś trofeum to już jest piękny okres. Mamy bardzo małe wymagania.
12
@IronSanHybrid Po prostu chłop do leczenia psychiatrycznego. Nie bójmy się o tym mówić bo za parę lat będą nas zmuszać do bycia tym czymś.
1
@Kozinho. Dokładnie, bo to wiadomo od dawna. :)
2
@PatrychoO Nie tylko telewizja. Ogólnie społeczeństwo to napędza, bo im głupszy ktoś jest tym większa oglądalność. Ludziom przestała się podobać normalność, wolą patologię bo to coś nowego, coś zaskakującego. Ludzie napieprzają się z liścia na zasadzie konkursu, chleją alkohol do upadłego, to idzie w coraz gorszym kierunku i nic tego nie zatrzyma, taki popyt.
0
@Sulimo Daj mi kija a rozpier**le nawet 50 tych futrzastych niewdzięczników
2
@Popitek12 Metro Exodus
1
@tomek8756 Ej ale z tego była beka chyba jakieś kilka dobrych lat temu xD znowu to odkopali?
0
@Azrik Wszystko się skupiało na skrzydle i zastąpieniu Neymara. Dembele, Griezmann, Coutinho. Na siłę ściągano wszystkich na tę pozycję pomimo, że nie była ich nominalną. NIKT nawet w połowie nie dorównał Neymarowi.
3
@jacobFCB Barcelona sie nie skończyła, ale upadła jako instytucja po sprzedaży Neymara do PSG. Wtedy zaczęły się nieudolne próby sprowadzenia zastępstwa, szastanie kasą na lewo i prawo, próba życia trypletem i że będzie samograj co sezon.
Odejście Neymara to czarna data w historii tego klubu i nikt nie powie, że jest inaczej.
0
@JarekS Pasuje tylko reakcja DiCaprio, reszta nie bo w drużynie jest podział. Roberto i inni pewnie się cieszą, bo dalej będzie siesta.
1
Trening Barcy, godzina 9:00, wchodzi Xavi:
0
Ale żałosna się ta drużyna robi z sezonu na sezon. Poprzedni wydawał się światełkiem w tunelu, w tym udało się uniknąć kompromitacji aż do wiosny, ale jak jeb*o to wszystko na raz i nie ma co zbierać.
0
I nagle wszyscy wiedzą, ze Flick miał być numer jeden. Wczoraj jeszcze był Marquez haha. PISMAKI
1
@kondzix2115 Pedri ma pierwiastek magii, Gavi ma pierwiastek wpier**lu.