kuz

3

@zeko0 Ja nie wiem ludzie są ślepi? XD Chociaż rękę by wystawił a chłop nic nie robi :D Niektórzy to w chmurach żyją

kuz

6

@Emhyr To niech każdy większy i silniejszy obrońca napier**la mniejszych napastników z bara bez zainteresowania piłką, fajnie będzie!

kuz

38

@Emhyr Należał się karny jak byk bo Rudiger robi ewidentny ruch dupą w stronę Fermina po tym, gdy minęła go już piłka. To nie jest wyblok stojąc, tylko celowe wejście w tor zawodnika. Co Wy opowiadacie. Poza tym jak niżej, co za różnica gdzie sędziuje? Licencje musi mieć i zna zasady lepiej niż 99% komentujących.

kuz

7

@michal26 Nie ma żadnej

kuz

1

@Mario96w Dokładnie o to chodzi, że one nawet nie zdążyły się dobrze rozmrozić (były tylko trochę miękkie, ale wciąż zimne jak diabli). Jem własnie trzeciego, dzięki za odpowiedź.

kuz

0

@barcelonaLM Biorę po 80 milionów z konta każdej drużyny i słucham Państwa!?

kuz

0

@Jakchcesz ja bym dał każdemu kibicowi przycisk na trybunach, i w sytuacjach karnego, faulu, kartki itp głosował na stadionie.

kuz

0

@Radioactive9705 Ciekawe co u niego

kuz

0

Przywiozłem lody kaktusy ze sklepu, zapomniałem o nich i niecałą godzinkę leżały w torbie, trochę się rozmroziły, wrzuciłem do zamrażarki na luzie. Moja mi tu mówi, że do wyrzucenia bo można zachorować. :DDD Czytam w necie, że rzeczywiście, ale to chyba jak by pół dnia stały i rozmarzły całkiem? Szkoda wywalić 20 sztuk lodów kaktus bo są zajebiste!

kuz

1

@Mike1023 Bicie piany, że Laporta kupuje sędziów i to skandal.

kuz

5

@LM10GOAT A 4 miliony na goal line to szkoda wydawać. Tak, lepiej niech zawodnicy latają dodatkowe kilometry, bardziej się męczą samą podróżą pomimo i tak napiętego grafiku i ogromnej ilości meczy do rozegrania. Ta piłka zmierza w takim kierunku, że już niedługo nie da się tego oglądać od nadmiaru bodźców zewnętrznych.

kuz

5

@kynio302 Biedny zwierzak. Mógł go upier**lić w łeb.

kuz

2

In El Clásico there was a camera in each corner, but the one that was placed facing Lunin was not working. [Mundo Deportivo]

Pewnie ploty dziennikarskie, bo po takim czasie, ale sam nie mogłem uwierzyć, że na stadionie za tyle milionów nie ma kamery na linię bramkową z każdego możliwego kąta.

kuz

5

@Afterlife Bardzo ładna

kuz

0

@Bilon87 Bo kiedyś Negreira ustawiał pod nas mecze i Mourinho płakał o sędziowanie, teraz karma do nas wraca

kuz

8

@Kgorecki2500 Tylko ORZEŁ 1. Ten plebiscyt już nie ma sensu.

kuz

5

@kigani Jestem zdania że to powinien być koniec FDJ w Barcy. 80M euro i niech idzie do United albo do innego klubu PL. Kręci kółka, zwalnia każdą akcję + nie ma niczego o czym napisałeś.

kuz

0

@aleksandrowielki Dokladnie, ale przykład muszą brać wszyscy. Real, Atletico to marki które trzymają ligę. Sami nic nie zdziałamy.

kuz

0

Jak zwykle poorlaczki urządzają śmiechy z Laporty w internetach, gówno portale podobnie. Każdy wie, że meczu nie powtórzą, ale Laporta to jest dobry gracz jeżeli chodzi o politykę i rozumie, że złożenie takiego wniosku (albo nawet samo wspomnienie o nim) wywiera presję na lidze. W jakiś sposób trzeba tym idiotom od Tebasa pokazać, że nie jest tak jak być powinno. Wnioskiem muszą się zająć, zobaczą, że są jakieś konsekwencję. Barca jest dużą marką i muszą sie z nią liczyć bo daje im ogromne zyski. Inne kluby powinny też walczyć o każdy błąd sędziowski do samego końca i na każdy możliwy sposób.
Najlepsza jest hipokryzja tych od Realu. Jak sędzia kończył im mecz w połowie dośrodkowania to inaczej śpiewali, o cofnięciu meczu też były głosy. Według mnie słusznie, bo to było idiotyczne zachowanie jak cała ta Liga.

kuz

0

@lntrowertyk Ściągnij sobie z neta save z tego momentu po prostu

kuz

3

@macio_944 Trochę inna bajka, wczoraj mi naprostowali. Zanim zaczął tak dobrze to wcześniej mu nie bardzo szło, dwa sezony do skreślenia praktycznie. Xavi ma jeszcze szanse być Mottą.

kuz

16

Założyłbym się o wszystkie pieniądze świata, że gdyby Madryciokom nie uznali takiego gola, to sytuacja byłaby odwrotna i to z jeszcze gorszym skutkiem, bo wtedy Negreira by się nie wyrobił z drapaniem uszu tak by go piekły.

kuz

3

@cules100pro Ale on na przygłupa z gęby wygląda :D

kuz

1

@DonCarletto Banda hipokrytów :)

kuz

5

Dopóki reszta klubów nie zareaguje to sam Lapcio nic nie zrobi. Kluby powinnyzzbojkotować kolejkę, narazić Tebasa na koszty i wtedy może coś by się stało. Ale Madryt raczej nie narzeka na sędziów aktualnie, no chyba, że kończą im mecz w trakcie akcji to wtedy tak.

kuz

0

@MOLESTA Dokladnie. Balde przed kontuzją był pierwszy do sprzedania :D

kuz

0

Odejdzie Felix i Cancelo, nie przyjdzie nikt :D zostaje Fort na obrone @Sherem

kuz

1

@TR3YWAY Zeby przygarnąć arabskie miliony

kuz

1

@ToWinaSedziego Na bank zakład komentatorów :)

kuz

1

@MichalZZZ Masz rację :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?