@mientusek1407 No to się przyjrzyj lewej nodze i przestań się upierać. Saka tylko szukał kontaktu, Vasquez został pierw wycięty w lewą nogę, stracił równowagę i prawą nie miał jak przeskoczyć. Wez melise, obejrzyj powoli a potem wyciągnij wnioski. Też na początku szczekalem ze brak karnego.
@V e B 96 1. Karny był, wszyscy skupili się na prawej nodze Vasqueza a lewą Cubarsi wyciął pierwszą. 2. Na Yamalu nie było faulu, nie przesadzajmy. 3. Była bramka, po zdjęciach można określić. 4. Brak czerwa, Valverde był blisko. 5. Karny. Rudiger wypiął dupę żeby zablokować Fermina, Real by to dostał od ręki.
Dodał bym jeszcze brak żółtej kartki dla Modrica za faul po stracie w pierwszej połowie. W drugiej za taki sam dostał żółta, powinna to być druga i czerwona, gra w przewadze przez 20 minut.
Xavi usłyszał jak skandują żeby został na Bernabeu i pomyślał, że jeżeli nawet kibice Realu go kochają, to w sumie dlaczego nie? xd IMO jak zostanie, to nie ma za grosz honoru. Mógł poczekać z decyzją do końca sezonu, a nie w środku się podpalać i ogłaszać takie rzeczy nie będąc w 100% pewnym. Powrót Ter Stegena podniósł naszą formę na tyle, że niektórzy się nabrali i myślą, że to przez decyzję o odejsciu. Beczka.
@tbas Ciekawe co będziesz śpiewał jak Real straci 6 pkt w tych 6 meczach, a mają trudne tereny. Jak nie miał wpływu? Wczoraj wygrana dawała nam jeszcze spore szanse na walkę o mistrzostwo.
Dobrze mówią o Cancelo w eleven, niedawno wypadł ze składu bo miał "problemy prywatne". Grom wie co mu się w życiu dzieje, i to może mieć przekład na Jego formę. Łatwo oceniać nie znając szczegółów.
Nawet nie jestem wkurzony zbytnio :D Przecież wyciągną wnioski i będą walczyć do końca o Ligę. A jak matematyka już wkroczy i Real będzie pewniakiem, to będą czekać na Puchar Gampera, i tak to się kręci w tej Barcelonie, krainie płynącej wiecznym szacunkiem i brakiem konsekwencji, dobrze robią, oddają serducho no ale cały świat przeciwko nim i nie wychodzi. Biedactwa.
Spokojnie, teraz Mbappe przyjdzie do Realu a nam Tebas ograniczy FFP o 100 milionów i będzie trzeba kogoś sprzedać żeby się mieścić :D Ta liga to żart jest.
4
@mientusek1407 No to się przyjrzyj lewej nodze i przestań się upierać. Saka tylko szukał kontaktu, Vasquez został pierw wycięty w lewą nogę, stracił równowagę i prawą nie miał jak przeskoczyć. Wez melise, obejrzyj powoli a potem wyciągnij wnioski. Też na początku szczekalem ze brak karnego.
0
@fart Spojrz na lewą nogę Vasqueza, która została pierw wycięta.
4
@V e B 96 1. Karny był, wszyscy skupili się na prawej nodze Vasqueza a lewą Cubarsi wyciął pierwszą.
2. Na Yamalu nie było faulu, nie przesadzajmy.
3. Była bramka, po zdjęciach można określić.
4. Brak czerwa, Valverde był blisko.
5. Karny. Rudiger wypiął dupę żeby zablokować Fermina, Real by to dostał od ręki.
Dodał bym jeszcze brak żółtej kartki dla Modrica za faul po stracie w pierwszej połowie. W drugiej za taki sam dostał żółta, powinna to być druga i czerwona, gra w przewadze przez 20 minut.
3
Xavi usłyszał jak skandują żeby został na Bernabeu i pomyślał, że jeżeli nawet kibice Realu go kochają, to w sumie dlaczego nie? xd
IMO jak zostanie, to nie ma za grosz honoru. Mógł poczekać z decyzją do końca sezonu, a nie w środku się podpalać i ogłaszać takie rzeczy nie będąc w 100% pewnym. Powrót Ter Stegena podniósł naszą formę na tyle, że niektórzy się nabrali i myślą, że to przez decyzję o odejsciu. Beczka.
1
@Katalonbar Yamal dostał ale w repce
0
@tbas Ciekawe co będziesz śpiewał jak Real straci 6 pkt w tych 6 meczach, a mają trudne tereny. Jak nie miał wpływu? Wczoraj wygrana dawała nam jeszcze spore szanse na walkę o mistrzostwo.
2
Tebas co fikołki robi na twitterze i wrzuca jakieś newsy o błędach GOAL LINE w innych ligach. Facet walczy z całym światem przy swojej prawdzie.
0
Albo Marquez okaże się następnym Mottą czy Alonso, albo przegramy sezon w październiku.
No Lapcio, chyba lubisz ruletkę.
0
Dobrze mówią o Cancelo w eleven, niedawno wypadł ze składu bo miał "problemy prywatne". Grom wie co mu się w życiu dzieje, i to może mieć przekład na Jego formę. Łatwo oceniać nie znając szczegółów.
13
Nawet nie jestem wkurzony zbytnio :D Przecież wyciągną wnioski i będą walczyć do końca o Ligę. A jak matematyka już wkroczy i Real będzie pewniakiem, to będą czekać na Puchar Gampera, i tak to się kręci w tej Barcelonie, krainie płynącej wiecznym szacunkiem i brakiem konsekwencji, dobrze robią, oddają serducho no ale cały świat przeciwko nim i nie wychodzi. Biedactwa.
0
Spokojnie, teraz Mbappe przyjdzie do Realu a nam Tebas ograniczy FFP o 100 milionów i będzie trzeba kogoś sprzedać żeby się mieścić :D Ta liga to żart jest.
0
Xavi niech idzie i podpisze jakiś pakt z diabłem, może wtedy Real przegra 4 mecze na 6 :D
0
Tydzień do zapomnienia xDD Will Smith z lampką by się przydał
0
A juz pisałem komentarz ze remis i koniec sezonu xd
0
Spalony metrowy tam był
0
Modric powinien właśnie wylecieć, ale w pierwszej nie dostał za taki sam faul z tyłu. Niby małe rzeczy a na korzyść.
0
Dostał kartkę ale realizator tylko Kounde pokazał :D byłby rasistą
0
Serio on nie dostał kartki też?
2
Cz tylko Kounde dostał kartkę?? ??
1
Cancelo mistrz :D
0
Superowo :)) )) )) ))
5
Ten co se na bandzie stanął w stronę tego zoo :D ma jajca
0
Siedzi! Będą szukać pewnie czegoś
0
Co sprawdzali teraz rękę? XD HIT, varem steruje chyba Perez
1
Ferran ty klocku
0
@tarantino10VVar tego pewnie nie miał na powtórce xd
11
Już oglądam bez żadnej spiny bo wiem ze i tak nas przekręcą do końca. Rudiger fauluje i nic, sędzia już przed faulem pokazuje wstawaj. Xd
19
Stanął w miejscu dupą go blokując, no tak Eleven. :D
3
Dawaj Vitora gorzej nie będzie :P
0
No to znowu nie mamy środka pola, zaraz brama z dystansu, róbcie screeny